Kauneus ja terveys

Löydä omat suosikkisi

Hae täydennystä suosikkituotteisiisi Rustasta. Meillä on laaja valikoima kauneudenhoito- ja terveystuotteita. Myymälöissämme voit valikoida oman Nordic Formula -tuotemerkkimme ja muiden tunnettujen kansainvälisten tuotemerkkien tuotteita kilpailukykyiseen hintaan. Nordic Formula koostuu huolella valikoiduista tuotteista, jotka ovat saaneet innoitusta pohjoismaisesta konstailemattomuudesta. Laajin valikoima meillä on hiusten, kehon ja suun hoidon tuotteita. Meillä on myös välineitä hiusten muotoiluun, kuten harjoja, hiustrimmereitä, kuivaajia ja suoristusrautoja. Tutustu koko valikoimaamme lähimmässä myymälässä. Lisäämme jatkuvasti uutuuksia valikoimaan!

Kauneus ja terveys
712 tuotetta
Multistyler 6 in 1 HMS25, musta ja kullanvärinen hiustenmuotoilija eri kiharrus-, harja- ja kuivauskiinnikkeillä.

Multistyler6 in 1 HMS26

4.7 tähteä 5:stä, 964 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 59,90 € Normaali hinta 99,90 €

Säästä Hinta 40 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Suihkugeeli Palmolive Smoothies 500 ml Peach, valkoinen pullo persikanvärisellä etiketillä, jossa persikoita.

Suihkugeeli Palmolive Smoothies500 ml Peach

4.7 tähteä 5:stä, 33 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 2,29 € Normaali hinta 2,49 € Vertaa hintaa 4,58 € /l

UUTUUS

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen Elvital Color-Vive -shampoopullo 400 ml.

Shampoo Elvital400 ml Color-Vive

4.8 tähteä 5:stä, 1586 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 3,70 € Normaali hinta 4,99 € Vertaa hintaa 9,25 € /l

Säästä Hinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen hoitoainepullo värjätyille hiuksille tekstillä.

Hoitoaine Elvital400 ml Color-Vive

4.8 tähteä 5:stä, 3418 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 3,70 € Normaali hinta 4,99 € Vertaa hintaa 9,25 € /l

Säästä Hinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen pakkaus, jossa on L’Oréal Wrinkle Expert päivävoide 55 plus.

Päivävoide L’Oréal Wrinkle Expert50 ml 55+

4.7 tähteä 5:stä, 374 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 4,89 € Normaali hinta 7,89 € Vertaa hintaa 97,80 € /l

Säästä Hinta 3 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Eau de Parfum La Rive Her Empire läpinäkyvässä suorakaiteen muotoisessa lasipullossa, jossa kultainen korkki.

Eau de Parfum La Rive90 ml Vanilja Her Empire

4.8 tähteä 5:stä, 602 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 6,50 € Normaali hinta 9,29 € Vertaa hintaa 72,22 € /l

UUTUUS

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pyöreä läpinäkyvä pyörivä säilytysjärjestelmä säädettävillä hyllyillä.

Pyörivä säilytystila ClaraØ27,4, H: 34,3 cm

4.8 tähteä 5:stä, 338 arvostelun perusteella

Hinta 17,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Vaaleabeige joogabolsteri, jossa kahva ja irrotettava päällinen.

Joogatyyny59x20 cm Puuvillaa / pellavaa

4.8 tähteä 5:stä, 75 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 29,90 € Normaali hinta 39,90 €

Säästä 25%

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Vihreä TPE joogamatto rullattu teksturoituneella kuviolla ja kantohihnalla.

Joogamatto Premium Support6 mm Vihreä TPE

4.7 tähteä 5:stä, 217 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 14,90 € Normaali hinta 19,90 €

Säästä 25%

Katso saatavuus: Vain verkkokaupasta

Kirkas, suorakaiteen muotoinen Säilytyslaatikko, jossa jakaja Clara, kolmella pystysuoralla jakajalla.

