Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 8
Proteiinipatukka Corny 50 g Cocoa, ruskea kääre sinisellä tekstillä ja suklaapaloja näkyvissä.

Proteiinipatukka Corny50 g Cocoa

4.2 tähteä 5:stä, 6 arvostelun perusteella

Hinta 1,59 € Vertaa hintaa 31,80 € /kg

UUTUUS

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Proteiinipatukka Corny 50 g Banana & Vanilla keltaisessa ja sinisessä pakkauksessa, jossa banaani- ja vanilja-kuva.

Proteiinipatukka Corny50 g Banana & Vanilla

4.2 tähteä 5:stä, 6 arvostelun perusteella

Hinta 1,59 € Vertaa hintaa 31,80 € /kg

UUTUUS

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Oranssi ja sininen Proteiinipatukka Corny 50 g Sweet & Salty Peanut, jossa näkyy patukka ja maapähkinöitä.

Proteiinipatukka Corny50 g Sweet & Salty Peanut

4.2 tähteä 5:stä, 6 arvostelun perusteella

Hinta 1,59 € Vertaa hintaa 31,80 € /kg

UUTUUS

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen kangaspuu puukehyksellä maalausta varten.

Maalauspohja40x50 cm

4.8 tähteä 5:stä, 382 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Matkalaukkukyltti Vihreä Kani, jossa yhteystietokenttä takana ja vaaleanpunainen hihna.

MatkalaukkukylttiVihreä Kani

4.4 tähteä 5:stä, 394 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Kuuden LR44 alkalipariston pakkaus kultaisessa ja läpinäkyvässä läpipainopakkauksessa.

Nappiparisto LR446-pack Alkaline

4.8 tähteä 5:stä, 145 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Musta 1 l termoskannu, jossa nokka, kansi ja kahva.

Termoskannu1 l Musta

4.5 tähteä 5:stä, 85 arvostelun perusteella

Hinta 14,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Sininen puhallettava varavuode sametinpehmeällä pinnalla.

Varavuode185x76x22 cm

4.5 tähteä 5:stä, 141 arvostelun perusteella

Hinta 10,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta käsikäyttöinen ilmapumppu, jossa on letku ja venttiilimuuntajat.

Pumppu Bestway14 14" Air Hammer

4.6 tähteä 5:stä, 54 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen USB-C-verkko-adapteri yhdellä portilla.

Adapteri 1-porttiPD USB-C 20 W AD125

4.7 tähteä 5:stä, 119 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Valkoinen suorakulmainen puuvillakangas, jossa paperietiketti.

Maalauspohja30x40 cm

4.8 tähteä 5:stä, 382 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Sylinterimäinen valkoinen suodatinpatruuna, jossa siniset muovipäät.

Suodatin Bestway I2-pack

3.8 tähteä 5:stä, 6 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 € Vertaa hintaa 5,00 € /kpl

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen ja turkoosi kelluva allasannostelija keltaisella säätimellä.

Easy pool MiniEasy pool Mini

4.5 tähteä 5:stä, 11 arvostelun perusteella

Hinta 29,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaaleanpunainen Aurelia Pinkki lasten matkalaukku, jossa on jatkettava kahva ja pupunkasvot edessä.

Lasten lentolaukku39x30x20 cm, 1,5 kg, 15 l Pinkki

4.8 tähteä 5:stä, 94 arvostelun perusteella

Hinta 34,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Seitsemän piirrettyä tyttöä vaaleanpunaisen taustan ja tekstin edessä.

Tarrasarja BestiesTarrasarja Besties

4.8 tähteä 5:stä, 35 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 €

Katso saatavuus: Vain verkkokaupasta

Ilmatäytteinen lisävuode harmaasta ja mustasta vinyylistä.

Varavuode deLuxe203x152x46 cm

4.8 tähteä 5:stä, 76 arvostelun perusteella

Hinta 49,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä lasten matkalaukku, Aurelia Vihreä, pupunkasvoilla, ulosvedettävällä kahvalla ja vetoketjuilla.

Lasten lentolaukku39x30x20 cm, 1,5 kg, 15 l Vihreä

4.8 tähteä 5:stä, 94 arvostelun perusteella

Hinta 34,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Musta termosmuki, jossa on muovikansi ja kuvioitu pinta.

TermosmukiMusta Ruostumaton teräs

4.7 tähteä 5:stä, 287 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 3,49 €

OUTLET

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Sähköinen ilmapumppu kaksivärisellä muotoilulla, letkulla ja suuttimilla.

Sähkökäyttöinen pumppu Bestway12V, 30 W

4.7 tähteä 5:stä, 62 arvostelun perusteella

Hinta 19,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen laskostettu suodatinpatruuna sinisillä reunoilla.

Suodatin Bestway IIISuodatin Bestway III

4.5 tähteä 5:stä, 26 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pieni vihreä niskatyyny plyysikangasta, jossa musta säädettävä solkihihna.

NiskatyynySmall Vihreä

4.7 tähteä 5:stä, 200 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Sininen samettipintainen puhallettava varavuode, jossa on venttiili.

Varavuode191x137x22 cm

4.5 tähteä 5:stä, 141 arvostelun perusteella

Hinta 19,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Värityskirja Calm Creations rauhallisilla kasviaiheilla, 20 yksipuolista arkkia, kaksikärkisille huopakynille.

Värityskirja kaksikärkisille huopakynille20 arkkia Ruukut ja maljakot

4.8 tähteä 5:stä, 100 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Ilmatäytteinen varavuode harmaalla samettimaisella yläosalla.

Varavuode deLuxe191x97x46 cm

4.8 tähteä 5:stä, 76 arvostelun perusteella

Hinta 39,90 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 192/965 tuotetta
Näytä lisää