Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 13
Purukumi Extra 29 g Piparminttu: sininen sokeriton pakkaus sinisillä mintunlehdillä, sisältää 21 palaa.

Purukumi Extra29 g Piparminttu

4.8 tähteä 5:stä, 425 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 51,38 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen Purukumi Extra 84 g Vahva minttu purkki sinisellä etiketillä, 'SUGARFREE' ja mintunlehtikuva.

Purukumi Extra84 g Vahva minttu

4.8 tähteä 5:stä, 425 arvostelun perusteella

Hinta 3,69 € Vertaa hintaa 43,93 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Hierontalaite niskalle ja hartioille MNS24 harmaana pehmustetuilla osilla ja ohjauspaneelilla.

Hierontalaite niskalle ja hartioilleMNS24

4.7 tähteä 5:stä, 15 arvostelun perusteella

Hinta 69,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Piirustuslehtiö, jonka etupuolella on värikäs kaupunkipiirros.

PiirustuslehtiöA3, 36 arkkia

4.7 tähteä 5:stä, 47 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 1,99 € Normaali hinta 4,99 €

OUTLET

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen luonnoslehtiö, jossa on kierre ja piirretty auto.

Luonnoslehtiö Nassau Fine ArtA5, 100 sivua

4.9 tähteä 5:stä, 258 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen luonnoslehtiö, jonka etukannessa on piirretty auto.

Luonnoslehtiö Nassau Fine ArtA4, 100 sivua

4.9 tähteä 5:stä, 258 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen pakkaus, jossa on kolme pussillista kosteudenpoistajaa täyttöä varten.

Kosteudenpoistaja Torrbollen3-pack Täyttö

4.8 tähteä 5:stä, 641 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Lilat pyöröpuikot, joissa on läpinäkyvä muoviletku.

PyöröpuikotØ 5 mm

3.8 tähteä 5:stä, 231 arvostelun perusteella

Hinta 1,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Pinkit pyöröpuikot sileällä muovijohdolla.

Pyöröpuikot4 mm

3.8 tähteä 5:stä, 231 arvostelun perusteella

Hinta 1,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Beige Ulla 100 gramman sukkalankakerä valkoisella etiketillä, edestäpäin.

Lanka Ulla100 g Beige

4.8 tähteä 5:stä, 514 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Suuri musta matkalaukku, jossa on neljä pyörää ja teleskooppikahva.

Matkalaukku suuri Regent Premium78,5x51x29,5 cm 4,6 kg 82-98 l Musta ABS/PC TSA-lukko

4.8 tähteä 5:stä, 655 arvostelun perusteella

Hinta 99,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta keskikokoinen matkalaukku, jossa on neljä pyörää ja teleskooppikahva.

Matkalaukku keskikokoinen Regent Premium68,5x46x27,5 cm 3,8 kg 61-74 l Musta ABS/PC TSA-lukko

4.8 tähteä 5:stä, 416 arvostelun perusteella

Hinta 89,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sampanjanvärinen matkalaukku teleskooppikahvalla ja pyörillä.

Lentolaukku Regent Premium55x39x20,6 cm 2,7 kg, 33 l Champagne ABS/PC TSA-lukko

4.8 tähteä 5:stä, 1234 arvostelun perusteella

Hinta 49,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Beige maalarinteippi rullassa, sisäkäyttöön.

Maalarinteippi24 mm

4.6 tähteä 5:stä, 670 arvostelun perusteella

Hinta 2,29 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kolme rullaa maalarinteippiä eri leveyksillä.

Maalarinteippi3-pack

4.6 tähteä 5:stä, 670 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen maalarinteippi rullassa valkoisella taustalla.

Maalarinteippi ScotchBlue2-pack Promo

4.6 tähteä 5:stä, 138 arvostelun perusteella

Hinta 11,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen lukkoöljypullo, jossa on punainen korkki ja suutin.

Sulattava lukkoöljy Carman50 ml

4.7 tähteä 5:stä, 15 arvostelun perusteella

Hinta 2,50 € Vertaa hintaa 50 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen viiden litran kanisteri, jossa on etiketti kaksitahtibensiinille.

2-T pienkonebensiini Xpert5 litraa 2-stroke 5 L

4.8 tähteä 5:stä, 128 arvostelun perusteella

Hinta 22,99 € Vertaa hintaa 4,60 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä viiden litran kanisteri alkylaatibensiinin etiketillä.

4-T pienkonebensiini Xpert5 litraa 4-stroke 5 L

4.6 tähteä 5:stä, 159 arvostelun perusteella

Hinta 22,99 € Vertaa hintaa 4,60 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta suorakaiteen muotoinen 65 litran laastipalju.

Laastipalju65 l Suorakaide

4.8 tähteä 5:stä, 14 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta laastisanko metallikahvalla valkoista taustaa vasten.

Rakennusämpäri20 l

4.8 tähteä 5:stä, 9 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Harmaat työskentelyhanskat oransseilla yksityiskohdilla ja joustava takaosa.

Työkäsineet Protect8 T109PUOR 8

4.7 tähteä 5:stä, 48 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: Osta 3 maksa 2 Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Harmaat ja mustat työhansikkaat oransseilla yksityiskohdilla.

Työkäsineet Protect11 T109PUOR 11

4.7 tähteä 5:stä, 48 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: Osta 3 maksa 2 Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Harmaat työkynttilät oransseilla yksityiskohdilla ja joustava resori.

Työkäsineet Protect10 T109PUOR 10

4.7 tähteä 5:stä, 48 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: Osta 3 maksa 2 Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 312/965 tuotetta
Näytä lisää