Säilytyslaatikko, jossa jakaja ClaraSäilytyslaatikko, jossa jakaja Clara

4.9 tähteä 5:stä, 144 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Hiustenkuivain BLDC Pinkki HDB26, jossa kultainen verkkosäleikkö kahvan alaosassa ja musta virtajohto.

Hiustenkuivain BLDCPinkki HDB26

4.5 tähteä 5:stä, 24 arvostelun perusteella

Hinta 59,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Rullattu beige joogamatto lehtikuviolla, kiinnitetty beigenvärisillä hihnoilla, jossa musta 'positive'-tekstilappu.

Joogamatto Premium Support6 mm Beige TPE

4.7 tähteä 5:stä, 217 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 14,90 € Normaali hinta 19,90 €

Säästä 25%

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Kolme Vastuskuminauhat 150 cm: beigen, roosan ja mintunvihreän värisenä, taitettuna.

Vastuskuminauhat150 cm

4.7 tähteä 5:stä, 106 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 7,49 € Normaali hinta 9,99 €

UUTUUS

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Hiustenkuivain BLDC Musta HDB26 mustalla rungolla ja kullanvärisellä rei'itetyllä kahvalla, sivukuva.

Hiustenkuivain BLDCMusta HDB26

4.5 tähteä 5:stä, 24 arvostelun perusteella

Hinta 59,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Vihreä uurrettu Jumppapallo 75 cm.

Jumppapallo75 cm

4.8 tähteä 5:stä, 114 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 13,25 € Normaali hinta 17,90 €

Säästä Hinta 4 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Musta-ruusu ilmakiharrin pyöreällä harjapäällä ja virtajohdolla, diagonaalinen näkymä.

IlmakiharrinMusta/ruusu HAS25

4.5 tähteä 5:stä, 115 arvostelun perusteella

Hinta 29,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Vaaleanharmaa 65 cm jumppapallo uritetulla pinnalla, edestäpäin.

Jumppapallo65 cm

4.8 tähteä 5:stä, 114 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 9,65 € Normaali hinta 12,90 €

Säästä 25%

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Hiustenkuivain BLDC Vihreä HDB26 vihreällä T-muotoisella rungolla, kultaisella kuvioidulla tuuletusritilällä ja mustalla johdolla.

Hiustenkuivain BLDCVihreä HDB26

4.5 tähteä 5:stä, 24 arvostelun perusteella

Hinta 59,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Säilytyslaatikko meikeille Clara, kirkas akryylilaatikko useilla osioilla, mukaan lukien vinoja ja porrastettuja lokeroita.

Säilytyslaatikko meikeille ClaraSäilytyslaatikko meikeille Clara

4.8 tähteä 5:stä, 111 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Musta ja vaaleanpunainen keraaminen suoristusrauta johdolla.

Suoristusrauta Professional45 W Musta/ruusu HS18

4.8 tähteä 5:stä, 145 arvostelun perusteella

Hinta 29,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Musta ja kuparinen hiustenkuivaaja, johon on liitetty muotoilusuutin.

Hiustenkuivain Professional1800–2200 W HD23

4.7 tähteä 5:stä, 146 arvostelun perusteella

Hinta 34,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Kolme läpinäkyvää suorakulmaista muovilaatikkoa pinottu yhdessä.

Säilytyslaatikko Clara3 osaa

4.8 tähteä 5:stä, 120 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Pyöreä beige meditaatiotyyny, jossa kantokahva.

Meditointityyny joogaan40x40x17 cm Puuvillaa / pellavaa

4.7 tähteä 5:stä, 23 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 26 € Normaali hinta 34,90 €

Säästä Hinta 8 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Litteäharja mustalla ja kultaisella värillä sekä johdolla.

Suoristusharja ProfessionalHSB21

4.4 tähteä 5:stä, 38 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 14,90 €

OUTLET

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 24/712 tuotetta
Näytä lisää