Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 18
Harmaat heijastavat lapaset mustalla vahvistetulla kämmenellä.

HeijastinlapasetKoko 5-11

4.6 tähteä 5:stä, 108 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 8 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pari harmaita heijastavia hanskoja, joissa on hyvä tartuntapinta.

HeijastinkäsineetKoko 5-11

4.7 tähteä 5:stä, 252 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 8 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kaksi keltaista heijastinnauhaa rullattuina pöydällä.

Jousiheijastin2-pack

4.8 tähteä 5:stä, 79 arvostelun perusteella

Hinta 3 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta ladattava taskulamppu 140x30x30 mm 800 Lumen, mustan USB-A-USB-C-latauskaapelin kanssa.

Ladattava taskulamppu140x30x30 mm Musta 800 Lumen

4.8 tähteä 5:stä, 235 arvostelun perusteella

Hinta 10 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen ja valkoinen LED-sarja pyörään, kaksi silikonivalaisinta kirkkailla linsseillä ja kaksi lediä kussakin.

LED-sarja pyörään40x25x25 mm Eri värejä

4.6 tähteä 5:stä, 198 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen suihkepullo, jossa on sininen etiketti ja suihkekahva.

Liuotinpesu Prickbort1 l

4.8 tähteä 5:stä, 445 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 7,99 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Eri tuoksukuusipaketit värikkäissä pakkauksissa Wunder-Baumilta.

Ilmanraikastinpuu WunderbaumIlmanraikastinpuu Wunderbaum

4.7 tähteä 5:stä, 660 arvostelun perusteella

Hinta 2 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Läpinäkyvä pussi sinistä lasinpesunestettä, kolme litraa.

Käyttövalmis tuulilasinpesuneste3 l

4.8 tähteä 5:stä, 5780 arvostelun perusteella

Hinta 2,49 € Vertaa hintaa 0,83 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Lila purkki auton puhdistusliinoille.

Puhdistusliinat GlosserPuhdistusliinat Glosser

4.8 tähteä 5:stä, 33 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 4 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen spraypullo WD-40 punaisella korkilla 240 ml.

Multispray WD-40240 ml

4.8 tähteä 5:stä, 100 arvostelun perusteella

Hinta 8 € Vertaa hintaa 33,33 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Useita autojen tuoksukorttipakkauksia.

Autonraikastin ImaoParfymoitu

4.8 tähteä 5:stä, 112 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 6 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kosteudenpoistaja sinisessä muovisäiliössä, jossa on informatiivinen pakkaus.

Kosteudenpoistaja Torrbollen originalKosteudenpoistaja Torrbollen original

4.8 tähteä 5:stä, 172 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kolme pyöreää sinistä harjaa porakoneen kiinnityksillä.

Pesuharjasarja3 osaa

4.5 tähteä 5:stä, 53 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 5 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaaleanvihreä punottu köysi mustassa muovikiekossa.

Köysi20 m x6 mm Polypropeeni

4.7 tähteä 5:stä, 168 arvostelun perusteella

Hinta 3 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kuusi värikästä matkatavaranauhaa mustilla koukuilla.

Mustekala6-pack

4.7 tähteä 5:stä, 258 arvostelun perusteella

Hinta 2 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Neljä yhdistelmälukkoa mustana, punaisena, hopeisena ja sinisenä.

Numerokoodilukko40 mm

4.6 tähteä 5:stä, 149 arvostelun perusteella

Hinta 3 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Harmaa jääkaavin ergonomisella kahvalla ja mustalla terällä.

Jääraappa Kungs Mid-Is25 cm Kierrätysmuovi

4.7 tähteä 5:stä, 40 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen pullo lasinpesunestettä, jossa musta etiketti.

Tuulilasinpesunestetiiviste1 l

4.8 tähteä 5:stä, 50 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 € Vertaa hintaa 2,99 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen ämpäri, jossa on sininen kansi ja Ruotsin lippu.

Jäänsulatusaine IS-FRITT Easy5 l

4.8 tähteä 5:stä, 59 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 € Vertaa hintaa 2,00 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Avoin valkoinen Ompelusetti 7x12x1,2 cm, jossa napit, neulat, lanka, sakset, sormustin, pinsetit, langankiristin ja nuppineulat.

Ompelusetti7x12x1,2 cm

4.6 tähteä 5:stä, 239 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Katkoteräveitsisetti 2-pack, jossa iso ja pieni hopeaveitsi sekä kaksi läpinäkyvää terän täyttökoteloa.

Katkoteräveitsisetti2-pack

4.8 tähteä 5:stä, 220 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 3 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Harmaa kuumaliimapistooli mustalla johdolla, eurooppalaisella pistokkeella ja kahdella valkoisella liimapuikolla.

Kuumaliimapistooli110x115x25 mm 2 liimapuikkoa

4.5 tähteä 5:stä, 167 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 2,50 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kymmenen läpikuultavaa valkoista 7,2x100 mm Liimapuikot, 10-pack, on esillä.

Liimapuikot7,2x100 mm, 10-pack

4.8 tähteä 5:stä, 216 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Magneettinen puhelinpidike, tummanharmaa, harjattu hopeayksityiskohta ja pyöreä magneettilevy.

Magneettinen puhelinpidikeMagneettinen puhelinpidike

Kampanjahinta 1,50 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 432/965 tuotetta
Näytä lisää