Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 38
Punainen pussi Lay's Barbecue -sipsit arvopaketti.

Sipsit Lay's300 g Grilli

4.7 tähteä 5:stä, 1623 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 11,63 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen ja sininen pakkaus suolattuja popcorneja.

Popcorn Popz125 g Suolattu

4.6 tähteä 5:stä, 648 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 11,92 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen ja keltainen Snacks Baconsnacks 330 g -pussi, jossa on läpinäkyvä ikkuna ja pekonilastuja.

Snacks Baconsnacks330 g

4.6 tähteä 5:stä, 457 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 12,09 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Oranssi pussi Doritos Nacho Cheese -sipsejä arkipaketti.

Sipsit Doritos272 g Nacho Cheese

4.9 tähteä 5:stä, 768 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 14,67 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Mustapussi Doritos sweet chili pepper -sipsejä.

Sipsit Doritos272 g Sweet Chili Pepper

4.9 tähteä 5:stä, 768 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 14,67 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pussi paahdettuja ja suolattuja cashewpähkinöitä.

Cashew-pähkinät Tropic Snacks450 g Roasted & Salted

4.8 tähteä 5:stä, 457 arvostelun perusteella

Hinta 8,99 € Vertaa hintaa 19,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Säkki sekoitettuja pähkinöitä ja kuivattuja hedelmiä.

Pähkinät Tropic Snacks800 g Mixed Peanuts & Fruits

4.7 tähteä 5:stä, 1881 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 9,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suljettu muovipussi, jossa on sekoitus pähkinöitä ja hedelmiä.

Pähkinät Tropic Snacks700 g Sweet & Salty

4.7 tähteä 5:stä, 1881 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 11,41 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Säkki sekapähkinöitä ja suklaapäällysteitä.

Pähkinät Tropic Snacks620 g Salty & Choco

4.7 tähteä 5:stä, 1881 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 12,89 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pakkaus kuivattuja mangoviipaleita Sunshine Delights 400 grammaa.

Kuivatut hedelmät Sunshine Delights400 g Mango

4.9 tähteä 5:stä, 681 arvostelun perusteella

Hinta 8,99 € Vertaa hintaa 22,48 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Iso pussi paahdettuja ja suolattuja maapähkinöitä.

Maapähkinät Tropic Snacks700 g

4.3 tähteä 5:stä, 200 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 7,13 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Turkoosi pussi Chilipähkinät Tropic Snacks 400g:tä, jossa on päällystettyjä maapähkinöitä kulhossa ja kaksi punaista chiliä.

Chilipähkinät Tropic Snacks400 g

4.7 tähteä 5:stä, 202 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 12,48 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Mikropopcorn Popz suolattu 6x90 g kartonki.

Mikropopcornit Popz6x90 g

4.7 tähteä 5:stä, 244 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 € Vertaa hintaa 5,54 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta pussi, jossa on Cheetos-juustonaksuja ja chilipippuria.

Snacks Cheetos110 g Crunchetos Sweet Chilli

4.6 tähteä 5:stä, 140 arvostelun perusteella

Hinta 2,59 € Vertaa hintaa 23,55 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen pussi Cheetos-juustonaksut Chipito Cheese 125 grammaa.

Snacks Cheetos125 g Chipito Cheese

4.6 tähteä 5:stä, 140 arvostelun perusteella

Hinta 2,59 € Vertaa hintaa 20,72 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä Lay's Max sourcream onion -sipsipussi.

Sipsit Lay's Max275 g Hapankerma & sipuli

4.8 tähteä 5:stä, 295 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 12,69 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suuri pussi popcornjyviä ja sininen etiketti.

Maissinjyvät Buffé900 g

4.8 tähteä 5:stä, 441 arvostelun perusteella

Hinta 2,49 € Vertaa hintaa 2,77 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen pussi Suklaa Tropic Snacks Big Five 400g Suklaa, sisältää suklaarakeita, edestä.

Suklaa Tropic Snacks Big Five400 g Suklaa

4.7 tähteä 5:stä, 194 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 19,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaaleanpunainen Tropic Snacks Big Five 400 g Lakritsi-suklaapussi, jossa on erivärisiä suklaarakeita.

Suklaa Tropic Snacks Big Five400 g Licourice

4.7 tähteä 5:stä, 194 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 19,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen laatikko, jossa on kookoshirollattuja suklaapalloja.

Leivonnaiset Delicatoboll15x40 g

4.8 tähteä 5:stä, 652 arvostelun perusteella

Hinta 4,29 € Vertaa hintaa 7,15 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kolmen pakkauksen Oreo Original -keksit värikkäässä pakkauksessa.

Keksit Oreo462 g, 3-pack Original

4.8 tähteä 5:stä, 657 arvostelun perusteella

Hinta 5,49 € Vertaa hintaa 11,88 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pakkaus, joka sisältää kymmenen Nutella B-Ready -vohvelipatukkaa.

Keksit Nutella B-Ready10x22 g

4.9 tähteä 5:stä, 280 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 22,68 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pussi Nutella-keksejä täytteellä.

Keksit Nutella304 g

4.9 tähteä 5:stä, 188 arvostelun perusteella

Hinta 5,49 € Vertaa hintaa 18,06 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Purkki Levite Lotus Biscoff 720 g, jossa on punainen kansi ja etiketti, joka näyttää levitettä paahtoleivällä.

Levite Lotus Biscoff720 g

4.9 tähteä 5:stä, 310 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 9,71 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 912/965 tuotetta
Näytä lisää