Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 36
Viiden paketti Marabou Japp maitosuklaapatukoita, joissa on karamellia.

Suklaa Marabou Japp5x60 g

4.8 tähteä 5:stä, 186 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 19,97 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä suklaarasia After Eight -logolla.

Suklaarasia After Eight400 g

4.9 tähteä 5:stä, 350 arvostelun perusteella

Hinta 7,49 € Vertaa hintaa 18,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pakkaus, jossa on kymmenen Snickers-suklaapatukkaa.

Suklaa Snickers500 g 10-pack

4.9 tähteä 5:stä, 1158 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 11,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen pakkaus, jossa yksitoista pientä Smarties-minirasiaa.

Suklaa Smarties158 g Minit

4.8 tähteä 5:stä, 255 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 22,09 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen Fazer Kina 400g välipalapussi, jossa on hajallaan suklaapäällysteisiä rapeita puffikarkkeja, yksi auki.

Suklaa Fazer Kina400 g

4.9 tähteä 5:stä, 167 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 17,48 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen ja sininen Suklaa Kinder Maxi -pakkaus, 18x21 g, ikkuna näyttää patukat ja maito roiskeet.

Suklaa Kinder, maxi18x21 g

4.9 tähteä 5:stä, 1328 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 15,85 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen pakkaus Twix-suklaata, jossa kymmenen patukkaa.

Suklaa Twix500 g 10-pack

4.9 tähteä 5:stä, 958 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 11,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Sportlunch 80 g oranssissa pakkauksessa, jossa sininen ja punainen teksti sekä kuva suklaakeksipatukasta.

Suklaa Sportlunch80 g

4.8 tähteä 5:stä, 104 arvostelun perusteella

Hinta 1,59 € Vertaa hintaa 19,88 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen pussi Suklaa Dumle 450 g, jossa on avattu suklaa ja yksi pakattu suklaa.

Suklaa Dumle450 g

4.8 tähteä 5:stä, 182 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 15,53 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä Suklaa Mars Mixed minis 535 g -pussi, mukana Snickers, Twix, Mars, Milky Way, Bounty.

Suklaa Mars Mixed minis535 g

4.8 tähteä 5:stä, 85 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 13,07 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valko-punaraitainen Suklaa Marianne 375g Original Value Pack pussi, jossa on karkkeja.

Suklaa Marianne375 g Original

4.9 tähteä 5:stä, 251 arvostelun perusteella

Hinta 5,39 € Vertaa hintaa 14,37 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen Cloetta Kexchoklad -pakkaus.

Suklaa Cloetta Kexchoklad60 g

4.8 tähteä 5:stä, 2174 arvostelun perusteella

Hinta 0,99 € Vertaa hintaa 16,50 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen paketti Cloetta Kexchoklad kahdeksan patukkaa.

Suklaa Cloetta Kexchoklad8x60 g

4.9 tähteä 5:stä, 1468 arvostelun perusteella

Hinta 5,49 € Vertaa hintaa 11,44 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pussi Riesen tumma suklaakola, 1000 grammaa.

Suklaa Riesen1 kg Tumma suklaatoffee

4.9 tähteä 5:stä, 598 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 € Vertaa hintaa 9,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen pussi suklaapäällysteisiä vaahtomakeisia.

Suklaa Polly400 g Milkchoco

4.8 tähteä 5:stä, 293 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 12,48 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaaleanpunainen ja vihreä Suklaa Polly 350 g Bilar karkkipussi autoteemalla.

Suklaa Polly350 g Bilar

4.8 tähteä 5:stä, 293 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 14,26 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta pakkaus, jossa on teksti Tupla King Size.

Suklaa Tupla King size85 g

4.8 tähteä 5:stä, 806 arvostelun perusteella

Hinta 1,59 € Vertaa hintaa 18,71 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suuri paketti Kinder Schokobons -makeisia, jossa on sarjakuvahahmo.

Suklaa Kinder Schokobons500 g

4.9 tähteä 5:stä, 113 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 € Vertaa hintaa 19,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kinder Bueno -suklaapatukka hasselpähkinällä ja maitosuklaalla.

Suklaa Kinder Bueno10x43 g

4.9 tähteä 5:stä, 784 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 18,58 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sydämenmuotoinen keltainen suklaarasia punaisella nauhalla.

Suklaa Marabou Hearts165 g

4.8 tähteä 5:stä, 682 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 36,30 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen KitKat-pussi yksittäispakatuilla mini-suklaapaloilla.

Suklaa KitKat200 g Minit

4.8 tähteä 5:stä, 500 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 17,45 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaarasia luumuilla ja marsipaanilla.

Suklaa Anthon Berg220 g Luumu-madeira

4.9 tähteä 5:stä, 1501 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 22,68 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Rasia suklaata, jossa on mansikan ja samppanjan makua.

Suklaa Anthon Berg220 g Samppanja-mansikka

4.9 tähteä 5:stä, 1501 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 22,68 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaapäällysteisiä marsipaanipaloja aprikoosilla ja mantelilla.

Suklaa Anthon Berg220 g Apricot in Brandy

4.9 tähteä 5:stä, 1501 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 22,68 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 864/965 tuotetta
Näytä lisää