Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 39
Punainen pakkaus, jossa kaksi pakkausta Lotus Biscoff -keksejä.

Keksit Lotus Biscoff2x250 g

4.8 tähteä 5:stä, 852 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 6,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta pakkaus Baileys 5x39 g -kakkuja, jossa näkyy suklaakakku valkoisella kermtäytteellä.

Cake BaileysBaileys 5x39 g

4.7 tähteä 5:stä, 178 arvostelun perusteella

Hinta 2,69 € Vertaa hintaa 13,79 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä päärynäjuoma 1,5 litran kartongissa.

Mehu Kivik1,5 l Päärynä

4.7 tähteä 5:stä, 963 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 2,33 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Nelikulmainen pakkaus tuoreilla trooppisilla hedelmillä.

Mehu Kivik1,5 l Monivitamiini

4.7 tähteä 5:stä, 963 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 2,33 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Mansikkajuoma raidallisessa pakkauksessa, jossa on marjakuvitus.

Mehu Kivik1,5 l Wild Strawberry

4.7 tähteä 5:stä, 963 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 2,33 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen Pfanner Ice Tea Lemon 2L juomakartonki keltaisella korkilla, sitruunaviipaleilla ja jääpaloilla.

Juoma Pfanner2 litraa Eri makuja

4.7 tähteä 5:stä, 427 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 2,00 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä pussi Extra purukumi spearmint mintunlehdillä.

Purukumi Extra White29 g Viherminttu

4.8 tähteä 5:stä, 1937 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 51,38 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen pakkaus Daim-suklaalevyllä ja logolla.

Suklaa Daim28 g

4.8 tähteä 5:stä, 707 arvostelun perusteella

Hinta 0,79 € Vertaa hintaa 28,21 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen aski Läkerol lakritsi merisuola sokerittomat kurkkutabletit.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Merisuola

4.8 tähteä 5:stä, 1339 arvostelun perusteella

Hinta 3,39 € Vertaa hintaa 45,20 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Lila laatikko, jossa Läkerol Salvi -sokerittomia kurkkupastilleja.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Salvi

4.8 tähteä 5:stä, 1339 arvostelun perusteella

Hinta 3,39 € Vertaa hintaa 45,20 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen pakkaus Marabou maitosuklaa 24 grammaa.

Suklaa Marabou24 g Maitosuklaa

4.8 tähteä 5:stä, 1115 arvostelun perusteella

Hinta 0,79 € Vertaa hintaa 32,92 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä laatikko Läkerol-pastilleja eukalyptuksen maulla.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Eukalyptus

4.8 tähteä 5:stä, 1082 arvostelun perusteella

Hinta 3,39 € Vertaa hintaa 45,20 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaalevy pähkinöillä keltaisessa pakkauksessa.

Suklaa Marabou24 g Schweizernöt

4.8 tähteä 5:stä, 1115 arvostelun perusteella

Hinta 0,79 € Vertaa hintaa 32,92 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä ja oranssi Läkerol-rasia, jossa on teksti Kaktus.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Kaktus

4.8 tähteä 5:stä, 1339 arvostelun perusteella

Hinta 3,39 € Vertaa hintaa 45,20 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaaleanpunainen rasia Läkerol-pastilleja vadelma ja lakritsi.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Vadelma/Lakritsi

4.8 tähteä 5:stä, 1339 arvostelun perusteella

Hinta 3,39 € Vertaa hintaa 45,20 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen rasia Läkerol sitruunapastilleja sitruunaviipaleella.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Sitruuna

4.8 tähteä 5:stä, 1339 arvostelun perusteella

Hinta 3,39 € Vertaa hintaa 45,20 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Lila laatikko, jossa on hedelmiä ja pastilleja etupuolella.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Triple Treat

4.8 tähteä 5:stä, 1339 arvostelun perusteella

Hinta 3,39 € Vertaa hintaa 45,20 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen pussi Läkerol kurkkupastilleja mansikan maulla.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Mansikka

4.8 tähteä 5:stä, 1339 arvostelun perusteella

Hinta 3,39 € Vertaa hintaa 45,20 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Läkerol Bon Bons pastillipakkaus 75 grammaa.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Bon Bons

4.8 tähteä 5:stä, 1339 arvostelun perusteella

Hinta 3,39 € Vertaa hintaa 45,20 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta Läkerol Big Pack 75g Hot Pepper pastillirasia kultaisilla salamoilla ja logolla, sokeriton.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Hot Pepper

4.8 tähteä 5:stä, 1339 arvostelun perusteella

Hinta 3,19 € Vertaa hintaa 42,53 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Ruskea askillinen Läkerol Salty Caramel sokeriton.

Pastillirasia Läkerol Big Pack75 g Suolainen karamelli

4.8 tähteä 5:stä, 1082 arvostelun perusteella

Hinta 3,39 € Vertaa hintaa 45,20 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pussi, jossa on Extra White Sweet Mint -purukumia.

Purukumi Extra White29 g Makea minttu

4.8 tähteä 5:stä, 1937 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 51,38 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Hopeanvärinen purukumin pakkaus vadelma- ja granaattiomenakuvalla.

Purukumi Extra White29 g Raspberry Pomengranate

4.8 tähteä 5:stä, 1937 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 51,38 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen muovipurkki Extra White purukumia, vadelma-granaattiomena-maku, 60 kappaletta.

Purukumi Extra White84 g Raspberry Pomengranate

4.8 tähteä 5:stä, 1937 arvostelun perusteella

Hinta 3,69 € Vertaa hintaa 43,93 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 936/965 tuotetta
Näytä lisää