Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 32
Proteiinipatukka ProPud 55 g Nöt-Crème, valkoinen/ruskea kääre, hasselpähkinät, vihreät lehdet, 17g proteiinia, ei lisättyä sokeria.

Proteiinipatukka ProPud55 g Nöt-Crème

4.7 tähteä 5:stä, 552 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 50,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Proteiinipatukka ProPud 55 g Hallongrotta punakeltaisessa pakkauksessa, jossa vadelmakeksikuvia.

Proteiinipatukka ProPud55 g Hallongrotta

4.7 tähteä 5:stä, 552 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 50,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Proteiinipatukka ProPud 55 g Center, punainen ja oranssi kääre, 17g proteiinia, ei lisättyä sokeria.

Proteiinipatukka ProPud55 g Center

4.7 tähteä 5:stä, 552 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 50,73 € /kg

UUTUUS

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Proteiinipatukka ProPud 55 g Äppelpaj, beige pakkaus punaisella tekstillä, omenapiiraskuvia ja ruudullinen kuvio.

Proteiinipatukka ProPud55 g Äppelpaj

4.7 tähteä 5:stä, 552 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 50,73 € /kg

UUTUUS

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaaleanpunainen ja valkoinen Nick's 50g maapähkinävoi proteiinipatukka, 15g proteiinia, "ei lisättyä sokeria".

Proteiinipatukka Nick’s50 g Peanut Butter

4.7 tähteä 5:stä, 352 arvostelun perusteella

Hinta 1,89 € Vertaa hintaa 37,80 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen ja valkoinen Proteiinipatukka Nick’s 50 g Caramel Chocolate, jossa on pinkki teksti ja 15g proteiinimerkintä.

Proteiinipatukka Nick’s50 g Caramel Chocolate

4.7 tähteä 5:stä, 352 arvostelun perusteella

Hinta 1,89 € Vertaa hintaa 37,80 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen ja turkoosi Nick’s Choco Crush proteiinipatukka, 50g, sisältää 15g proteiinia, ei lisättyä sokeria.

Proteiinipatukka Nick’s50 g Choco Crush

4.7 tähteä 5:stä, 352 arvostelun perusteella

Hinta 1,89 € Vertaa hintaa 37,80 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pinkki-valkoinen Proteiinipatukka Nick’s 50 g Salty Peanut pakkaus näyttää 15g proteiinia ja 50g.

Proteiinipatukka Nick’s50 g Salty Peanut

4.7 tähteä 5:stä, 352 arvostelun perusteella

Hinta 1,89 € Vertaa hintaa 37,80 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

ProPud suklaamaitoshake, jossa on korkea proteiinipitoisuus.

Proteiinipirtelö ProPud33 cl Chocolate

4.7 tähteä 5:stä, 702 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 8,45 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Rosa proteiinijuomapullo mansikoilla ja valkoisella tekstillä.

Proteiinipirtelö ProPud33 cl Strawberry

4.7 tähteä 5:stä, 702 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 8,45 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Ruskea proteiinipirtelöpullo cappuccinoaiheella ja muovikorkilla.

Proteiinipirtelö ProPud33 cl Cappuccino

4.7 tähteä 5:stä, 702 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 8,45 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Proteiinipirtelö ProPud 33 cl Äppelpaj, vaaleanbeige pullo, jossa valkoinen korkki, punainen teksti ja punavalkoruudullinen kuvio.

Proteiinipirtelö ProPud33 cl Äppelpaj

4.7 tähteä 5:stä, 702 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 3 kpl Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,69 € /kplVertaa hintaa 8,15 € /l

UUTUUS

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Neljä tyhjää matkakokoista pulloa mustilla korkeilla.

Matkasetti NoFo4-pack

4.7 tähteä 5:stä, 241 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen pyöreä riisipaperilamppu roikkuvilla tupsuilla.

Aurinkokennovalo Ricelamp20 cm Valkoinen

4.7 tähteä 5:stä, 249 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 2,99 € Normaali hinta 5,99 €

Säästä 50%

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kahdeksan nappiparistoa sekoitetussa koossa pakkauksessa.

Nappiparisto8-pack

4.7 tähteä 5:stä, 165 arvostelun perusteella

Hinta 1,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Paristo 9 V Ultra Power Alkaline, musta-kultainen, irrallaan ja avoimessa pahvipakkauksessa.

Paristo 9 V Ultra PowerAlkaline

4.7 tähteä 5:stä, 205 arvostelun perusteella

Hinta 2,49 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta ja kultainen C-paristo Ultra Power 2-pack Alkaline sekä kaksi irtonaista C-paristo Ultra Power Alkaline.

C-paristo Ultra Power2-pack Alkaline

4.8 tähteä 5:stä, 885 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

D-paristo Ultra Power 2-pack Alkaline laatikossa, yksi pystyssä ja yksi makaava paristo.

D-paristo Ultra Power2-pack Alkaline

4.7 tähteä 5:stä, 138 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkea USB-akkulaturi neljälle AA- tai AAA-akulle.

AkkulaturiUSB AA/AAA

4.5 tähteä 5:stä, 14 arvostelun perusteella

Hinta 14,90 €

Katso saatavuus: Saatavana tavarataloista ja verkosta

AA-paristo Ultra Power 10-pack Alkaline, kulta ja musta, näkyy kahden irtonaisen pariston kanssa.

AA-paristo Ultra Power10-pack Alkaline

4.8 tähteä 5:stä, 2162 arvostelun perusteella

Hinta 2,49 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

AAA-paristo Ultra Power 10-pack Alkaline musta-kultapakkauksessa, sekä kolme yksittäistä musta-kultaparistoa.

AAA-paristo Ultra Power10-pack Alkaline

4.8 tähteä 5:stä, 1773 arvostelun perusteella

Hinta 2,49 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Yksi musta ja kuparinvärinen 9V Duracell Alkaline paristo mustassa 1-pakkauksen läpipainopakkauksessa, edestä.

Paristo 9 V Duracell1-pack Alkaline

4.8 tähteä 5:stä, 81 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kaksi D-paristo Duracell 2-pack Alkaline -paristoa, kuparin ja mustan värisiä, pahvipakkauksessa.

D-paristo Duracell2-pack Alkaline

4.7 tähteä 5:stä, 35 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Harmaa-sininen Bestway PowerTouch Pocket kannettava pumppu mustalla suuttimella, latautuu valkoisella USB-kaapelilla.

Ladattava ilmapumppu BestwayLED-valolla ja varavirtalähteellä

4.5 tähteä 5:stä, 14 arvostelun perusteella

Hinta 24,99 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 768/965 tuotetta
Näytä lisää