Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 35
Pussi lakritsikarkkia eri muodoissa ja väreissä.

Makeiset Aroma Candy Mix410 g Liquorice

4.7 tähteä 5:stä, 904 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 9,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen karkkipussi, jossa on elefanttimaskotti ja toffeetankoja.

Makeiset Malaco Snabler200 g Karamelli

4.8 tähteä 5:stä, 303 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 € Vertaa hintaa 14,95 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pussi, jossa on värikkäitä kovia hedelmäkaramelleja.

Makeiset Roshen Bim Bom1 kg

4.8 tähteä 5:stä, 325 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 4,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Hedelmämakuiset, värikkäästi kääritty kolakarkit.

Makeiset Roshen Yummie's1 kg

4.8 tähteä 5:stä, 198 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 6,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Fazer Remix 300 g Mad: Sininen pussi ikkunalla, josta näkyy värikkäitä makeisia ja happamia karkkeja.

Makeiset Fazer Remix300 g Mad

4.4 tähteä 5:stä, 17 arvostelun perusteella

Hinta 2,89 € Vertaa hintaa 9,63 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Fazer Remix 300 g, musta pussi täynnä värikkäitä sekoitettuja makeisia ja suklaata, 300g.

Makeiset Fazer Remix300 g

4.4 tähteä 5:stä, 17 arvostelun perusteella

Hinta 2,89 € Vertaa hintaa 9,63 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta Fazer Remix makeispussi värikkäillä kaarimalleilla, läpinäkyvä ikkuna näyttää erilaisia makeisia, 350g paino.

Makeiset Fazer Remix350 g

4.4 tähteä 5:stä, 17 arvostelun perusteella

Hinta 2,89 € Vertaa hintaa 8,26 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen pussi, jossa mustia täytettyjä lakritsipaloja.

Makeiset Panda Licorice500 g Filled

4.8 tähteä 5:stä, 559 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 7,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen pussi Panda pehmeä musta lakritsi 550 grammaa.

Makeiset Panda Licorice550 g Alkuperäinen

4.8 tähteä 5:stä, 559 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 7,25 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Oranssi Haribo Nappar Mix makeispussi sarjakuvahahmoilla, joka näyttää värikkäitä tutin muotoisia makeisia läpinäkyvän ikkunan kautta.

Makeiset Haribo Nappar750 g Mix

4.8 tähteä 5:stä, 151 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 9,32 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Van Slooten Old Timers 2x235g Makeiset: vihreät makeat Sailor Knots ja harmaat suolaiset Cobble Stones -lakritsirasiat.

Makeiset Van Slooten Old Timers2x235 g

4.6 tähteä 5:stä, 40 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 12,74 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Skåne Konfektyr Cream Fudge 1 kg kirkkaassa pussissa, jossa oranssi pyörrekuvio ja lehmälogo.

Makeiset Skåne Konfektyr Cream Fudge1 kg

4.8 tähteä 5:stä, 113 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 6,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Nordthy Mix Box, 2x300g, sisältää värikkäitä englantilaisia viinikumeja punaisella ja lakritsikonvehteja sinisellä.

Makeiset Nordthy Mix Box2x300 g Lakridskonfekt & Engelsk Vingummi

4.6 tähteä 5:stä, 114 arvostelun perusteella

Hinta 5,49 € Vertaa hintaa 9,15 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta Kouvolan Lakritsi 250g Karamelli-merisuola karkkipussi oranssilla etiketillä, jossa yksi musta lakritsipala.

Karkki Kouvolan Lakritsi250 g Karamelli-merisuola

4.6 tähteä 5:stä, 173 arvostelun perusteella

Hinta 2,89 € Vertaa hintaa 11,56 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta pussi Karkki Kouvolan Lakritsi 300 g punaisella ympyräkuviolla ja mustalla lakritsipalalla.

Karkki Kouvolan Lakritsi300 g

4.6 tähteä 5:stä, 173 arvostelun perusteella

Hinta 2,89 € Vertaa hintaa 9,63 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta pussi Karkki Kouvolan Lakritsi 300 g Suolainen yhdellä mustalla lakritsipalalla harmaalla taustalla.

Karkki Kouvolan Lakritsi300 g Suolainen

4.6 tähteä 5:stä, 173 arvostelun perusteella

Hinta 2,89 € Vertaa hintaa 9,63 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Toffifee 400 g rasia, jossa karkkeja, hasselpähkinöitä ja lehtiä oranssilla taustalla, ylhäältä katsottuna.

Suklaa Toffifee400 g

4.9 tähteä 5:stä, 582 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 19,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen pussi Polly-suklaavaahtoa Cloettalta.

Suklaa Polly400 g Original

4.9 tähteä 5:stä, 248 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 12,48 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pakkaus Kinder-munia, joissa on Paavo Pesusieni ja Patrik -aihe.

Suklaa Kinder surprise3x20 g

4.9 tähteä 5:stä, 183 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 66,50 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen pussi, jossa Daim-suklaapaloja ja XXL-merkintä.

Suklaa Daim460 g XXL

4.9 tähteä 5:stä, 571 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 17,37 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suuri muovipurkki Nutella hasselpähkinälevitettä valkoisella kannella.

Hasselpähkinäkreemi Nutella1 kg

4.9 tähteä 5:stä, 665 arvostelun perusteella

Hinta 11,90 € Vertaa hintaa 11,90 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Toblerone 340 g kultaisessa kolmiopakkauksessa punaisella tekstillä, näyttää suklaapalan pähkinöillä.

Suklaa Toblerone340 g

4.9 tähteä 5:stä, 335 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 17,62 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Viisi Daim-suklaalevyä punaisessa pakkauksessa.

Suklaa Daim5x56 g

4.9 tähteä 5:stä, 571 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 21,39 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen Suklaalevy Marabou Japp -pakkaus, jossa näkyy kolme suklaapalaa, joista yksi on purtu karamellitäytteestä.

Suklaalevy Marabou185 g Japp

4.7 tähteä 5:stä, 1513 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 18,86 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 840/965 tuotetta
Näytä lisää