Kjøkken og husholdning

Kjøkken og husholdning med stil og funksjon

Skap et funksjonelt og inspirerende hjem med produkter til kjøkken og husholdning. Her finner du alt fra kjøkkeninnredning og smarte kjøkkenredskaper til kraftige kjøkkenmaskiner for effektiv matlaging. Velg blant porselen, servise og matoppbevaring som gjør hverdagen enklere, samt engangsartikler og rengjøringsprodukter for et rent og praktisk hjem. Et komplett sortiment for deg som vil kombinere orden med trivsel.

611 produkter
Side 17
Grønn Zalo sprayflaske med gul spraydyse.

Oppvask & kjøkkenspray Zalo750 ml

4.8 av 5 stjerner, basert på 128 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 79,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa Zalo Cherry Blossom oppvask & kjøkkenspray i flaske med gul sprayhode.

Oppvask & kjøkkenspray Zalo750 ml Cherry blossom

Pris 59,90 kr Enhetspris 79,87 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

En blå flaske Glansemiddel Sun 500 ml med hvit kork og en gulblå 5:1 etikett.

Glansemiddel Sun500 ml

4.9 av 5 stjerner, basert på 34 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 139,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tre pakker Sun oppvaskmaskinrens foran oppvaskmaskinen.

Oppvaskmaskinrengjøring Sun3-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 17 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 23,30 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

En grønn femliters kanne med Zalo oppvaskmiddel.

Oppvaskmiddel Zalo5 l Ultra

4.9 av 5 stjerner, basert på 1271 anmeldelser

Pris 279 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Sprayflaske Ajax for vinduer og glassrengjøring.

Rengjøringsspray Ajax750 ml

4.8 av 5 stjerner, basert på 1600 anmeldelser

Pris 38,90 kr Enhetspris 51,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Sprayflaske med rød munnstykke og Ajax baderomsrengjøring.

Rengjøringsspray Ajax750 ml Baderom

4.8 av 5 stjerner, basert på 1600 anmeldelser

Pris 38,90 kr Enhetspris 51,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Sprayflaske Ajax Universal rengjøringsmiddel med rød spraydyse.

Rengjøringsspray Ajax750 ml Universal

4.8 av 5 stjerner, basert på 1600 anmeldelser

Pris 38,90 kr Enhetspris 51,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa flaske Harpic toalettrens med blomsterduft.

Toalettrengjøring Harpic Active Fresh750 ml Pink Blossom

4.7 av 5 stjerner, basert på 944 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 33,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn sprayflaske Ajax kjøkkenrengjøring med rød spraydyse.

Rengjøringsspray Ajax750 ml Kitchen

4.8 av 5 stjerner, basert på 1600 anmeldelser

Pris 38,90 kr Enhetspris 51,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Sprayflaske Ajax rengjøringsspray ekstra hygienisk 750 ml

Rengjøringsspray Ajax750 ml Extra Hygiene

4.8 av 5 stjerner, basert på 1600 anmeldelser

Pris 38,90 kr Enhetspris 51,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Lilla og grønn sprayflaske med hvitt spraymunnstykke.

Rengjøringsspray Cillit Bang750 ml Kitchen

4.8 av 5 stjerner, basert på 666 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 53,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Sprayflaske med lilla etikett og hvitt munnstykke.

Rengjøringsspray Cillit Bang750 ml Bleach

4.8 av 5 stjerner, basert på 666 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 53,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Sprayflaske Cillit Bang rengjøringsmiddel for kalk og smuss.

Rengjøringsspray Cillit Bang750 ml Limescale & Dirt

4.8 av 5 stjerner, basert på 666 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 53,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Gul pakke med Svint stålullsæbe med blå bobler.

Stålull Svint100 g

4.9 av 5 stjerner, basert på 87 anmeldelser

Pris 37,90 kr Enhetspris 379 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit plastflaske Ajax allrengjøring med blå etikett.

Allrengjøring Ajax1250 ml Classic

4.8 av 5 stjerner, basert på 2081 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 31,92 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Gul flaske Ajax allrengjøring sitronmotiv og rød kork.

Allrengjøring Ajax1250 ml Sitron

4.8 av 5 stjerner, basert på 2081 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 31,92 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rød flaske Ajax allrengjøring med blomstermotiv.

Allrengjøring Ajax1 l Mediterranean Flowers

4.8 av 5 stjerner, basert på 2081 anmeldelser

Pris 34,90 kr Enhetspris 34,90 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Lilla rengjøringsflaske med rød skrukork og lavendelmotiv.

Allrengjøring Ajax1 l Mediterranean Lavender

4.8 av 5 stjerner, basert på 2081 anmeldelser

Pris 34,90 kr Enhetspris 34,90 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå Ajax allrengjøring i ergonomisk flaske med hvite blomster og blå kork.

Allrengjøring Ajax750 ml Comforting

Pris 34,90 kr Enhetspris 46,53 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Allrengjøring Ajax 750 ml Upplifting i en rød og gul flaske med sitrus- og blomstergrafikk.

Allrengjøring Ajax750 ml Upplifitng

Pris 34,90 kr Enhetspris 46,53 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit plastflaske med grønn etikett og håndtak.

Såpe Refin1,5 liter Grønn

4.7 av 5 stjerner, basert på 498 anmeldelser

Pris 22,90 kr Enhetspris 15,27 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit flaske med gul kork og blå etikett.

Toalettrengjøring Duck Aktiv-Gel750 ml Marine

4.8 av 5 stjerner, basert på 1081 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 39,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit flaske Duck toalettrengjøring med grønn etikett.

Toalettrengjøring Duck Aktiv-Gel750 ml Fresh

4.8 av 5 stjerner, basert på 1081 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 39,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 408 av 611 produkter
Vis flere