Black week

Black Friday 2026 – Gjør et kupp hos Rusta!

Her har vi samlet alt du trenger å vite før årets store shoppingfest Black Friday. Hos Rusta finner du gode tilbud gjennom hele Black Week. Uansett om du leter etter smarte husholdningsapparater, flotte interiørdetaljer eller julegaver til nære og kjære, kan vi garantere at du finner det hos oss. Se våre unike tilbud og kampanjer og vær velkommen til å gjøre kupp i varehus og på nett!

Black Friday – en shoppingfest

Black Friday har sin opprinnelse i USA og faller alltid på den fjerde fredagen i november, dagen etter Thanksgiving. Under vår Black Week har du mulighet til å gjøre ekstra gode kupp. Fra stylingverktøy og skjønnhetsprodukter til hjemmeinredning og praktiske husholdningsartikler – vi har noe til alle. Hos Rusta har vi et bredt sortiment slik at du enkelt finner det du trenger.

Feir Black Friday 2026 med Rusta

Noter 27. november i kalenderen, for da er det Black Friday 2026! Hos Rusta får du alltid mye for pengene, men under Black Week skjerper vi alltid tilbudene litt ekstra. Uken avsluttes med Cyber Monday, så du har god tid til å gjøre et skikkelig kupp.

Slik maksimerer du Black Friday-kuppene dine

Vil du gjøre de aller beste kuppene under vår Black Week? Bli medlem i Club Rusta og velg å ta imot utsendelsene våre, så får du den nyeste informasjonen om tilbudene og kampanjene våre. På rusta.com kan du alltid se aktuelle priser og produktinformasjon. Planlegg innkjøpene dine på forhånd for å dra nytte av de beste rabattene og ta smarte valg slik at du virkelig sparer penger. Ikke nøl med å kontakte kundeservice hvis du har spørsmål eller trenger anbefalinger!

Bli medlem i Club Rusta her!

Våre aktuelle kampanjer

På denne siden kan du benytte deg av våre pågående kampanjer og klubbtilbud. Når Black Week starter, vil alle Black Week-tilbudene våre samles her – så hold utkikk og planlegg kuppene dine på forhånd!
1524 produkter
Side 47
En hvit rektangulær Bon appetit serviett med svart kant, svart tekst og bestikkillustrasjoner.

Servietter Rektangulære15-pk Bon appetit Svart

4.8 av 5 stjerner, basert på 283 anmeldelser

Kampanjepris 7 kr

OUTLET

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Et flerfarget ullteppe med beige bakgrunn og et fremtredende blomstermønster.

Teppe Florence160x230 cm Flerfarget Ull

4.9 av 5 stjerner, basert på 28 anmeldelser

Kampanjepris 1574 kr Opprinnelig pris 2099 kr

Spar 25%

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Et rektangulært grått teksturert teppe Sarah i polypropen, ovenfra.

Teppe Sarah160x230 cm Grå Polypropen

4.9 av 5 stjerner, basert på 64 anmeldelser

Kampanjepris 899 kr Opprinnelig pris 1199 kr

Spar 25%

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Pyntepute Evy Off-white Bomull med teksturert bølgemønster.

Pyntepute Evy45x45 cm Off-white Bomull

4.8 av 5 stjerner, basert på 28 anmeldelser

Kampanjepris 74,50 kr Opprinnelig pris 149 kr

Spar 50%

Lagerbalanse: Utsolgt på nett

Rektangulær flerfarget løper i moderne mønster.

Gangteppe Lilly80x200 cm Flerfarget Polyester

4.6 av 5 stjerner, basert på 91 anmeldelser

Kampanjepris 219 kr

OUTLET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit plissert soppformet Perito bordlampe med opplyst skjerm og fot.

Bordlampe Perito19x26,5 cm Hvit

4.9 av 5 stjerner, basert på 76 anmeldelser

Kampanjepris 149 kr

OUTLET

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Brun og hvit sjakkmønstret rektangulær teppe.

Teppe Linnea200x290 cm Brun Polypropen

4.8 av 5 stjerner, basert på 26 anmeldelser

Kampanjepris 1349 kr Opprinnelig pris 1799 kr

Spar 25%

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Rektangulær kremfarget teppe med glatt overflate.

Teppe Jill200x290 cm Kremhvit Polypropen

4.8 av 5 stjerner, basert på 24 anmeldelser

Kampanjepris 1649 kr Opprinnelig pris 2199 kr

Spar 25%

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Et kvadratisk sjokoladefarget putetrekk i polyester med strukturert overflate.

Putetrekk BonnieChocolate Polyester Passer 50x50 cm

4.9 av 5 stjerner, basert på 43 anmeldelser

Kampanjepris 49,90 kr Opprinnelig pris 99,90 kr

Spar 50%

Lagerbalanse: Kun i varehus

Dusjgelé Palmolive Smoothies Watermelon, hvit flaske med rosa kork, vannmelonskiver og en rosa kremet virvel.

