Kjøkken og husholdning

Kjøkken og husholdning med stil og funksjon

Skap et funksjonelt og inspirerende hjem med produkter til kjøkken og husholdning. Her finner du alt fra kjøkkeninnredning og smarte kjøkkenredskaper til kraftige kjøkkenmaskiner for effektiv matlaging. Velg blant porselen, servise og matoppbevaring som gjør hverdagen enklere, samt engangsartikler og rengjøringsprodukter for et rent og praktisk hjem. Et komplett sortiment for deg som vil kombinere orden med trivsel.

611 produkter
Side 18
Hvitt flaske Duck toalettrengjøring med gul kork.

Toalettrengjøring Duck Aktiv-Gel750 ml Sitrus

4.8 av 5 stjerner, basert på 1081 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 39,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Gul flaske Harpic Active Fresh sitrus toalettrengjøring.

Toalettrengjøring Harpic Active Fresh750 ml Sitrus

4.7 av 5 stjerner, basert på 944 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 33,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit flaske Domestos toalettrengjøring med rød kork.

Toalettrengjøring Domestos750 ml White & Sparkle

4.9 av 5 stjerner, basert på 1063 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 39,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvitt plastflaske Jif baderomsrengjøring med grønn spray.

Rengjøringsspray Jif750 ml Baderom

4.8 av 5 stjerner, basert på 273 anmeldelser

Pris 48,90 kr Enhetspris 65,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Gjennomsiktig sprayflaske med grønn kork og oransje etikett.

Rengjøringsspray Jif750 ml Kjøkken

4.8 av 5 stjerner, basert på 273 anmeldelser

Pris 48,90 kr Enhetspris 65,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå sprayflaske med grønn trigger og Jif etikett.

Rengjøringsspray Jif750 ml Universal

4.8 av 5 stjerner, basert på 273 anmeldelser

Pris 48,90 kr Enhetspris 65,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rengjøringsspray Jif 750 ml Shiny Shower, en rosa flaske med grønn avtrekker og kork.

Rengjøringsspray Jif750 ml Shiny Shower

4.8 av 5 stjerner, basert på 273 anmeldelser

Pris 48,90 kr Enhetspris 65,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rengjøringsspray Jif 750 ml Klorin, en mørkeblå flaske med grønn spraytopp og en blåhvit etikett.

Rengjøringsspray Jif750 ml Klorin

4.8 av 5 stjerner, basert på 273 anmeldelser

Pris 48,90 kr Enhetspris 65,20 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Toalettrengjøring Duck Fresh Discs 36 ml Hibiscus i rosa eske, viser and som påfører disk i toalettet.

Toalettrengjøring Duck Fresh Discs36 ml Hibiscus

Pris 39,90 kr Enhetspris 1108,33 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Pakke med fem blå toalettrensblokker med duft av havet.

WC-blokk Domestos Power 55-pk Ocean

4.8 av 5 stjerner, basert på 499 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 199,60 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Fem Domestos toalettblokk lime i fargerik emballasje.

WC-blokk Domestos Power 55-pk Lime

4.8 av 5 stjerner, basert på 499 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 199,60 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

WC-blokk Domestos Power 5 1-pk Pink Magnolia, fem sekskantede kapsler (fire rosa, en blå) i en blisterpakning.

WC-blokk Domestos Power 51-pk Pink Magnolia

4.8 av 5 stjerner, basert på 499 anmeldelser

Pris 24,90 kr Enhetspris 498 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Pakke med ti blå toalettrengjøringsstaver fra Domestos.

WC-sticks Domestos Fresh10-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 500 anmeldelser

Pris 54,90 kr Enhetspris 5,49 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå plastemballasje Jif engangsvåtmopp ti-pakk.

Rengjøringsklutene refill Jif10-pk Allrent Frisk duft

4.8 av 5 stjerner, basert på 257 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 6,99 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn plastemballasje med Jif engangs våtmopper.

Rengjøringsklutene refill Jif10-pk Krystal Grønnsåpe

4.8 av 5 stjerner, basert på 257 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 6,99 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå toalettrengjøringsflaske med rødt skråstilt plastlokk.

Toalettrengjøring Domestos750 ml Original

4.9 av 5 stjerner, basert på 1063 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 39,87 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rengjøringsserviett Refin 70-pk Universal, en oransje rektangulær pakke med bruksikoner.

Rengjøringsserviett Refin70-pk Universal X

4.7 av 5 stjerner, basert på 2760 anmeldelser

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 40 kr Opprinnelig pris 24,90 kr /stk.Enhetspris 0,36 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn rektangulær Rengjøringsserviett Refin 70-pk Kitchen X-pakke, med hvit tekst og kjøkkenapparatikoner.

Rengjøringsserviett Refin70-pk Kitchen X

4.7 av 5 stjerner, basert på 2760 anmeldelser

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 40 kr Opprinnelig pris 24,90 kr /stk.Enhetspris 0,36 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Refin Rengjøringsserviett 70-pk Bathroom, blå plastemballasje med illustrasjoner av vask, toalett og kran.

Rengjøringsserviett Refin70-pk Bathroom X

4.7 av 5 stjerner, basert på 2760 anmeldelser

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 40 kr Opprinnelig pris 24,90 kr /stk.Enhetspris 0,36 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå pakke med rengjøringsservietter for vinduer og glass.

Rengjøringsserviett Refin20-pk Vindu og glass

4.7 av 5 stjerner, basert på 2760 anmeldelser

Kampanjenavn: 2 for Kampanjepris 40 kr Opprinnelig pris 24,90 kr /stk.Enhetspris 1,25 kr /stk.

Lagerbalanse: Kun i varehus

En blå og hvit Refin 750 ml baderomsrengjøringssprayflaske med en gjennomsiktig sprøytedyse.

Rengjøringsspray Refin750 ml Baderom

4.7 av 5 stjerner, basert på 1613 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 26,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En transparent Refin kjøkkenrengjøringsspray, 750 ml, med grønn og blå etikett.

Rengjøringsspray Refin750 ml Kitchen

4.7 av 5 stjerner, basert på 1613 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 26,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rengjøringsspray Refin 750 ml Vindu og glass: klar flaske, blå væske, hvitt sprayhode.

Rengjøringsspray Refin750 ml Vindu og glass

4.7 av 5 stjerner, basert på 1613 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 26,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rengjøringsspray Refin 750 ml Universal flaske med blå og oransje etikett, hvit dyse og klar plastkropp.

Rengjøringsspray Refin750 ml Universal

4.7 av 5 stjerner, basert på 1613 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 26,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 432 av 611 produkter
Vis flere