Duftspray og toalettfriskere

Friskere bad

Bli kvitt ubehagelig lukt med en duftspray. Vi har mange forskjellige dufter, slik at du kan finne akkurat din favoritt! Pass også på å prøve en toalettblokk. Den dufter godt, motvirker kalkbelegg og har dessuten antibakterielle egenskaper, slik at toalettet holder seg mer hygienisk mellom hver gang du vasker!

25 produkter
Lilla og grønn sprayflaske med hvitt spraymunnstykke.

Rengjøringsspray Cillit Bang750 ml Kitchen

4.8 av 5 stjerner, basert på 673 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 53,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Sprayflaske med lilla etikett og hvitt munnstykke.

Rengjøringsspray Cillit Bang750 ml Bleach

4.8 av 5 stjerner, basert på 673 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 53,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Sprayflaske Cillit Bang rengjøringsmiddel for kalk og smuss.

Rengjøringsspray Cillit Bang750 ml Limescale & Dirt

4.8 av 5 stjerner, basert på 673 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 53,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Toalettrengjøring Duck Fresh Discs 36 ml Hibiscus i rosa eske, viser and som påfører disk i toalettet.

Toalettrengjøring Duck Fresh Discs36 ml Hibiscus

Pris 39,90 kr Enhetspris 1108,33 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Pakke med fem blå toalettrensblokker med duft av havet.

WC-blokk Domestos Power 55-pk Ocean

4.8 av 5 stjerner, basert på 513 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 199,60 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Fem Domestos toalettblokk lime i fargerik emballasje.

WC-blokk Domestos Power 55-pk Lime

4.8 av 5 stjerner, basert på 513 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 199,60 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

WC-blokk Domestos Power 5 1-pk Pink Magnolia, fem sekskantede kapsler (fire rosa, en blå) i en blisterpakning.

WC-blokk Domestos Power 51-pk Pink Magnolia

4.8 av 5 stjerner, basert på 513 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 498 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Pakke med ti blå toalettrengjøringsstaver fra Domestos.

WC-sticks Domestos Fresh10-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 505 anmeldelser

Pris 54,90 kr Enhetspris 5,49 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Seks ruller tørkepapir i grønn emballasje med ekorn.

Tørkerull Serla6-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 1143 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 55,85 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

To hvite toalettblokker i gjennomsiktig plastemballasje.

WC-blokk Duck2-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 960 anmeldelser

Pris 22,90 kr Enhetspris 286,25 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå og hvit Toalettrengjøring Duck Fresh Discs Marine startpakke-boks med en tegneserieand.

Toalettrengjøring Duck Fresh Discs36 ml Marine

Pris 39,90 kr Enhetspris 1108,33 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duopakke automatisk luftfrisker, refill Air Wick Freshmatic 2x250 ml Ocean Cove & Waves.

Automatic air freshener, refill Air Wick Freshmatic2x250 ml Ocean Cove & Waves

4.8 av 5 stjerner, basert på 677 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 199,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duo-pakke Air Wick Freshmatic automatisk luftfrisker refill, Magnolia & Cherry Blossom, med grønne korker.

Automatic air freshener, refill Air Wick Freshmatic2x250 ml Magnolia & Cherry Blossom

4.8 av 5 stjerner, basert på 677 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 199,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duo-pakke med to Air Wick Freshmatic Freesia & Jasmine automatiske sprayrefiller med grønne korker og blomstret designemballasje.

Automatic air freshener, refill Air Wick Freshmatic2x250 ml Freesia & Jasmine

4.8 av 5 stjerner, basert på 677 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 199,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Automatic air freshener Air Wick Freshmatic 250 ml Ocean Cove & Waves, grå enhet og grønn refill inkludert.

Automatic air freshener Air Wick Freshmatic250 ml Ocean Cove & Waves

4.7 av 5 stjerner, basert på 111 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 399,60 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit Air Wick Essential Mist duftspreder med lysende oransje topp, brun refillflaske og hvite orkideer.

Duftspreder Air Wick Essential Mist20 ml Linen & White Orchids

4.8 av 5 stjerner, basert på 88 anmeldelser

Pris 109 kr Enhetspris 5450 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duftspreder, refill Air Wick Essential Mist 2x20 ml Lavender Meadow & Bluebells pakning med to brune påfyll.

Duftspreder, refill Air Wick Essential Mist2x20 ml Lavender Meadow & Bluebells

4.9 av 5 stjerner, basert på 315 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 2497,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

To brune ribbet Air Wick Essential Mist påfyllinger for duftspredere med kirsebærblomst og bringebærlukt.

Duftspreder, refill Air Wick Essential Mist2x20 ml Cherry Blossom & Raspberry

4.9 av 5 stjerner, basert på 315 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 2497,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duftspray Glade 300 ml Relaxing Zen, med gullfarget topp, magenta og blå kropp, vannliljedesign.

Duftspray Glade300 ml Relaxing Zen

Pris 34,90 kr Enhetspris 116,33 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En beige Glade duftspray med gullfarget kork og hvit-blå etikett som viser vaniljeblomster.

Duftspray Glade300 ml Romantic Vanilla Blossom

Pris 34,90 kr Enhetspris 116,33 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Glade Fresh Lemon 300 ml duftspray med gul boks, rødt bånd og beige topp.

Duftspray Glade300 ml Lemon

Pris 34,90 kr Enhetspris 116,33 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

To oransje Cleanosan Toalettrengjøring 8-pk, den ene stablet på den andre, med toalettgrafikk.

Toalettrengjøring Cleanosan8-pk

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 85 kr Opprinnelig pris 49,90 kr /stk.Enhetspris 6,24 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Lilla sprayflaske med hvitt munnstykke for baderomsrengjøring.

Rengjøringsspray Cillit Bang750 ml Baderom

4.8 av 5 stjerner, basert på 673 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 53,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duftblokk Air Wick 150 g Magnolia & Cherry Blossom er en rosa rektangulær blokk.

Duftblokk Air Wick150 g Magnolia & Cherry Blossom

4.6 av 5 stjerner, basert på 406 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 132,67 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 24 av 25 produkter
Vis flere