Dusjgelé Palmolive Smoothies500 ml Watermelon

4.7 av 5 stjerner, basert på 31 anmeldelser

Kampanjepris 24,90 kr Opprinnelig pris 29,90 kr Enhetspris 49,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Klar glassflaske med Eau de Parfum HotDrop Pure 50 ml, svart kork og hvit etikett.

Eau de Parfum HotDrop50 ml Pure

Kampanjepris 79,90 kr Opprinnelig pris 99,90 kr Enhetspris 1598 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

En klar glassflaske Eau de Parfum HotDrop 50 ml Ghosted Vibes med sort kork og hvit etikett.

Eau de Parfum HotDrop50 ml Ghosted Vibes

Kampanjepris 79,90 kr Opprinnelig pris 99,90 kr Enhetspris 1598 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Eau de Parfum HotDrop 50 ml Rose Riot, en klar glassflaske med svart kork og hvit etikett.

Eau de Parfum HotDrop50 ml Rose Riot

Kampanjepris 79,90 kr Opprinnelig pris 99,90 kr Enhetspris 1598 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Et rektangulært Teppe Emmy (160x230 cm) i beige polypropen med synlig vevd tekstur.

Teppe Emmy160x230 cm Beige Polypropen

4.8 av 5 stjerner, basert på 296 anmeldelser

Kampanjepris 486 kr Opprinnelig pris 649 kr

Spar 25%

Lagerbalanse: Kun i varehus

Et støvgrønt fløyelsputetrekk med blått og lilla blomstermønster og en beige frynsekant.

Putetrekk LolaDusty Green Polyesterfløyel Passer innerpute 50x50 cm

4.8 av 5 stjerner, basert på 29 anmeldelser

Kampanjepris 49,50 kr Opprinnelig pris 99 kr

Spar 50%

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Håndvevd mørkbeige teppe i ullblanding.

Teppe i ullblanding Aicha300x400 cm Mørk beige 95% ull / 5% polyester

Kampanjepris 2699 kr

OUTLET

Lagerbalanse: Utsolgt

Et fullt bilde av et rektangulært hvitt teppe i ullblanding med en teksturert overflate.

Teppe i ullblanding Elsaform Anne250x350 cm Hvit 65% ull / 35% polyester

4.7 av 5 stjerner, basert på 68 anmeldelser

Kampanjepris 2774 kr Opprinnelig pris 3699 kr

Spar 25%

Lagerbalanse: Utsolgt på nett

Hagevogn sammenleggbar 83x57,5x50 cm Svart med uttrekkbart håndtak og fire hjul, forfra.

Hagevogn sammenleggbar83x57,5x50 cm Svart

4.5 av 5 stjerner, basert på 99 anmeldelser

Kampanjepris 489 kr

OUTLET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Telysholder Cleo 8x8 cm i glass, med hvite, mørkegrønne og svarte virvlende mønstre.

Telysholder CleoØ8x8 cm Hvit med striper Glass

4.9 av 5 stjerner, basert på 487 anmeldelser

Kampanjepris 29,90 kr Opprinnelig pris 59,90 kr

Spar 50%

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Putetrekk Bonnie off-white i teksturert polyesterstoff, passer til en 50x50 cm pute.

Putetrekk BonnieOff-white Polyester Passer 50x50 cm

4.9 av 5 stjerner, basert på 43 anmeldelser

Kampanjepris 49,90 kr Opprinnelig pris 99,90 kr

Spar 50%

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Sjokoladebrunt manchester polyester firkantet putetrekk med synlig glidelås.

Putetrekk ManchesterChocolate Polyester Passer innerpute 50x50 cm

4.7 av 5 stjerner, basert på 19 anmeldelser

Kampanjepris 39,90 kr Opprinnelig pris 79,90 kr

Spar 50%

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Beige parasoll med hvit stang og rund skjerm.

Parasoll, tiltØ180 cm Sand Polyester

4.5 av 5 stjerner, basert på 173 anmeldelser

Kampanjepris 94,50 kr

OUTLET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tapet med rustikk rødbrun teglsteinslignende mønster.

Tapet Scandinavia10x0,53 m Rustikk murstein Brun Non-woven

4.8 av 5 stjerner, basert på 235 anmeldelser

Medlemspris 263 kr Opprinnelig pris 329 kr

Spar 20%

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Bordlampe Perito 19x26,5 cm Rosa, en rosa lampe med plissert kuppel og basedesign.

Bordlampe Perito19x26,5 cm Rosa

4.9 av 5 stjerner, basert på 76 anmeldelser

Kampanjepris 149 kr

OUTLET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 1128 av 1524 produkter
Vis flere