Kjøkken og husholdning

Kjøkken og husholdning med stil og funksjon

Skap et funksjonelt og inspirerende hjem med produkter til kjøkken og husholdning. Her finner du alt fra kjøkkeninnredning og smarte kjøkkenredskaper til kraftige kjøkkenmaskiner for effektiv matlaging. Velg blant porselen, servise og matoppbevaring som gjør hverdagen enklere, samt engangsartikler og rengjøringsprodukter for et rent og praktisk hjem. Et komplett sortiment for deg som vil kombinere orden med trivsel.

611 produkter
Side 15
Blå stor pakke Omo vaskemiddel pulver 3,7 kg.

Vaskepulver Omo3,7 kg Pluss hvitt

4.8 av 5 stjerner, basert på 541 anmeldelser

Pris 178 kr Enhetspris 1,71 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa sprayflaske Vanish Oxi Action flekkfjerner.

Forbehandler Vanish900 ml

4.8 av 5 stjerner, basert på 839 anmeldelser

Pris 52,90 kr Enhetspris 58,78 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvitt Vanish Gold 1,4 kg flekkfjerningspulver i beholder med gullokk og rosa/blå etikett.

Flekkfjerningspulver Vanish Gold1,4 kg Hvit

4.9 av 5 stjerner, basert på 577 anmeldelser

Pris 104 kr Enhetspris 74,29 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Flekkfjerningspulver Vanish Gold 1,4 kg Color, rosa beholder med gullriflet lokk og produktetikettdetaljer.

Flekkfjerningspulver Vanish Gold1,4 kg Color

4.9 av 5 stjerner, basert på 577 anmeldelser

Pris 104 kr Enhetspris 74,29 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit plastkanne med etikett for flytende vaskemiddel.

Vaskemiddel, flytende Refin2,1 l Universal

4.7 av 5 stjerner, basert på 1073 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 0,71 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit plastflaske med lilla etikett for vaskemiddel.

Vaskemiddel, flytende A+1,98 l Colour

4.8 av 5 stjerner, basert på 2408 anmeldelser

Pris 119 kr Enhetspris 2,05 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit flaske flytende vaskemiddel med grønt og rødt motiv.

Vaskemiddel, flytende A+1,98 l Hvit

4.8 av 5 stjerner, basert på 2408 anmeldelser

Pris 119 kr Enhetspris 2,05 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Vaskemiddel, flytende A+ 1,44 l Crisp Winter Morning, lyseblå flaske med vinterlandskapsetikett og hvit kork.

Vaskemiddel, flytende A+1,44 l Crisp Winter Morning

Kampanjepris 39,90 kr Opprinnelig pris 49,90 kr Enhetspris 1,25 kr /vask

Spar 20%

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn og hvit A+ Pure Sense Refresh vaskepulverpakke med eukalyptusblader og lilla blomster.

Vaskepulver A+ Pure Sense3,445 kg Refresh

4.8 av 5 stjerner, basert på 1212 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 1,22 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

A+ Essential 9,179 kg vaskepulver, en magenta eske med hvit og rød tekst, forfra.

Vaskepulver A+ Essential9,179 kg

Pris 249 kr Enhetspris 1,14 kr /vask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Vaskepulver A+ Essential 3,445 kg, magenta/hvit kartong med A+ logo og 'Clean & Fresh' tekst.

Vaskepulver A+ Essential3,445 kg

4.8 av 5 stjerner, basert på 1054 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 1,22 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Oransje Omo flekkfjerningssprayflaske med hvit etikett, rød kork og spraydyse, forfra.

Flekkfjerningsspray Omo750 ml

4.4 av 5 stjerner, basert på 15 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 79,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Flekkfjerningspulver Omo 900 g i oransje beholder med gul 'BIG SIZE' etikett.

Flekkfjerningspulver Omo900 g

Pris 99,90 kr Enhetspris 111 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvite plastflaske Neutral skyllemiddel med blå etikett.

Tøymykner Neutral1 l

4.8 av 5 stjerner, basert på 257 anmeldelser

Pris 48,90 kr Enhetspris 0,98 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Gul kartong med blomster og Comfort-logo.

Tøymykner Comfort1 l Sommerfrisk

4.9 av 5 stjerner, basert på 2031 anmeldelser

Pris 40,90 kr Enhetspris 0,62 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Lyseblå Tøymykner Comfort 1 l Sensitive kartong med 'drikk ikke' advarsel og en smilende baby.

Tøymykner Comfort1 l Sensitive

4.9 av 5 stjerner, basert på 2031 anmeldelser

Pris 40,90 kr Enhetspris 0,62 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Lyseblå Tøymykner Comfort 1 l Fresh Tech kartong med hvit kork og 'må ikke drikkes'-symbol.

Tøymykner Comfort1 l Fresh Tech

Pris 40,90 kr Enhetspris 0,62 kr /vask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tøymykner Comfort 1 l Duggfrisk Sommerhage i grønn kartong med hvit kork og hvite blomster.

Tøymykner Comfort1 l Duggfrisk Sommerhage

Pris 40,90 kr Enhetspris 0,62 kr /vask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tøymykner Comfort 1 l Sparkling Happiness i rosa kartong med blomstermønster og hvit kork.

Tøymykner Comfort1 l Sparkling Happiness

Pris 40,90 kr Enhetspris 0,62 kr /vask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå flaske Softlan skyllemiddel med baby på etiketten.

Tøymykner Softlan1,7 liter Outdoor Fresh

4.9 av 5 stjerner, basert på 3933 anmeldelser

Kampanjepris 39,90 kr Opprinnelig pris 48,90 kr Enhetspris 0,35 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn plastflaske Softlan skyllemiddel eple pære motiv.

Tøymykner Softlan1,7 liter Apple and Pear Blossom

4.9 av 5 stjerner, basert på 3933 anmeldelser

Kampanjepris 39,90 kr Opprinnelig pris 48,90 kr Enhetspris 0,35 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Gul skyllemiddelflaske med bilde av baby.

Tøymykner Softlan1,7 liter Vanilla and Orchid

4.9 av 5 stjerner, basert på 3933 anmeldelser

Kampanjepris 39,90 kr Opprinnelig pris 48,90 kr Enhetspris 0,35 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa flaske med babybilde og Softlan-logo.

Tøymykner Softlan1,7 liter Softness and Care

4.9 av 5 stjerner, basert på 3933 anmeldelser

Kampanjepris 39,90 kr Opprinnelig pris 48,90 kr Enhetspris 0,35 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Turkis Refin 1,5 l Clean Cotton tøymyknerflaske med hvit kork og bomullsillustrasjon.

Tøymykner Refin1,5 l Clean Cotton

Pris 29,90 kr Enhetspris 0,37 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 360 av 611 produkter
Vis flere