Kjøkken og husholdning

Kjøkken og husholdning med stil og funksjon

Skap et funksjonelt og inspirerende hjem med produkter til kjøkken og husholdning. Her finner du alt fra kjøkkeninnredning og smarte kjøkkenredskaper til kraftige kjøkkenmaskiner for effektiv matlaging. Velg blant porselen, servise og matoppbevaring som gjør hverdagen enklere, samt engangsartikler og rengjøringsprodukter for et rent og praktisk hjem. Et komplett sortiment for deg som vil kombinere orden med trivsel.

611 produkter
Side 4
Svart engangskopp med hvitt plastlokk og tekst.

EngangskoppSvart papir, lokk 10-pakning

4.7 av 5 stjerner, basert på 59 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 2,99 kr /stk.

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Mørkbrun 38 cm rund bordbrikke med vevd konsentrisk mønster.

Bordbrikke38 cm Mørkbrun

4.8 av 5 stjerner, basert på 3762 anmeldelser

Kampanjenavn: 4 for Kampanjepris 49,90 kr Opprinnelig pris 19,90 kr /stk.

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Et sett med to Akasie Skål Flower med bølgete kanter, en større og en mindre.

Skål Flower2-pk Akasie

4.8 av 5 stjerner, basert på 148 anmeldelser

Pris 149 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Fire ruller avfallsposer i ulike farger.

Avfallspose30 l 20-pk Dusty Med håndtak

4.8 av 5 stjerner, basert på 12577 anmeldelser

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 30 kr Opprinnelig pris 17,90 kr /stk.Enhetspris 0,90 kr /stk.

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Klar mini globe LED-lampe med E14-sokkel.Energiklasse E, på en skala fra A+++ til G

LED-pære E144 W 440 lm Klar Mini Globe Dim

4.8 av 5 stjerner, basert på 1095 anmeldelser

Pris 39,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Transparent vakuumpose med opphengskrok for klesoppbevaring.

Vakuumpose70x120 cm Transparent Med opphengskrok

4.2 av 5 stjerner, basert på 185 anmeldelser

Pris 39,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Kasserolle i rustfritt stål med langt håndtak.

Kasserolle1 liter Rustfritt stål

4.7 av 5 stjerner, basert på 402 anmeldelser

Pris 99,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

En kremhvit Kjøkkenmaskin Retro 4L 1200 W STM25 med en rustfri bolle og visp, sett forfra.

Kjøkkenmaskin Retro4L 1200 W STM25

4.6 av 5 stjerner, basert på 123 anmeldelser

Pris 849 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

To hvite LED-lamper med E27 sokkel.Energiklasse F, på en skala fra A+++ til G

LED-pære E274,9 W 470 lm 2-pk Hvit Normal Globe

4.7 av 5 stjerner, basert på 1112 anmeldelser

Pris 49,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Hvit Vannkoker Retro 1,7l 1850-2200 W EK25 med sølvdetaljer, håndtak og tut.

Vannkoker Retro1,7l 1850-2200 W EK25

4.7 av 5 stjerner, basert på 96 anmeldelser

Pris 299 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Rund gjennomsiktig snurreplate for servering og oppbevaring.

SnurrebrettSnurrebrett

4.9 av 5 stjerner, basert på 388 anmeldelser

Pris 79,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Ti runde cedertræringer stablet på hverandre.

Sedertreringer10-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 159 anmeldelser

Pris 29,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Fire beige rektangulære steingods-biter med naturlige brune flekker er diagonalt arrangert.

Holder for spisepinner AkariBeige Steingods 4-pakning

4.9 av 5 stjerner, basert på 9 anmeldelser

Pris 39,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Hvit papptallerken med riflet kant og etikett.

PapirtallerkenØ23 cm Hvit

4.6 av 5 stjerner, basert på 258 anmeldelser

Pris 39,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

En brettet stoffserviett i bomull med broderte støvgrønne blader og matchende kant.

Stoffservietter Elsaform Leaves4-pk Dusty Green Bomull 4-pakning

4.7 av 5 stjerner, basert på 16 anmeldelser

Kampanjepris 29,90 kr Opprinnelig pris 99,90 kr

Spar Pris 70 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Hvit plastflaske med flytende vaskemiddel Neutral 2,25 l Color, med rosa og røde etiketter.

Vaskemiddel, flytende Neutral2,25 l Color

Pris 115 kr Enhetspris 2,05 kr /vask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tøymykner A+ 928 ml Flower Freshness, blå og hvit flaske med rød A+-logo og blomster.

Tøymykner A+928 ml Flower Freshness

Pris 39,90 kr Enhetspris 0,69 kr /vask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

A+ Tøymykner Pink Bloom i en rosa og hvit flaske med hvit kork, 58 vask, sett forfra.

Tøymykner A+928 ml Pink Bloom

Pris 39,90 kr Enhetspris 0,69 kr /vask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rengjøringsmiddel Jif Skurekrem 750 ml Original i en hvit plastflaske med grønn kork og blå etikett, forfra.

Rengjøringsmiddel Jif Skurekrem750 ml Original

Pris 42,90 kr Enhetspris 57,20 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rengjøringsmiddel Jif Skurekrem 750 ml Sparkling Happiness i hvit plastflaske med grønn kork og blomstrete rosa etikett.

Rengjøringsmiddel Jif Skurekrem750 ml Sparkling Happiness

Pris 42,90 kr Enhetspris 57,20 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå og hvit Jif Universal rengjøringsserviett 30-pakning, med tekst og en hånd som tørker en overflate.

Rengjøringsserviett Jif30-pk Universal

Pris 32,90 kr Enhetspris 1,10 kr /stk.

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

En rosa Jif 30-pk Sparkling Happiness rengjøringsserviett pakke med blomstermønster og en grønn etikett.

Rengjøringsserviett Jif30-pk Sparkling Happiness

Pris 32,90 kr Enhetspris 1,10 kr /stk.

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Toalettrengjøring Duck Fresh Discs refill 2x36 ml Marine, blå og hvit pakke som viser to klare blå refill-sylindere.

Toalettrengjøring Duck Fresh Discs refill2x36 ml Marine

Pris 69,90 kr Enhetspris 970,83 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

To beige sammenleggbare oppbevaringsbokser i linlook.

Oppbevaringsboks Chloe2 deler Beige Resirkulert polyester

4.8 av 5 stjerner, basert på 229 anmeldelser

Pris 69,90 kr

Lagerbalanse: I varehus og på nett

Viser 96 av 611 produkter
Vis flere