Såper

For rene og myke hender

Vask hendene med en velduftende håndsåpe. God håndhygiene er viktig for å forebygge spredning av blant annet virus og bakterier. Vask derfor hendene regelmessig med varmt vann og en god håndsåpe. Hos Rusta finner du et bredt utvalg av såper med skånsomme og fuktighetsgivende egenskaper. Velg blant kjente merkevarer som Dove, Palmolive og Gunry, samt våre egne merker.

28 produkter
Jardin de Provence Mandel & Honning håndsåpeflaske med dekorativ sleeve, hvit pumpe og mandel- og bladmønster.

Håndsåpe Premium500 ml Almond & Honey Jardin de Provence

4.7 av 5 stjerner, basert på 32 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 99,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

En Sicilia Fiore Orange & Neroli Flower Håndsåpe 500 ml med hvit pumpe og blå-gult flisemønster.

Håndsåpe Premium500 ml Orange & Neroli Flower Sicilia Fiore

4.7 av 5 stjerner, basert på 32 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 99,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Håndsåpe Premium sleeve 500 ml, Riviera Botanic Verbena & Mint, grønn flaske med botanisk design.

Håndsåpe Premium500 ml Verbena & Mint Riviera Botanic

4.7 av 5 stjerner, basert på 32 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 99,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Håndsåpe Premium sleeve 500 ml Fig & Wood Maison Marrakech med hvit pumpe, flerfarget marokkansk mønster og fikenillustrasjon.

Håndsåpe Premium500 ml Fig & Wood Maison Marrakech

4.7 av 5 stjerner, basert på 32 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 99,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit Såpe Palmolive Naturals 360g Moisture Care Olive, forfra, med grønne oliven.

Såpe Palmolive Naturals360 g Moisture Care Olive

4.8 av 5 stjerner, basert på 645 anmeldelser

Pris 32,90 kr Enhetspris 91,39 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Gul såpepumpe med Palmolive-etikett og honningkaker.

Flytende såpe Palmolive500 ml Milks Sweet Honey

4.7 av 5 stjerner, basert på 542 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 49,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit pumpeflaske Palmolive såpe med olivmotiv.

Flytende såpe Palmolive500 ml Milks Olive

4.7 av 5 stjerner, basert på 542 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 49,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Vit refillpose Palmolive flytende såpe med olivmotiv.

Flytende såpe, refill Palmolive500 ml Milks Olive

4.8 av 5 stjerner, basert på 866 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 49,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Refillpose fra Palmolive med honningkake og grønn etikett.

Flytende såpe, refill Palmolive500 ml Milks Sweet Honey

4.8 av 5 stjerner, basert på 866 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 49,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Refillpose med Dove såpe, agurk og grønn te.

Flytende såpe, refill Dove500 ml Cucumber & Green Tea

4.8 av 5 stjerner, basert på 1961 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 49,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Dove pose med flytende såpe for refill.

Flytende såpe, refill Dove500 ml Deeply Nourishing

4.8 av 5 stjerner, basert på 1961 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 49,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Dove flytende håndsåpe refill med rosa blomster.

Flytende såpe, refill Dove500 ml Renewing Care

4.8 av 5 stjerner, basert på 1961 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 49,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Fire forskjellige håndsæper i fargerike plastflasker.

Håndsåpe NoFo500 ml Year Around

4.7 av 5 stjerner, basert på 4635 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 39,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En gjennomsiktig flaske med gul flytende håndsåpe.

Håndsåpe NoFo500 ml Spring

4.7 av 5 stjerner, basert på 4635 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 39,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit såpeflaske med gul pumpe og bobler.

Flytende såpe Lano300 ml

4.9 av 5 stjerner, basert på 71 anmeldelser

Pris 27,90 kr Enhetspris 93 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tre pumpeflasker flytende såpe i forskjellige farger.

Flytende såpe Lano300 ml Mixed

4.9 av 5 stjerner, basert på 71 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 99,67 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tre såpepumper med forskjellige farger og motiver.

Håndsåpe500 ml Milky

4.7 av 5 stjerner, basert på 7062 anmeldelser

Pris 14,90 kr Enhetspris 29,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tre pumpeflasker med håndsåpe i ulike farger.

Håndsåpe500 ml Fruity

4.7 av 5 stjerner, basert på 7062 anmeldelser

Pris 14,90 kr Enhetspris 29,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Håndsåpe 300 ml Flere sorter: en klar rektangulær flaske med hvit pumpe og lilla flytende såpe.

Håndsåpe300 ml Flere sorter

4.7 av 5 stjerner, basert på 7062 anmeldelser

Kampanjepris 9 kr Enhetspris 30 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Refillpose med gul flytende håndsåpe fra Lano.

Flytende såpe, refill Lano300 ml

4.8 av 5 stjerner, basert på 55 anmeldelser

Pris 23,90 kr Enhetspris 79,67 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Refillpose med flytende såpe vanilje og melk.

Flytende såpe, refill1000 ml Vanilla milk

4.8 av 5 stjerner, basert på 5720 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 19,90 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa refillpose med blomstermotiv for flytende håndsåpe.

Flytende såpe, refill1000 ml Pink flowers

4.8 av 5 stjerner, basert på 5720 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 19,90 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En stor rød bringebær flytende håndsåpe refillpose, 3000 ml, med hvit tut på hvit bakgrunn.

Flytende såpe, refill3000 ml Flere sorter

4.8 av 5 stjerner, basert på 5720 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 16,63 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Brun plastflaske med pumpe og rosa etikett.

Håndsåpe NoFo300 ml Rhubarb

4.7 av 5 stjerner, basert på 398 anmeldelser

Kampanjepris 19,90 kr Enhetspris 66,33 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 24 av 28 produkter
Vis flere