Kjøkken og husholdning

Kjøkken og husholdning med stil og funksjon

Skap et funksjonelt og inspirerende hjem med produkter til kjøkken og husholdning. Her finner du alt fra kjøkkeninnredning og smarte kjøkkenredskaper til kraftige kjøkkenmaskiner for effektiv matlaging. Velg blant porselen, servise og matoppbevaring som gjør hverdagen enklere, samt engangsartikler og rengjøringsprodukter for et rent og praktisk hjem. Et komplett sortiment for deg som vil kombinere orden med trivsel.

611 produkter
Side 19
Rengjøringsspray Refin 750 ml Universal flaske med blå og oransje etikett, hvit dyse og klar plastkropp.

Rengjøringsspray Refin750 ml Universal

4.7 av 5 stjerner, basert på 1613 anmeldelser

Pris 19,90 kr Enhetspris 26,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Klorrengjøring Refin 1,5 l X i blå plastflaske med oransje kork og hvit etikett.

Klorrengjøring Refin1,5 l X

4.8 av 5 stjerner, basert på 605 anmeldelser

Pris 26,90 kr Enhetspris 17,93 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit flaske med rød etikett og tekst.

Avløpsåpner Plumbo550 g Heavy Gel

4.6 av 5 stjerner, basert på 56 anmeldelser

Pris 79,90 kr Enhetspris 145,27 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå flaske avløpsåpner med håndtak og etikett.

Avløpsåpner Plumbo1 liter Rørvask

4.6 av 5 stjerner, basert på 56 anmeldelser

Pris 79,90 kr Enhetspris 79,90 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Pakning med Jif tørrmopp refill femten stykker.

Tørrmopp, refill Jif15-pk

4.9 av 5 stjerner, basert på 49 anmeldelser

Pris 58,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa sprayflaske Vanish for tepper og møbler.

Teppe- og møbelrengjøring, spray Vanish500 ml

4.7 av 5 stjerner, basert på 280 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 139,80 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Ovnsrengjøring Mr Muscle 300 ml oransje sprayboks med et hvitt ovnsbilde på forsiden.

Ovnsrengjøring Mr Muscle300 ml

4.9 av 5 stjerner, basert på 76 anmeldelser

Pris 38,90 kr Enhetspris 129,67 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn sprayflaske for ovns- og grillrengjøring.

Ovnsrengjøring Jif500 ml Ovn og Grillrens

4.8 av 5 stjerner, basert på 41 anmeldelser

Pris 49,90 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

En hvit Jif eddik sprayflaske med rosa etikett og grønn avtrekker, 750 ml.

Eddik, spray Jif750 ml

4.8 av 5 stjerner, basert på 105 anmeldelser

Pris 46,90 kr Enhetspris 62,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Såpe, spray Jif 750 ml flaske med et grønt sprayhode og en oransje og hvit etikett.

Såpe, spray Jif750 ml

4.8 av 5 stjerner, basert på 23 anmeldelser

Pris 46,90 kr Enhetspris 62,53 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En grønn og hvit Jif Krystal Grønnsåpe kartong, 1,5 l, med rødt lokk, stående oppreist.

Grønnsåpe Jif1,5 l Krystal

4.9 av 5 stjerner, basert på 26 anmeldelser

Pris 54,90 kr Enhetspris 36,60 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Lilla Rengjøringspasta Cillit Bang 470 g beholder med en etikett for flere overflater.

Rengjøringspasta Cillit Bang470 g

4.7 av 5 stjerner, basert på 19 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 106,17 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Seks ruller tørkepapir i grønn emballasje med ekorn.

Tørkerull Serla6-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 1143 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 55,85 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit 16-rullers pakke toalettpapir i blå emballasje, med en lammeillustrasjon.

Toalettpapir Lambi16-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 1462 anmeldelser

Pris 79,90 kr Enhetspris 24,22 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Pakke med 24 ruller mykt toalettpapir.

Toalettpapir Refin24-pk

4.7 av 5 stjerner, basert på 5577 anmeldelser

Pris 129 kr Enhetspris 24,32 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En Refin 8-pk hvite toalettpapirruller i gjennomsiktig plastemballasje med blå etikett.

Toalettpapir Refin8-pk

4.7 av 5 stjerner, basert på 5577 anmeldelser

Pris 44,90 kr Enhetspris 25,40 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Sexten hvite toalettpapirruller i plastemballasje.

Toalettpapir16-pk

4.5 av 5 stjerner, basert på 3524 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 14,18 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

To hvite tørkepapirruller i plastemballasje.

Tørkepapir Refin2-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 1648 anmeldelser

Pris 49,90 kr Enhetspris 24,95 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tørkerull Refin 8-pk, hvit, pakket i klar plast.

Tørkerull Refin8-pk X

4.8 av 5 stjerner, basert på 2631 anmeldelser

Pris 69,90 kr Enhetspris 71,40 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Tørkerull 4-pk, hvite ruller i klar plastemballasje med gul etikett og x4.

Tørkerull4-pk X

4.7 av 5 stjerner, basert på 504 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 32,82 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

To hvite toalettblokker i gjennomsiktig plastemballasje.

WC-blokk Duck2-pk

4.8 av 5 stjerner, basert på 960 anmeldelser

Pris 22,90 kr Enhetspris 286,25 kr /kilo

Lagerbalanse: Kun i varehus

Serla toalettpapir 18-pakning med ekornmotiv.

Toalettpapir Serla18-pk

4.9 av 5 stjerner, basert på 2767 anmeldelser

Pris 139 kr Enhetspris 21,68 kr /100 meter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå og hvit Toalettrengjøring Duck Fresh Discs Marine startpakke-boks med en tegneserieand.

Toalettrengjøring Duck Fresh Discs36 ml Marine

Pris 39,90 kr Enhetspris 1108,33 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Duopakke automatisk luftfrisker, refill Air Wick Freshmatic 2x250 ml Ocean Cove & Waves.

Automatic air freshener, refill Air Wick Freshmatic2x250 ml Ocean Cove & Waves

Pris 99,90 kr Enhetspris 199,80 kr /liter

NYHET

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 456 av 611 produkter
Vis flere