Kjøkken og husholdning

Kjøkken og husholdning med stil og funksjon

Skap et funksjonelt og inspirerende hjem med produkter til kjøkken og husholdning. Her finner du alt fra kjøkkeninnredning og smarte kjøkkenredskaper til kraftige kjøkkenmaskiner for effektiv matlaging. Velg blant porselen, servise og matoppbevaring som gjør hverdagen enklere, samt engangsartikler og rengjøringsprodukter for et rent og praktisk hjem. Et komplett sortiment for deg som vil kombinere orden med trivsel.

611 produkter
Side 16
Blå plastflaske Finish oppvaskmaskinrens med etikett.

Oppvaskmaskinrengjøring Finish250 ml

4.8 av 5 stjerner, basert på 1035 anmeldelser

Pris 36,90 kr Enhetspris 147,60 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå pose Finish oppvaskmaskinpulver med vinglass.

Maskinoppvaskpulver Finish1,5 kg Classic

4.8 av 5 stjerner, basert på 254 anmeldelser

Pris 64,90 kr Enhetspris 43,27 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Forpakning med Yes Platinum maskinoppvasktabletter alt i ett.

Oppvasktabletter Yes PlatinumOppvasktabletter Yes Platinum

4.9 av 5 stjerner, basert på 1045 anmeldelser

Pris 119 kr Enhetspris 2,33 kr /opvask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tre rengjøringstabletter i blå pakning.

Oppvaskmaskinrengjøring Finish3-pk In-Wash Machine Cleaner

4.8 av 5 stjerner, basert på 1035 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 23,30 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

To gule flasker finish oppvaskmaskinrens med sitronduft.

Oppvaskmaskinrengjøring Finish2x250 ml Sitron

4.8 av 5 stjerner, basert på 1035 anmeldelser

Pris 68,90 kr Enhetspris 137,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn oppvaskmiddelflaske med rød plastkork og etikett.

Oppvaskmiddel Yes520 ml Original

4.9 av 5 stjerner, basert på 3330 anmeldelser

Pris 37,90 kr Enhetspris 72,88 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit flaske Zalo Sensitiv oppvaskmiddel med blå etikett.

Oppvaskmiddel Zalo500 ml Sensitiv

4.9 av 5 stjerner, basert på 1271 anmeldelser

Pris 36,90 kr Enhetspris 73,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Mørk blå plastflaske med transparent kork og etikett.

Glansemiddel Finish800 ml

4.9 av 5 stjerner, basert på 335 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 87,38 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn pakke med Yes maskinoppvasktabletter, 70 stykker.

Oppvasktabletter Yes Original70-pk

4.9 av 5 stjerner, basert på 1195 anmeldelser

Pris 119 kr Enhetspris 1,70 kr /opvask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Oppvaskmaskindeo i plastemballasje med blå detalj.

Oppvaskmaskindeo Finish1-pk

4.9 av 5 stjerner, basert på 350 anmeldelser

Pris 32,90 kr Enhetspris 32,90 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Lilla flaske zalo oppvaskmiddel lavendelduft 750 ml.

Oppvaskmiddel Zalo750 ml Lavendel

4.9 av 5 stjerner, basert på 1271 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 66,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn oppvaskmiddelflaske med gul kork og etikett.

Oppvaskmiddel Zalo750 ml Ultra

4.9 av 5 stjerner, basert på 1271 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 66,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Oppvaskmiddel Zalo 750 ml Cherry blossom i rosa flaske med gul kork og rød tekst.

Oppvaskmiddel Zalo750 ml Cherry blossom

Pris 49,90 kr Enhetspris 66,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Oppvaskmiddel Refin 750 ml Original i en grønn gjennomsiktig flaske med hvit og grønn kork.

Oppvaskmiddel Refin750 ml Original x

4.6 av 5 stjerner, basert på 921 anmeldelser

Pris 16,90 kr Enhetspris 22,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Oppvaskmiddel Refin 750 ml Lemon x, en klar flaske med gul væske, hvit kork og gul dispenser.

Oppvaskmiddel Refin750 ml Lemon x

4.6 av 5 stjerner, basert på 921 anmeldelser

Pris 16,90 kr Enhetspris 22,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå pakke med Refin maskinoppvasktabletter åtti stykker.

Oppvasktabletter Refin80-pk All in 1 X

4.6 av 5 stjerner, basert på 141 anmeldelser

Pris 79,90 kr Enhetspris 1,00 kr /opvask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Gjennomsiktig flaske med blått lokk og Nøytral etikett.

Oppvaskmiddel Neutral500 ml

4.8 av 5 stjerner, basert på 94 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 59,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Maskinoppvaskpulver Sun 2,5 kg blå og hvit gigapack eske med gnistrende glassgrafikk, 156 oppvask.

Maskinoppvaskpulver Sun2,5 kg X

4.9 av 5 stjerner, basert på 36 anmeldelser

Pris 149 kr Enhetspris 0,96 kr /vask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå flaske oppvaskmaskinrens med rød kork.

Oppvaskmaskinrengjøring Refin250 ml

4.7 av 5 stjerner, basert på 229 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 119,60 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En gjennomsiktig flaske skyllemiddel for oppvaskmaskin.

Glansemiddel Refin500 ml X

4.7 av 5 stjerner, basert på 544 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 59,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå pose Finish maskinoppvasktabletter og et vinglass.

Oppvasktabletter Finish Powerball All In 1100-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 668 anmeldelser

Pris 149 kr Enhetspris 1,49 kr /opvask

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

En blå forpakning med Refin oppvasksalt 900 gram.

Oppvaskmaskinsalt Refin900 g

4.8 av 5 stjerner, basert på 1099 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 22,11 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Finish Powerball Ultimate 50-pk oppvasktabletter i svart emballasje, viser blå kapsler og et rent glass.

Oppvasktabletter Finish Powerball Ultimate50-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 290 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 2,00 kr /opvask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Svart og blå pose med Finish Powerball Ultimate 92-pk Sitron oppvasktabletter, en tablett er synlig.

Oppvasktabletter Finish Powerball Ultimate92-pk Sitron

4.8 av 5 stjerner, basert på 290 anmeldelser

Pris 149 kr Enhetspris 1,62 kr /opvask

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 384 av 611 produkter
Vis flere