Kjøkken og husholdning

Kjøkken og husholdning med stil og funksjon

Skap et funksjonelt og inspirerende hjem med produkter til kjøkken og husholdning. Her finner du alt fra kjøkkeninnredning og smarte kjøkkenredskaper til kraftige kjøkkenmaskiner for effektiv matlaging. Velg blant porselen, servise og matoppbevaring som gjør hverdagen enklere, samt engangsartikler og rengjøringsprodukter for et rent og praktisk hjem. Et komplett sortiment for deg som vil kombinere orden med trivsel.

611 produkter
Side 20
Duo-pakke Air Wick Freshmatic automatisk luftfrisker refill, Magnolia & Cherry Blossom, med grønne korker.

Automatic air freshener, refill Air Wick Freshmatic2x250 ml Magnolia & Cherry Blossom

Pris 99,90 kr Enhetspris 199,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duo-pakke med to Air Wick Freshmatic Freesia & Jasmine automatiske sprayrefiller med grønne korker og blomstret designemballasje.

Automatic air freshener, refill Air Wick Freshmatic2x250 ml Freesia & Jasmine

Pris 99,90 kr Enhetspris 199,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Automatic air freshener Air Wick Freshmatic 250 ml Ocean Cove & Waves, grå enhet og grønn refill inkludert.

Automatic air freshener Air Wick Freshmatic250 ml Ocean Cove & Waves

Pris 99,90 kr Enhetspris 399,60 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit flaske med rød kork og etikett Jif.

Avløpsåpner Jif750 ml

4.9 av 5 stjerner, basert på 68 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 79,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit Air Wick Essential Mist duftspreder med lysende oransje topp, brun refillflaske og hvite orkideer.

Duftspreder Air Wick Essential Mist20 ml Linen & White Orchids

4.8 av 5 stjerner, basert på 87 anmeldelser

Pris 109 kr Enhetspris 5450 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duftspreder, refill Air Wick Essential Mist 2x20 ml Lavender Meadow & Bluebells pakning med to brune påfyll.

Duftspreder, refill Air Wick Essential Mist2x20 ml Lavender Meadow & Bluebells

4.9 av 5 stjerner, basert på 311 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 2497,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

To brune ribbet Air Wick Essential Mist påfyllinger for duftspredere med kirsebærblomst og bringebærlukt.

Duftspreder, refill Air Wick Essential Mist2x20 ml Cherry Blossom & Raspberry

4.9 av 5 stjerner, basert på 311 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 2497,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En klar Refin eddik 12% plastflaske med hvit kork og blåhvit etikett, 1 liter.

Eddik Refin1 l

Pris 19,90 kr Enhetspris 19,90 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit plastbøtte med blå etikett og hvitt lokk.

Natron Refin1 kg

4.8 av 5 stjerner, basert på 1614 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 69,90 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tørrmopp med teleskopskaft i pakke fra Jif.

Tørrmopp, startpakke JifTørrmopp, startpakke Jif

4.7 av 5 stjerner, basert på 56 anmeldelser

Pris 199 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duftspray Glade 300 ml Relaxing Zen, med gullfarget topp, magenta og blå kropp, vannliljedesign.

Duftspray Glade300 ml Relaxing Zen

Pris 34,90 kr Enhetspris 116,33 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En beige Glade duftspray med gullfarget kork og hvit-blå etikett som viser vaniljeblomster.

Duftspray Glade300 ml Romantic Vanilla Blossom

Pris 34,90 kr Enhetspris 116,33 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Glade Fresh Lemon 300 ml duftspray med gul boks, rødt bånd og beige topp.

Duftspray Glade300 ml Lemon

Pris 34,90 kr Enhetspris 116,33 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Oppvaskmaskinrengjøring Cleanosan 4-pk i turkise pakker med tallerken- og glassillustrasjoner.

Oppvaskmaskinrengjøring Cleanosan4-pk

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 85 kr Opprinnelig pris 49,90 kr /stk.Enhetspris 12,48 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Vaskemaskinrengjøring Cleanosan 4-pk, to blågrå pakker stablet med vaskesymboler.

Vaskemaskinrengjøring Cleanosan4-pk

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 85 kr Opprinnelig pris 49,90 kr /stk.Enhetspris 12,48 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

To oransje Cleanosan Toalettrengjøring 8-pk, den ene stablet på den andre, med toalettgrafikk.

Toalettrengjøring Cleanosan8-pk

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 85 kr Opprinnelig pris 49,90 kr /stk.Enhetspris 6,24 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Brun pakke med Avkalker Cleanosan 8-pk, illustrert med en kaffetrakter og vannkoker, forfra.

Avkalker Cleanosan8-pk

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 85 kr Opprinnelig pris 49,90 kr /stk.Enhetspris 6,24 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå og hvit emballasje med brillekluter.

Våtservietter for briller Swedish Vision30-pk

4.7 av 5 stjerner, basert på 1444 anmeldelser

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 25 kr Opprinnelig pris 14,90 kr /stk.Enhetspris 0,50 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Forpakning med gjenbrukbare sugerør i rosa og grønt.

Gjenbrukbare sugerør40 stk

4.8 av 5 stjerner, basert på 194 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 0,50 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Svart støvsugermunnstykke for rengjøring av harde gulv.

StøvsugermunnstykkeParketto

4.8 av 5 stjerner, basert på 37 anmeldelser

Pris 149 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Hvit timer for stikkontakt med svart urskive.

Tidsur, 24 timerInnendørsbruk

4.7 av 5 stjerner, basert på 246 anmeldelser

Pris 69,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Svart ovnsvifte med fire blader på stativ.

OvnsvifteSvart SF23

4.3 av 5 stjerner, basert på 53 anmeldelser

Pris 299 kr

Lagerbalanse: Kun på nett

PET-flaske én liter med grått lokk og bunn.

PET-flaske1 liter Blandede farger

4.6 av 5 stjerner, basert på 147 anmeldelser

Pris 79,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Svart kullsyremaskin med gjennomsiktig vannflaske.

KullsyremaskinSvart SM23

4.4 av 5 stjerner, basert på 251 anmeldelser

Pris 399 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 480 av 611 produkter
Vis flere