Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 31
Kaksi vaaleanpunaista Tarrat Yksisarvinen-arkkia erilaisilla värikkäillä kuvioilla: yksisarvisia, sateenkaaria, linnoja.

TarratYksisarvinen

4.8 tähteä 5:stä, 189 arvostelun perusteella

Hinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kaksi arkkia pastellivärisiä Tarrat Dinosaurus kultafoliokoristein vaaleanvihreällä pohjalla, kummassakin ripustusreikä.

TarratDinosaurus

4.8 tähteä 5:stä, 189 arvostelun perusteella

Hinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kaksi arkkia Tarroja Kakku, joissa on erilaisia pastellivärisiä jälkiruokakuvituksia ja kultaiset ääriviivat.

TarratKakku

4.8 tähteä 5:stä, 189 arvostelun perusteella

Hinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kaksi Tarrat Forest -arkkia, joissa on akvarellikuvituksia metsäeläimistä ja luontoelementeistä.

TarratForest

4.8 tähteä 5:stä, 189 arvostelun perusteella

Hinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Tarrat Kuorma-auto: kaksi arkkia, yksi vihreä ja yksi vaaleansininen, sisältäen useita värikkäitä rakennusajoneuvotarroja.

TarratKuorma-auto

4.8 tähteä 5:stä, 189 arvostelun perusteella

Hinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kaksi identtistä arkkia Tarrat Emoji, joissa on leikkisiä kuvakkeita ja kultafoliodetaljeja.

TarratEmoji

4.8 tähteä 5:stä, 189 arvostelun perusteella

Hinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kaksikärkiset huopakynät 24-pack Perusvärit Vesipohjainen, läpinäkyvässä muovikotelossa kahvalla ja värikkäillä kynillä.

Kaksikärkiset huopakynät24-pack Perusvärit Vesipohjainen

4.5 tähteä 5:stä, 160 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kaksikärkiset huopakynät 24-pack Pastellivärit Vesipohjainen, selkeässä muovikotelossa etiketillä.

Kaksikärkiset huopakynät24-pack Pastellivärit Vesipohjainen

4.5 tähteä 5:stä, 160 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta kangas Lahjapaperisäilytys 90x30x12 cm, täynnä kuvioitua lahjapaperia, nauhoja ja teippiä.

Lahjapaperisäilytys90x30x12 cm

4.8 tähteä 5:stä, 182 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Lahjanauha 20 m Lajitelma yhdeksässä rullassa: irisoiva, pastelliraita, vihreä, kultateksti, pinkki, lila, sininen.

Lahjanauha20 m Lajitelma

4.7 tähteä 5:stä, 193 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 2,99 € Normaali hinta 1,49 € /kpl

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Beige satiininauha 5 m, rullattuna valkoisella etiketillä, joka ilmoittaa pituuden.

Satiininauha5 m Beige

4.8 tähteä 5:stä, 91 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: Osta 3 maksa 2 Hinta 1,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Rullattu valkoinen satiininauha, jossa etiketti ilmoittaa 5 metrin pituuden.

Satiininauha5 m Valkoinen

4.8 tähteä 5:stä, 91 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: Osta 3 maksa 2 Hinta 1,99 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Vaaleansininen satiininauha, 5 metriä, rullattu valkoisella etiketillä.

Satiininauha5 m Sininen

4.8 tähteä 5:stä, 91 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: Osta 3 maksa 2 Hinta 1,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Laventelin värinen satiininauha rullattuna valkoisella etiketillä, joka näyttää 5 metriä.

Satiininauha5 m Laventeli

4.8 tähteä 5:stä, 91 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: Osta 3 maksa 2 Hinta 1,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaaleankeltainen satiininauha, 5 metriä pitkä, rullattu.

Satiininauha5 m Vaaleankeltainen

4.8 tähteä 5:stä, 91 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: Osta 3 maksa 2 Hinta 1,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pinkki satiininauha, 5 metriä, rullattu valkoisella etiketillä, jossa lukee "5 METER" mustalla tekstillä.

Satiininauha5 m Pinkki

4.8 tähteä 5:stä, 91 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: Osta 3 maksa 2 Hinta 1,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Ruosteen värinen satiininauha, 5 metriä pitkä, rullattu keräksi valkoisella etiketillä.

Satiininauha5 m Ruoste

4.8 tähteä 5:stä, 91 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: Osta 3 maksa 2 Hinta 1,99 €

UUTUUS

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Beige kukallinen lahjakassi kierretyillä kahvoilla, sekä yksi yksivärinen vihreä ja yksi ruskea lahjakassi.

Lahjakassi23x17,5x10 cm Magda Paperi 3 kpl

4.8 tähteä 5:stä, 250 arvostelun perusteella

Hinta 1,99 €

UUTUUS

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

Punainen proteiinipatukkakääre, jossa on tekstiä ja keksinpaloja.

Proteiinipatukka ProPud55 g Keksitaikina

4.7 tähteä 5:stä, 552 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 50,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen proteiinipatukkapaketti kakkukuvalla ja selkeällä tekstillä.

Proteiinipatukka ProPud55 g Cookies n´ Dream

4.7 tähteä 5:stä, 552 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 50,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Proteiinipatukka, jossa on musta ja kultainen pakkaus.

Proteiinipatukka ProPud55 g Smooth Caramel

4.7 tähteä 5:stä, 552 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 50,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Proteiinipatukka sinisellä kääreellä ja tekstillä Delicatoboll.

Proteiinipatukka ProPud55 g Delicatoboll

4.7 tähteä 5:stä, 552 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 50,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Proteiinipatukka ProPud 55 g Kolakaka tumman turkoosissa ja vaaleanpunaisessa kääreessä ruskeilla keksipaloilla.

Proteiinipatukka ProPud55 g Kolakaka

4.7 tähteä 5:stä, 552 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 50,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Violetti-keltainen ProPud Kanelbulle proteiinipatukka kanelipullakuvilla ja 17g proteiinia.

Proteiinipatukka ProPud55 g Kanelbulle

4.7 tähteä 5:stä, 552 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 50,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 744/965 tuotetta
Näytä lisää