Hårfarger

Gi håret en ny nyanse

Har du allerede en favorittfarge, eller er du klar for en forandring? Uansett har du kommet til riktig sted. Bli inspirert av vårt utvalg av hårfarger og toning! Å farge håret hjemme er en enkel måte å oppdatere frisyren på. Det er også et godt alternativ når du ikke har tid eller lyst til å dra til frisøren. Hos Rusta finner du hårfarge og toning fra velkjente merker.

27 produkter
Forpakning med hårfarge og blond kvinne.

Hårfarge Excellence1-pk Blond

4.8 av 5 stjerner, basert på 417 anmeldelser

Pris 129 kr Enhetspris 129 kr /stk.
Kvinne med mørkeblondt krøllete hår på emballasje.

Hårfarge Excellence1-pk Mørk blond

4.8 av 5 stjerner, basert på 417 anmeldelser

Pris 129 kr Enhetspris 129 kr /stk.
Kvinne med lysebrunt hår på hårfargepakke.

Hårfarge Excellence1-pk Lys brun

4.8 av 5 stjerner, basert på 417 anmeldelser

Pris 129 kr Enhetspris 129 kr /stk.
Forpakning med brun hårfarge og bilde av kvinne.

Hårfarge Excellence1-pk Brun

4.8 av 5 stjerner, basert på 417 anmeldelser

Pris 129 kr Enhetspris 129 kr /stk.
Kvinne med mørkebrunt hår på fargepakning.

Hårfarge Excellence1-pk Mørk brun

4.8 av 5 stjerner, basert på 417 anmeldelser

Pris 129 kr Enhetspris 129 kr /stk.
Hårfarge Excellence 1-pk Ljusblond 8 eske, med en kvinne, for gråhårsdekning og trippelpleie.

Hårfarge Excellence1-pk Ljusblond 8

4.8 av 5 stjerner, basert på 417 anmeldelser

Pris 129 kr Enhetspris 129 kr /stk.
Hårfarge Excellence 1-pk Svart eske viser en kvinne med svart hår og produktdetaljer.

Hårfarge Excellence1-pk Svart

4.8 av 5 stjerner, basert på 417 anmeldelser

Pris 129 kr Enhetspris 129 kr /stk.
Hårfarge Excellence 1-pk Light Ashblond 8.1 eske med kvinne med lys askeblondt hår og gullringer.

Hårfarge Excellence1-pk Light Ashblond 8.1

4.8 av 5 stjerner, basert på 417 anmeldelser

Pris 129 kr Enhetspris 129 kr /stk.
Kvinne med mellomblondt hår på hårfargepakning.

Hårfarging Casting Creme Gloss1-pk 600 Dark Blond

4.8 av 5 stjerner, basert på 373 anmeldelser

Pris 99 kr Enhetspris 99 kr /stk.
En pakke hårfarging 700 blond med modell.

Hårfarging Casting Creme Gloss1-pk 700 Blond

4.8 av 5 stjerner, basert på 373 anmeldelser

Pris 99 kr Enhetspris 99 kr /stk.
Forpakning med hårfarge lys brun for glansfullt hår.

Hårfarging Casting Creme Gloss1-pk 500 Light Brown

4.8 av 5 stjerner, basert på 373 anmeldelser

Pris 99 kr Enhetspris 99 kr /stk.
Forpakning hårfarge L'Oréal brun hårtoning.

Hårfarging Casting Creme Gloss1-pk 400 Brown

4.8 av 5 stjerner, basert på 373 anmeldelser

Pris 99 kr Enhetspris 99 kr /stk.
Farget hårmodell med glansfullt mørkebrunt hår.

Hårfarging Casting Creme Gloss1-pk 300 Darkest Brown

4.8 av 5 stjerner, basert på 373 anmeldelser

Pris 99 kr Enhetspris 99 kr /stk.
Hårfarging Casting Creme Gloss 1-pk 834 Caramel Blonde-pakke, med kvinne og hårprøver.

Hårfarging Casting Creme Gloss1-pk 834 Caramel Blonde834 Caramel Blonde

4.8 av 5 stjerner, basert på 373 anmeldelser

Pris 99 kr Enhetspris 99 kr /stk.
Blond kvinne med glansfullt lysblondt hår og emballasje.

Hårfarging Casting Creme Gloss1-pk 1010 Light Iced Blonde

4.8 av 5 stjerner, basert på 373 anmeldelser

Pris 99 kr Enhetspris 99 kr /stk.
En pakke hårtoning mørk sjokolade med modell.

Hårfarging Casting Creme Gloss1-pk 323 Dark Chocolate

4.8 av 5 stjerner, basert på 373 anmeldelser

Pris 99 kr Enhetspris 99 kr /stk.
Hårfarging Casting Creme Gloss 1-pk 645 Amber med kvinne som viser amberfarget hår.

Hårfarging Casting Creme Gloss1-pk 645 Amber

4.8 av 5 stjerner, basert på 373 anmeldelser

Pris 99 kr Enhetspris 99 kr /stk.
Turkis sprayflaske med etikett for mørkebrunt hår.

Root concealer L’Oréal Magic Retouch75 ml Mørk brun

4.7 av 5 stjerner, basert på 271 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 1332 kr /liter
Turkis sprayboks for brun hårfarging og ettervekst.

Root concealer L’Oréal Magic Retouch75 ml Brun

4.7 av 5 stjerner, basert på 271 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 1332 kr /liter
Grønn sprayflaske med tekst og bilde på hår.

Root concealer L’Oréal Magic Retouch75 ml Mørk blond

4.7 av 5 stjerner, basert på 271 anmeldelser

Pris 99,90 kr Enhetspris 1332 kr /liter
Kvinne med langt, glansfullt svart hår på kartong.

Hårfarge Palette1-0 Deep Natural Black

4.7 av 5 stjerner, basert på 708 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 520,87 kr /liter
Kvinne med langt lyst askeblondt hår på emballasje.

Hårfarge Palette8-16 Light Ash Blonde

4.7 av 5 stjerner, basert på 708 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 520,87 kr /liter
Kvinne med brun hårfarge på emballasjebilde.

Hårfarge Palette4-0 Soft Mid Brown

4.7 av 5 stjerner, basert på 708 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 520,87 kr /liter
Kvinne med langt lysebrunt hår på hårfargepakke.

Hårfarge Palette6-0 Light Brown

4.7 av 5 stjerner, basert på 708 anmeldelser

Pris 59,90 kr Enhetspris 520,87 kr /liter
Viser 24 av 27 produkter
Vis flere