Kjøkken og husholdning

Kjøkken og husholdning med stil og funksjon

Skap et funksjonelt og inspirerende hjem med produkter til kjøkken og husholdning. Her finner du alt fra kjøkkeninnredning og smarte kjøkkenredskaper til kraftige kjøkkenmaskiner for effektiv matlaging. Velg blant porselen, servise og matoppbevaring som gjør hverdagen enklere, samt engangsartikler og rengjøringsprodukter for et rent og praktisk hjem. Et komplett sortiment for deg som vil kombinere orden med trivsel.

611 produkter
Side 25
Rund rosa bordbrikke av flettet plast.

Bordbrikke38 cm Rosa PP-plast

4.8 av 5 stjerner, basert på 3774 anmeldelser

Kampanjenavn: 4 for Kampanjepris 49,90 kr Opprinnelig pris 19,90 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn OMO vaskemiddelforpakning for fargede klær.

Vaskemiddel, flytende Omo1,5 l Color X

4.8 av 5 stjerner, basert på 443 anmeldelser

Pris 118 kr Enhetspris 2,81 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit forpakning Nøytralt vaskemiddel pulver for fargede klær.

Vaskepulver Neutral1,88 kg Color

4.8 av 5 stjerner, basert på 186 anmeldelser

Pris 98,90 kr Enhetspris 2,10 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit pakke Blenda Sensitive parfymefri flytende vaskemiddel.

Vaskemiddel, flytende Blenda1,5 l Sensitive White & Color X

4.9 av 5 stjerner, basert på 86 anmeldelser

Pris 118 kr Enhetspris 2,81 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit plastflaske med grønt og rødt A pluss trykk.

Vaskemiddel, flytende A+ Pure Sense2,475 l Refresh

4.8 av 5 stjerner, basert på 1015 anmeldelser

Pris 119 kr Enhetspris 2,16 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit plastflaske Aplus vaskemiddel med blomsterdekor og etikett.

Vaskemiddel, flytende A+ Pure Sense2,475 l Revitalize

4.8 av 5 stjerner, basert på 1015 anmeldelser

Pris 119 kr Enhetspris 2,16 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Lilla flaske skyllemiddel med blomstermotiv og etikett.

Tøymykner Refin1,5 l Sweet Embrace

4.6 av 5 stjerner, basert på 3026 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 0,37 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa flaske skyllemiddel med blomstermotiv og etikett.

Tøymykner Refin1,5 l Floral Dream

4.6 av 5 stjerner, basert på 3026 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 0,37 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå pakke med finish powerball oppvaskmaskin tabletter.

Oppvasktabletter Finish Powerball All In 176-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 453 anmeldelser

Pris 98,90 kr Enhetspris 1,30 kr /opvask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Lilla sprayflaske med hvitt munnstykke for baderomsrengjøring.

Rengjøringsspray Cillit Bang750 ml Baderom

4.8 av 5 stjerner, basert på 666 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 53,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn emballasje rengjøringsservietter med epler og blomster.

Rengjøringsserviett Refin48-pk Apple Universal

4.7 av 5 stjerner, basert på 2760 anmeldelser

Pris 14,90 kr Enhetspris 0,31 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

To hvite ruller lotus torky tørkepapir pakket.

Tørkepapir Lotus Torky2-pk

4.9 av 5 stjerner, basert på 1151 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 29,95 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duftblokk Air Wick 150 g Magnolia & Cherry Blossom er en rosa rektangulær blokk.

Duftblokk Air Wick150 g Magnolia & Cherry Blossom

4.6 av 5 stjerner, basert på 402 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 132,67 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duftblokk Air Wick 150 g Morning Rain med grønn og hvit etikett, liljekonvall-design.

Duftblokk Air Wick150 g Morning Rain

4.6 av 5 stjerner, basert på 402 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 132,67 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Gjennomsiktig plastflaske med hvitt lokk.

Ekstra flaske Blender Sport350 ml

4.7 av 5 stjerner, basert på 52 anmeldelser

Kampanjepris 19,90 kr Opprinnelig pris 39,90 kr

OUTLET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Fire fargede grenuttak med USB-porter og ledninger.

Grenuttak 4-veis1,5 m

4.7 av 5 stjerner, basert på 91 anmeldelser

Kampanjepris 149 kr

OUTLET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit mekanisk timer for utendørs bruk med gjennomsiktig beskyttelse.

Tidsur, 24 timerUtendørs

4.7 av 5 stjerner, basert på 246 anmeldelser

Pris 79,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Fem sklisikre aprikosfargede fløyelshengere med sølvfargede metallkroker, stablet sammen.

Kleshengere Non-slip42 cm, 5-pk Aprikos

4.8 av 5 stjerner, basert på 3159 anmeldelser

Kampanjepris 20 kr

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Fem 42 cm lyseblå fløyelsflokkede sklisikre kleshengere med sølvkroker, stablet.

Kleshengere Non-slip42 cm, 5-pk Blå

4.8 av 5 stjerner, basert på 3159 anmeldelser

Kampanjepris 20 kr

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Flere brettede mikrofiberkluter i forskjellige farger.

Mikrofiberklut8-pk Blandede farger

4.8 av 5 stjerner, basert på 1433 anmeldelser

Pris 39,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Åtte mikrofiberkluter i forskjellige farger.

Mikrofiberklut8-pk Blandede farger

4.8 av 5 stjerner, basert på 1433 anmeldelser

Pris 39,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

To grønne froskeformede Scrub-It skuresvamper med utskårne øyne og smil.

Skuresvamp Refin Scrub-It2-pk

4.3 av 5 stjerner, basert på 142 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 9,95 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Kjøkkenkniv med oransje håndtak og sagtakket egg.

Kjøkkenkniv Nutrifresh19 cm Superslice

4.8 av 5 stjerner, basert på 331 anmeldelser

Pris 24,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

En sølvfarget tagget brødkniv med 'RE-GENERATION' tekst, svart håndtak og to sølv nagler.

Brødkniv Berndes19 cm Regeneration

4.8 av 5 stjerner, basert på 50 anmeldelser

Pris 69,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 600 av 611 produkter
Vis flere