Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 33
Ljusrå kaapelilaatikko bambukannella ja urilla.

Kaapelikotelo36x13x14 cm Kierrätysmuovi

4.6 tähteä 5:stä, 54 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 3 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta ja oranssi akku LX järjestelmä 20V 2.0Ah.

Akku Bruksbo LX System20V 2,0Ah Li-Ion

4.7 tähteä 5:stä, 50 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 9,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta pikalaturi, jossa on ilmaisin ja akkulokero.

Pikalaturi Bruksbo LX System20 V

4.9 tähteä 5:stä, 32 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 9,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Oranssi ja musta akkukäyttöinen epäkeskohiomakone, jossa miellyttävä ote.

Akkukäyttöinen epäkeskohiomakone Bruksbo LX System20 V

4.5 tähteä 5:stä, 21 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 9,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Yksi rulla kirkasta pakkausteippiä valkoisella etiketillä.

Pakkausteippi48 mm x 50 m Muovi

4.7 tähteä 5:stä, 428 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kolme Palapeli 1000 palaa Old Masters Monet sylinterimäistä laatikkoa, jokainen eri maalauksella.

Palapeli1000 kpl Old Masters Monet

4.6 tähteä 5:stä, 240 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 3,49 € Normaali hinta 7,99 €

OUTLET

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Ruskea Panorama Palapeli, 1000 palaa, maisemafantasiakaupunki, vihreiden ja violettien panorama palapelien kanssa.

Palapeli Panorama1000 kpl Landscape fantasy

4.6 tähteä 5:stä, 134 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 3,49 € Normaali hinta 7,99 €

OUTLET

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoiset on-ear langattomat kuulokkeet vaaleanharmailla korvatyynyillä.

On-ear langattomat kuulokkeet PhilipsValkoinen TAH3209WT/00

4.7 tähteä 5:stä, 150 arvostelun perusteella

Hinta 24,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaalea beige on-ear langattomat kuulokkeet harmailla korvatyynyillä, näytetty viistossa etunäkymässä.

On-ear langattomat kuulokkeet PhilipsVaalea beige TAH3209BG/00

4.7 tähteä 5:stä, 150 arvostelun perusteella

Hinta 24,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pari mustia Philips TAH3209BK on-ear langattomia kuulokkeita, joissa on pehmustetut korvakupit ja säädettävä sanka.

On-ear langattomat kuulokkeet PhilipsMusta TAH3209BK

4.7 tähteä 5:stä, 150 arvostelun perusteella

Hinta 24,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Tummanharmaa sylinterimäinen Bluetooth-kaiutin mustalla kantokahvalla ja punaisilla valaistuilla säätimillä.

Bluetooth-kaiutin16 W Musta Sisältää LED-valot

4.2 tähteä 5:stä, 83 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 14,90 €

OUTLET

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta Suurennuslasi 3 COB AB Ø85 mm, kolmella LED-valolla ja kahvalla.

Suurennuslasi 3 COB ABØ85 mm Sisältää LED-valot

4.9 tähteä 5:stä, 76 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 4,99 € Normaali hinta 7,99 €

Säästä Hinta 3 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Mustat Philips On-ear langattomat kuulokkeet TAH2209BK/00 sinisessä vähittäismyyntipakkauksessa.

On-ear langattomat kuulokkeet PhilipsTAH2209BK/00

4.6 tähteä 5:stä, 35 arvostelun perusteella

Hinta 29,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pussi värikästä suklaakarkkia Cloettalta.

Suklaa Cloetta Bridge original360 g

4.8 tähteä 5:stä, 381 arvostelun perusteella

Hinta 5,49 € Vertaa hintaa 15,25 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Merimiään arkku lakritsipiipuilla ja purjeveneellä.

Makeiset Skipper's pipes16x17 g

4.8 tähteä 5:stä, 251 arvostelun perusteella

Hinta 5,79 € Vertaa hintaa 21,29 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta punainen pakkaus Malaco Kick lakritsikaramellilla.

Makeiset Kick14x19 g

4.8 tähteä 5:stä, 365 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 18,76 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kuusi värikästä laatikkoa Malaco hedelmäkarkkia lajiteltu yhdessä.

Makeiset Malaco6x20 g Zoo, Fruxo, Pim

4.8 tähteä 5:stä, 255 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 € Vertaa hintaa 24,92 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Trolli All in one mix 1 kg sinisessä pussissa, jossa näkyy 42 lajiteltua minipussia karkkeja.

Makeiset Trolli All in one mix1 kg

4.9 tähteä 5:stä, 28 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 € Vertaa hintaa 9,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta karkkipakkaus, jossa on värikkäitä suorakulmioita ja ympyröitä.

Makeiset Allsorts1 kg Lakritsi

4.8 tähteä 5:stä, 455 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 5,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suuri punainen pussi, jossa on käärittyjä Rollo-karkkeja.

Fudge Rollo650 g Yhdistelmä

4.8 tähteä 5:stä, 425 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 10,75 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Muovipurkki, jossa Haribon värikästä sekalaisia karkkeja.

Makeiset Haribo Matador Mix1 kg

4.8 tähteä 5:stä, 363 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 7,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sekoitettu lakritsi- ja viinikumikarkkipussi.

Makeiset Pingvinblandning550 g

4.7 tähteä 5:stä, 339 arvostelun perusteella

Hinta 4,49 € Vertaa hintaa 8,16 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen ja punainen Makeiset Ahlgrens Bilar 200 g -pussi, jossa vaaleanpunaisia, valkoisia ja vihreitä autonmuotoisia makeisia.

Makeiset Ahlgrens Bilar200 g

4.9 tähteä 5:stä, 435 arvostelun perusteella

Hinta 1,69 € Vertaa hintaa 8,45 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen pussi Malaco Gott & Blandat Original 600 g makeisia, sisältäen erilaisia värikkäitä sekoituksia.

Makeiset Gott & Blandat600 g Original

4.8 tähteä 5:stä, 1126 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 8,32 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 792/965 tuotetta
Näytä lisää