Balsam

For mykt og lettstelt hår

Beskytt håret med en mykgjørende balsam som passer til akkurat din hårtype. En god balsam gjenoppretter normaltilstanden i håret. Gjør balsam til en del av de regelmessige hårpleierutinene dine. Finn din favoritt blant vårt store utvalg av hårpleieprodukter. Se hele utvalget i varehusene våre!

52 produkter
Hvit Balsam Sunsilk Minerals 400 ml Cherry Crush flaske med lilla tekst og kirsebærillustrasjoner.

Balsam Sunsilk Minerals400 ml Cherry Crush

5 av 5 stjerner, basert på 3 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 99,75 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit Sunsilk Minerals 400ml Mango Moment balsamflaske med gult lokk og mangografikk.

Balsam Sunsilk Minerals400 ml Mango Moment

5 av 5 stjerner, basert på 3 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 99,75 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit Sunsilk Minerals 400 ml Bright Blossom balsamflaske med rosa detaljer og blomster.

Balsam Sunsilk Minerals400 ml Bright Blossom

5 av 5 stjerner, basert på 3 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 99,75 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Balsam Gliss 200 ml Oil Nutritive i gul flaske med svart kork og bunn, forfra.

Balsam Gliss200 ml Oil Nutritive

4.7 av 5 stjerner, basert på 6 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 149,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En kremfarget flaske detangling leave-in lotion med lilla pumpe og en rosa og oransje gradientetikett.

Detangling leave-in lotion Aussie235 ml Bouncy Curls

Pris 69,90 kr Enhetspris 297,45 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

En hvit og oransje Elvital 150 ml Growth Booster balsamtube for hår som lett faller av og brekker.

Balsam Elvital150 ml Growth Booster

4.8 av 5 stjerner, basert på 18 anmeldelser

Pris 79,90 kr Enhetspris 532,67 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Grønn balsamflaske med tekst og grapefruktmotiv.

Balsam Fructis200 ml Strength & Shine

4.7 av 5 stjerner, basert på 352 anmeldelser

Kampanjepris 19,90 kr Opprinnelig pris 29,90 kr Enhetspris 99,50 kr /liter

Spar Pris 10 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rød balsamflaske for farget hår med tekst.

Balsam Elvital400 ml Color-Vive

4.8 av 5 stjerner, basert på 3445 anmeldelser

Kampanjepris 37 kr Opprinnelig pris 49,90 kr Enhetspris 92,50 kr /liter

Spar Pris 12 kr

Lagerbalanse: Kun i varehus

Blå flaske med hvitt lokk og hvit tekst.

Balsam Tigi Bed Head750 ml Recovery

4.9 av 5 stjerner, basert på 179 anmeldelser

Pris 109 kr Enhetspris 145,33 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Stor rød flaske Bed Head balsam med lokk.

Balsam Tigi Bed Head750 ml Resurrection

4.9 av 5 stjerner, basert på 179 anmeldelser

Pris 109 kr Enhetspris 145,33 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Oransje balsamflaske med kamelia- og arganoljeillustrasjon.

Balsam Respons400 ml Marvellous nectar

4.8 av 5 stjerner, basert på 561 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 99,75 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit og grønn plastflaske med blått lokk.

Balsam Head & Shoulders220 ml Apple Fresh

4.8 av 5 stjerner, basert på 385 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 181,36 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit balsamtube med blått lokk og kokosmotiv.

Balsam Head & Shoulders220 ml Deep Hydration

4.8 av 5 stjerner, basert på 385 anmeldelser

Pris 39,90 kr Enhetspris 181,36 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit flaske med svart lokk og gull etikett.

Balsam Tresemmé400 ml Keratin Smooth

4.8 av 5 stjerner, basert på 449 anmeldelser

Pris 46,90 kr Enhetspris 117,25 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit plastflaske Tresemmé balsam med svart lokk.

Balsam Tresemmé400 ml Biotin+Repair 7

4.8 av 5 stjerner, basert på 449 anmeldelser

Pris 46,90 kr Enhetspris 117,25 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvite balsamflaske med svart lokk og blå etikett.

Balsam Tresemmé400 ml Rich Moisture

4.8 av 5 stjerner, basert på 449 anmeldelser

Pris 46,90 kr Enhetspris 117,25 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Hvit flaske TRESemmé balsam Rich Moisture 685 ml.

Balsam Tresemmé685 ml Rich moist

4.8 av 5 stjerner, basert på 449 anmeldelser

Pris 67,90 kr Enhetspris 99,12 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Beige flaske med lilla lokk og kenguruillustrasjon.

Balsam Aussie200 ml Miracle Moist

4.8 av 5 stjerner, basert på 525 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 299,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Plastflaske med lilla lokk og fargerik balsametikk.

Balsam Aussie200 ml Volume

4.8 av 5 stjerner, basert på 525 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 299,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa og lilla tube balsam for krøllete hår.

Balsam Aussie200 ml Bouncy Curls

4.8 av 5 stjerner, basert på 525 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 299,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Balsam Aussie Oh My Gloss tube, kremfarget overgang til blå og rosa, med lilla kork og kengurugrafikk.

Balsam Aussie200 ml Oh My Gloss

4.8 av 5 stjerner, basert på 525 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 299,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Schwarzkopf Gliss Total Repair balsamflaske 200 ml.

Balsam Gliss200 ml Total Repair

4.7 av 5 stjerner, basert på 512 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 149,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Rosa balsamflaske med svart lokk og etikett.

Balsam Gliss200 ml Split hair miracle

4.7 av 5 stjerner, basert på 512 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 149,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Lilla Balsam Gliss 200 ml Full Hair Wonder flaske med gullfarget tekst og svart kork, forfra.

Balsam Gliss200 ml Full Hair Wonder

4.7 av 5 stjerner, basert på 512 anmeldelser

Pris 29,90 kr Enhetspris 149,50 kr /liter

Lagerbalanse: Kun i varehus

Viser 24 av 52 produkter
Vis flere