Barbering

For skånsom barbering og hårfjerning

Enten du barberer deg eller foretrekker andre metoder for hårfjerning, finner du produkter som hjelper deg med å få et jevnt og skånsomt resultat. Med riktig barbergel, barberskum og aftershave blir barberingen mer skånsom, samtidig som barberhøvler, barberblad, hårfjerningskrem og voksstrimler hjelper deg med å oppnå ønsket resultat.

39 produkter
Svart eske med grønne striper og teksten Axe Aftershave.

After Shave Axe100 ml Africa

4.7 av 5 stjerner, basert på 357 anmeldelser

Kampanjepris 47,90 kr Opprinnelig pris 59,90 kr Enhetspris 479 kr /liter

Spar 20%

Lagerbalanse: Kun i varehus

Femten engangshøvler i pastellfarger for damer.

Barberhøvel, dame Bic15-pk Twin Lady

4.7 av 5 stjerner, basert på 610 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 3,33 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Barbergele Gillette Series Soothing Sensitive i en blå og hvit boks med grønn kork.

Barbergele Gillette200 ml Series Soothing Sensitive

4.8 av 5 stjerner, basert på 1018 anmeldelser

Pris 38,90 kr Enhetspris 194,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Seksten Gillette Fusion5 barberblader i oransje pakke.

barberblad, herre GilletteBarberblad, herre Gillette 16-pk Fusion

4.8 av 5 stjerner, basert på 1466 anmeldelser

Pris 498 kr Enhetspris 31,13 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Fire barberblader Gillette Fusion5 i oransje pakke.

barberblad, herre GilletteBarberblad, herre Gillette 4-pk Fusion

4.8 av 5 stjerner, basert på 1466 anmeldelser

Pris 198 kr Enhetspris 49,50 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Åtte engangshøvler i blått og hvitt plastemballasje.

Barberblad, dame Gillette Venus8-pk Simply Venus

4.8 av 5 stjerner, basert på 248 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 6,24 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Svart barbermaskin med blått Mach3-barberblad forfra.

barberblad, herre GilletteBarberblad, herre Gillette 12-pk Mach3

4.8 av 5 stjerner, basert på 1466 anmeldelser

Pris 299 kr Enhetspris 24,92 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

En 10-pakning Gillette Fusion 5 herrebarberblad med oransje og blå detaljer, i en rød og oransje pakke.

barberblad, herre GilletteBarberblad, herre Gillette 10-pk Fusion 5

4.8 av 5 stjerner, basert på 1466 anmeldelser

Pris 379 kr Enhetspris 37,90 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

To sorte og turkise Gillette Sensitive Skin Shave barbergele 2x200ml flerpakningsbokser med en turkis gelklatt.

Barbergele Gillette2x200 ml Sensitive Skin Shave

4.8 av 5 stjerner, basert på 1018 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 174,75 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Fire rosa engangshøvler i gjennomsiktig blisterpakning.

Barberhøvel, dame Bic4-pk Miss Soleil

4.7 av 5 stjerner, basert på 610 anmeldelser

Pris 49,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Bic Miss Soleil Colour Collection barberhøvel, dame 4-pakke med flerfargede 3-bladshøvler med Vitamin E.

Barberhøvel, dame Bic4-pk Miss Soleil Colour Collection

4.7 av 5 stjerner, basert på 610 anmeldelser

Pris 49,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tre barberhøveler i pastellfarger i gjennomsiktig emballasje.

Barberhøvel, dame Bic3-pk Miss Soleil Sensitive

4.7 av 5 stjerner, basert på 610 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 16,63 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

To gule 5-blad barberhøvler, dame Soleil Escape med duftende sandeltre & kokos håndtak i pakke.

Barberhøvel, dame Bic2-pk Soleil Escape Sandalwood & Coconut

4.7 av 5 stjerner, basert på 610 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 29,95 kr /stk.

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa barberhøvel med blomster på emballasjen.

Barberhøvel, dame Gillette Venus1-pk Comfortglide Breeze Spa

4.8 av 5 stjerner, basert på 127 anmeldelser

Pris 99,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Gillette Venus 10-pk Extra smooth barberblad, hvite og turkise, 5 blader, forside av pakning.

Barberblad, dame Gillette Venus10-pk Extra smooth

4.8 av 5 stjerner, basert på 248 anmeldelser

Pris 399 kr Enhetspris 39,90 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze barberblad 12-pakning, som viser 12 rosa blader.

Barberblad, dame Gillette Venus12-pk ComfortGlide Spa Breeze

4.8 av 5 stjerner, basert på 248 anmeldelser

Pris 449 kr Enhetspris 37,42 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå pakning med femten engangshøvler fra Gillette.

Barberhøvel, herre Gillette15-pk Blue II Plus

4.7 av 5 stjerner, basert på 358 anmeldelser

Pris 79,90 kr Enhetspris 5,33 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Fire engangsbarberhøvler for menn i blå emballasje.

Barberhøvel, herre Gillette4-pk Blue 3 Smooth

4.7 av 5 stjerner, basert på 358 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 12,48 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

En 8-pakning Gillette Blue 3 Smooth barberhøvler for herre med blå håndtak og 3 blader, sett forfra.

Barberhøvel, herre Gillette8-pk Blue base 3

4.7 av 5 stjerner, basert på 358 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 12,49 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

En svart og rød Gillette 250 ml Original Scent barberskumflaske med svart lokk.

Barberskum Gillette250 ml Original Scent

4.8 av 5 stjerner, basert på 458 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 119,60 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Forpakning av Veet Pure voksstrips for ansiktet.

Voksstrips Veet20-pk Sensitive

4.7 av 5 stjerner, basert på 105 anmeldelser

Pris 89,90 kr Enhetspris 4,50 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit pakke med Veet voksstrips for sensitiv hud.

Voksstrips Veet20-pk Leg & Body Sensitive Skin

4.7 av 5 stjerner, basert på 105 anmeldelser

Pris 79,90 kr Enhetspris 4,00 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

To barbergelébokser med aloe vera for sensitiv hud.

Barbergele Satin Care2-pk Aloe Vera Sensitive skin

4.8 av 5 stjerner, basert på 190 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 174,75 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

After Shave Axe 100 ml Ice Chill i en svart boks med blå diagonale striper og tekst.

After Shave Axe100 ml Ice Chill

4.7 av 5 stjerner, basert på 357 anmeldelser

Kampanjepris 47,90 kr Opprinnelig pris 59,90 kr Enhetspris 479 kr /liter

Spar 20%

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 24 av 39 produkter
Vis flere