Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 12
Vyyhti fuksianväristä mohairlankaa, jossa valkoinen paperietiketti.

Lanka Moa100 g Cerise

4.7 tähteä 5:stä, 314 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Harmaa 50 gramman Holly premium akryylilankakerä valkoisella etiketillä.

Lanka Holly50 g Harmaa

4.8 tähteä 5:stä, 1562 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 10 kpl Kampanjahinta 14,90 € Normaali hinta 1,99 € /kpl

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Vaaleanruskea lankakerä, jossa on valkoinen etiketti.

Lanka Holly50 g Vaaleanruskea

4.8 tähteä 5:stä, 1562 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 10 kpl Kampanjahinta 14,90 € Normaali hinta 1,99 € /kpl

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Vyyhti offwhite-villalankaa, jossa on paperietiketti.

Lanka Holly50 g Luonnonvalkoinen

4.8 tähteä 5:stä, 1562 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 1 €

OUTLET

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen ja musta Avaimenperä 3D Brainrot Valikoima -sokkopussi, jossa näkyy kolme erillistä hahmoavainperää.

Avaimenperä 3D BrainrotValikoima

4.8 tähteä 5:stä, 6 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen lankavyyhti paperietiketillä.

Lanka Holly50 g Keltainen

4.8 tähteä 5:stä, 1562 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 1 €

OUTLET

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pyöreä tulisija ruostumattomasta teräksestä ulkokäyttöön.

Tulisija Stove Ranger kitTulisija Stove Ranger kit

4.9 tähteä 5:stä, 15 arvostelun perusteella

Hinta 299,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Kaksi Pelikortit Muumi -metallirasiaa, toinen tummansininen juhla, toinen vaaleansininen halauskuvitus.

Pelikortit MuumiPelikortit Muumi

5 tähteä 5:stä, 35 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pelit Little Woodies Valikoima: Ruskea Lotto-laatikko eläingrafiikalla, vieressä ruskea Yatzy Kniffel -pelilaatikko.

Pelit Little WoodiesValikoima

4.8 tähteä 5:stä, 12 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suorakaiteen muotoinen Palapeli Bluey 24 palaa, joka esittää hahmoja ulkoilmassa, toisen palapelin ollessa takana.

Palapeli Bluey24 palaa Valikoima

5 tähteä 5:stä, 25 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Luonnonvalkoinen Moa lankakerä, 100 grammaa, villa-mohairsekoitusta, etiketti näkyvissä.

Lanka Moa100 g Luonnonvalkoinen

4.7 tähteä 5:stä, 314 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Ruskea lankakerä, jossa valkoinen paperietiketti.

Lanka Moa100 g Ruskea

4.7 tähteä 5:stä, 314 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Kymmenen AA-alkaliparistoa ruskeassa pahvipakkauksessa.

AA-paristo Ultra Power10-pack Alkaline

4.8 tähteä 5:stä, 2103 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 1,49 € Normaali hinta 1,99 €

Säästä 25%

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaaleanharmaa pehmeä lankakerä, jossa on paperietiketti.

Lanka Holly50 g Vaaleanharmaa

4.8 tähteä 5:stä, 1562 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 10 kpl Kampanjahinta 14,90 € Normaali hinta 1,99 € /kpl

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Vihreä pehmeä akryylilanka kerässä etiketillä.

Lanka Holly50 g Vihreä

4.8 tähteä 5:stä, 1562 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 10 kpl Kampanjahinta 14,90 € Normaali hinta 1,99 € /kpl

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Vyyhti beigeä villalankaa, jossa on valkoinen etiketti.

Lanka Holly50 g Beige

4.8 tähteä 5:stä, 1562 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 10 kpl Kampanjahinta 14,90 € Normaali hinta 1,99 € /kpl

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Tumma vihreä lankakerä, jossa on valkoinen etiketti.

Lanka Holly50 g Tummanvihreä

4.8 tähteä 5:stä, 1562 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 10 kpl Kampanjahinta 14,90 € Normaali hinta 1,99 € /kpl

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Neljä ladattavaa AA 2500 mAh akkuparistoa kirkkaassa pakkauksessa vihreällä ja valkoisella etiketillä, edestä.

Ladattava akkuparisto4-pack AA 2500 mAh

4.7 tähteä 5:stä, 90 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Viisi violettia tikkua pakkauksessa etiketillä.

Neulepuikot5 kpl Ø 5 mm

4.8 tähteä 5:stä, 139 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Pino sinivalkoisia Suklaa Knoppers 8x25 g monipakkauksia, joissa on vohveleita, maitoa, hasselpähkinöitä ja vehnää.

Suklaa Knoppers8x25 g

4.9 tähteä 5:stä, 109 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 19,95 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Toms Yankie 10x40 g tummanruskeassa pakkauksessa, jossa näkyvä suklaapatukka ja suklaaroiskeita.

Suklaa Toms Yankie10x40 g

4.9 tähteä 5:stä, 81 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 14,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pinkki Purukumi Extra 29 g Bubblemint -pakkaus, sokeritonta ksylitolipurukumia ja pinkkejä purukumipalloja, x 21.

Purukumi Extra29 g Bubblemint

4.8 tähteä 5:stä, 425 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 51,38 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen pussi Purukumi Extra 29 g Vahva minttu merkinnöillä "NEW", "SUGARFREE", sinisillä mintunlehdillä ja "x 21".

Purukumi Extra29 g Vahva minttu

4.8 tähteä 5:stä, 425 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 51,38 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Purukumi Extra 29 g Strawberry punaisessa pussissa, jossa iso sinivalkoinen Extra-logo ja mansikkagrafiikka.

Purukumi Extra29 g Strawberry

4.8 tähteä 5:stä, 425 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 51,38 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 288/965 tuotetta
Näytä lisää