Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 37
Laatikko suklaapäällysteistä marsipaania ja kokonaisia manteleita.

Suklaa Anthon Berg175 g Baileys Treats

4.9 tähteä 5:stä, 1501 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 28,51 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Nick’s 6x40 g Peanuts & fudge laatikko, vaaleanpunainen/valkoinen raidallinen, näyttää patukoita pähkinöillä ja fudgella.

Suklaa Nick’s6x40 g Peanuts & fudge

4.8 tähteä 5:stä, 224 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 24,96 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Nick’s 6x40 g Kookos -rasia, valkoinen sinisellä kuviolla, näyttää kaksi avattua suklaakookospatukkaa.

Suklaa Nick’s6x40 g Kookos

4.8 tähteä 5:stä, 224 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 24,96 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Nick’s 6x35 g Chocolate Wafer pakkaus, yksi kääritty patukka ja kaksi käärimätöntä suklaavohvelia.

Suklaa Nick’s6x35 g Chocolate Wafer

4.8 tähteä 5:stä, 224 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 28,52 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pakkaus Kinder Cards -keksejä maitosuklaalla.

Suklaa Kinder Cards5x25,6 g

4.9 tähteä 5:stä, 343 arvostelun perusteella

Hinta 2,69 € Vertaa hintaa 21,02 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pakkaus Kinder Cards -keksejä ja maitosisältöä.

Suklaa Kinder Cards256 g 10-pack

4.9 tähteä 5:stä, 343 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 23,40 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Paketti, jossa on kymmenen suklaapatukkaa maito­täytteellä.

Suklaa Kinder Delice10x39 g

4.8 tähteä 5:stä, 265 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 15,36 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pakkaus suklaapatukalla, maidolla ja viljalla.

Suklaa Kinder Country141 g, 6-pack

4.8 tähteä 5:stä, 243 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 24,75 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta Tupla Maxi 5-pack suklaapakkaus punaisella logolla, joka näyttää viisi yksittäistä suklaapatukkaa sisällä.

Suklaa Tupla5x50 g

4.8 tähteä 5:stä, 70 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: KlubitarjousKlubitarjous 2,99 € Normaali hinta 3,79 € Vertaa hintaa 11,96 € /kg

Säästä Hinta 0,80 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaaleanpunainen pakkaus suklaapaloilla ja hasselpähkinöillä.

Suklaa HealthyCo Hazelnut bites6-pack, 126 g

4.7 tähteä 5:stä, 202 arvostelun perusteella

Hinta 3,79 € Vertaa hintaa 30,08 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen Dippies Big Pack -pakkaus Kuivatut hedelmät Dippies 200g Mango suklaa, mangoviipaleella.

Kuivatut hedelmät Dippies200 g Mango suklaa

4.8 tähteä 5:stä, 228 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 34,95 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen pussi Kuivatut hedelmät Dippies 200 g Ananas suklaa, jossa suklaakuorrutettuja ananaspaloja.

Kuivatut hedelmät Dippies200 g Ananas suklaa

4.8 tähteä 5:stä, 228 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 34,95 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen pakkaus, jossa on viisi Marabou Dubbelnougat -suklaapala.

Suklaa Marabou Dubbelnougat5x43 g

4.9 tähteä 5:stä, 342 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 27,86 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta maaliskuun monipakkaus suklaapakkaus, jossa on kymmenen patukkaa.

Suklaa Mars10x45 g

4.8 tähteä 5:stä, 617 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 13,31 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Oranssinpunainen 2-pack Suklaarulla Center 2x78 g Alkuperäinen, sisältää kaksi maitosuklaata kermaisella toffeetäytteellä.

Suklaarulla Center2x78 g Alkuperäinen

4.8 tähteä 5:stä, 443 arvostelun perusteella

Hinta 2,79 € Vertaa hintaa 17,88 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Turkoosi Suklaarulla Center 2x78 g Merisuola -pakkaus, punainen keskiosa ja karamellisuklaakuvia kääreessä.

Suklaarulla Center2x78 g Merisuola

4.8 tähteä 5:stä, 443 arvostelun perusteella

Hinta 2,79 € Vertaa hintaa 17,88 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen Suklaa Kinder 8x12,5 g -pakkaus esittää maitoa, avatun levyn ja lapsen kanssa 8 patukkaa.

Suklaa Kinder8x12,5 g

4.9 tähteä 5:stä, 259 arvostelun perusteella

Hinta 2,19 € Vertaa hintaa 21,90 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kirkas lasipurkki Tropic Snacks Crunchy Maapähkinävoita, jossa on musta etiketti ja kansi.

Maapähkinävoi Tropic Snacks600 g Crunchy

4.8 tähteä 5:stä, 157 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 8,32 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen ja punainen 5-pakkauksen Plopp suklaapatukoita, näyttää rikkinäisen patukan kermaisella toffeetäytteellä.

Suklaa Plopp5x50 g

4.9 tähteä 5:stä, 43 arvostelun perusteella

Kampanjan nimi: 2 kpl Kampanjahinta 7,50 € Normaali hinta 4,99 € /kplVertaa hintaa 19,96 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaalevy Marabou Value Pack 220 g Maitosuklaa, keltainen pakkaus, sininen M-logo, suklaapaloja.

Suklaalevy Marabou Value Pack220 g Maitosuklaa

4.9 tähteä 5:stä, 1012 arvostelun perusteella

Hinta 3,59 € Vertaa hintaa 16,32 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaalevy Marabou Value Pack 220 g Schweizernöt keltaisessa pakkauksessa, jossa näkyy suklaapaloja ja hasselpähkinöitä.

Suklaalevy Marabou Value Pack220 g Schweizernöt

4.9 tähteä 5:stä, 1012 arvostelun perusteella

Hinta 3,59 € Vertaa hintaa 16,32 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen Marabou Value Pack 220g Daim suklaalevy suklaanpaloilla ja Daim-murulla.

Suklaalevy Marabou Value Pack220 g Daim

4.9 tähteä 5:stä, 1012 arvostelun perusteella

Hinta 3,59 € Vertaa hintaa 16,32 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kolmimakuinen multipakkaus Lay’s-sipsejä.

Sipsit Lay's6x27,5 g

4.7 tähteä 5:stä, 1621 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 € Vertaa hintaa 18,12 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen pussi Lay's suolatut perunalastut edessä.

Sipsit Lay's300 g Suolattu

4.7 tähteä 5:stä, 1621 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 11,63 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 888/965 tuotetta
Näytä lisää