Rengjøringsutstyr

Med riktig verktøy går vaskingen som en lek! Hos Rusta har vi støvsugere i flere modeller og prisklasser. Vi har også rengjøringsverktøy som mopper, feiekoster, mikrofiberkluter og oppvaskkluter. Dessuten har vi flere praktiske klespleieprodukter som vaskekurver, strykebrett, strykejern og kleshengere.ar.

273 produkter
Hvit og grå sammenleggbar vaskebalje Viggo 40 l med håndtak.

Sammenleggbar vaskebalje Viggo40 l

4.8 av 5 stjerner, basert på 180 anmeldelser

Pris 149 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Håndholdt støvsuger PRO Sensor VCS25, svart og turkis, med gjennomsiktig støvbeholder og tilbehør, forfra.

Håndholdt støvsuger PRO SensorVCS25

4.6 av 5 stjerner, basert på 174 anmeldelser

Pris 1999 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Rød støvsuger med slange og gulvmunnstykke.

Støvsuger850 W Rød VCB19

4.6 av 5 stjerner, basert på 157 anmeldelser

Pris 699 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Svart støvsuger med metallrør og bredt munnstykke.

Støvsuger Silence700 W VCB21

4.6 av 5 stjerner, basert på 84 anmeldelser

Pris 1399 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Sopsett med trehåndtak og svart skuffe.

Feiesett Elsaform87x21 cm FSC-merket tre

4.5 av 5 stjerner, basert på 210 anmeldelser

Pris 179 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

To beige sammenleggbare oppbevaringsbokser i linlook.

Oppbevaringsboks Chloe2 deler Beige Resirkulert polyester

4.8 av 5 stjerner, basert på 232 anmeldelser

Pris 69,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Transparent vakuumpose med illustrasjon av puter og tepper

Vakuumpose80x100 cm Transparent

4.5 av 5 stjerner, basert på 1352 anmeldelser

Pris 29,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Fem beige non-slip kleshengere med metallkroker i en 41 cm 5-pakning.

Kleshengere Non-slip42 cm, 5-pk Beige

4.8 av 5 stjerner, basert på 3159 anmeldelser

Kampanjepris 20 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Svart metallbøyle med sklisikring og smal profil.

Kleshengere Non-slip42 cm, 5-pk Svart

4.8 av 5 stjerner, basert på 3159 anmeldelser

Kampanjepris 20 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Selvklebende dusjnal Allan uttrekkbart, svart, vises med en separat svart selvklebende krok.

Selvklebende dusjnal Allanuttrekkbart

4.5 av 5 stjerner, basert på 68 anmeldelser

Pris 129 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Ti runde cedertræringer stablet på hverandre.

Sedertreringer10-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 161 anmeldelser

Pris 29,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Fire ruller avfallsposer i ulike farger.

Avfallspose30 l 20-pk Dusty Med håndtak

4.8 av 5 stjerner, basert på 12592 anmeldelser

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 30 kr Opprinnelig pris 17,90 kr /stk.Enhetspris 0,90 kr /stk.

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Blå pakke med støvsugerpose og filterillustrasjon.

Støvsugerpose 4000Støvsugerpose 4000

4.8 av 5 stjerner, basert på 109 anmeldelser

Pris 79,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Transparent vakuumpose med opphengskrok for klesoppbevaring.

Vakuumpose70x120 cm Transparent Med opphengskrok

4.2 av 5 stjerner, basert på 186 anmeldelser

Pris 39,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Svart plastkleshenger med krok og spor for plagg.

Kleshengere10-pk Svart

4.6 av 5 stjerner, basert på 411 anmeldelser

Pris 29,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Hvit plastflaske med flytende vaskemiddel Neutral 2,25 l Color, med rosa og røde etiketter.

Vaskemiddel, flytende Neutral2,25 l Color

Pris 115 kr Enhetspris 2,05 kr /vask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tøymykner A+ 928 ml Flower Freshness, blå og hvit flaske med rød A+-logo og blomster.

Tøymykner A+928 ml Flower Freshness

Pris 39,90 kr Enhetspris 0,69 kr /vask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

A+ Tøymykner Pink Bloom i en rosa og hvit flaske med hvit kork, 58 vask, sett forfra.

Tøymykner A+928 ml Pink Bloom

Pris 39,90 kr Enhetspris 0,69 kr /vask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rengjøringsmiddel Jif Skurekrem 750 ml Original i en hvit plastflaske med grønn kork og blå etikett, forfra.

Rengjøringsmiddel Jif Skurekrem750 ml Original

Pris 42,90 kr Enhetspris 57,20 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rengjøringsmiddel Jif Skurekrem 750 ml Sparkling Happiness i hvit plastflaske med grønn kork og blomstrete rosa etikett.

Rengjøringsmiddel Jif Skurekrem750 ml Sparkling Happiness

Pris 42,90 kr Enhetspris 57,20 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå og hvit Jif Universal rengjøringsserviett 30-pakning, med tekst og en hånd som tørker en overflate.

Rengjøringsserviett Jif30-pk Universal

Pris 32,90 kr Enhetspris 1,10 kr /stk.

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

En rosa Jif 30-pk Sparkling Happiness rengjøringsserviett pakke med blomstermønster og en grønn etikett.

Rengjøringsserviett Jif30-pk Sparkling Happiness

Pris 32,90 kr Enhetspris 1,10 kr /stk.

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Toalettrengjøring Duck Fresh Discs refill 2x36 ml Marine, blå og hvit pakke som viser to klare blå refill-sylindere.

Toalettrengjøring Duck Fresh Discs refill2x36 ml Marine

Pris 69,90 kr Enhetspris 970,83 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Mørkegrått dampstrykejern med keramisk strykesåle.

DampstrykejernMørk grå SI20

4.7 av 5 stjerner, basert på 247 anmeldelser

Pris 299 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Viser 24 av 273 produkter
Vis flere