Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 40
Valkoinen muovipurkki Extra White purukumia, Sweet Fruit maku, 60 palaa, edestä.

Purukumi Extra White84 g Sweet Fruit

4.8 tähteä 5:stä, 1937 arvostelun perusteella

Hinta 3,69 € Vertaa hintaa 43,93 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pussi värikkäitä Ahlgrens bilar -vaahtokarkkiautoja.

Makeiset Ahlgrens Bilar30 g

4.8 tähteä 5:stä, 709 arvostelun perusteella

Hinta 0,49 € Vertaa hintaa 16,33 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Werther’s Original sokeriton kermakaramellitablettirasia 42 grammaa.

Pastillirasia Werther’s Original Sugar Free42 g Kermakarkit

4.8 tähteä 5:stä, 2155 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 35,48 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Laatikko sokerittomia suklaakaramelleja Werther’s Originalilta.

Pastillirasia Werther’s Original Sugar Free42 g Suklaa

4.8 tähteä 5:stä, 2155 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 35,48 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Värikkäitä hedelmäkarkkeja oranssissa pakkauksessa Fazerilta.

Makeiset Tutti Frutti500 g Alkuperäinen

4.8 tähteä 5:stä, 396 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 7,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä pussi Makeiset Tutti Frutti 500 g Sour, jossa näkyy värikkäitä, sokeripäällysteisiä makeisia ja "Value Pack"-banneri.

Makeiset Tutti Frutti500 g Sour

4.8 tähteä 5:stä, 396 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 7,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vaaleanpunainen säästöpakkause Makeiset Tutti Frutti 500 g Passion, näyttää värikkäitä gelatiinittomia hedelmäkarkkeja.

Makeiset Tutti Frutti500 g Passion

4.8 tähteä 5:stä, 396 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 7,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen karkkipussi, jossa on sekoitettua värikästä karkkia.

Makeiset Gott & Blandat50 g

4.8 tähteä 5:stä, 512 arvostelun perusteella

Hinta 0,49 € Vertaa hintaa 9,80 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Snickers-suklaapatukka ruskeassa pakkauksessa.

Suklaa Snickers50 g

4.9 tähteä 5:stä, 184 arvostelun perusteella

Hinta 1,09 € Vertaa hintaa 21,80 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kultainen Twix-suklaapatukka folio-kääreessä.

Suklaa Twix50 g

4.9 tähteä 5:stä, 195 arvostelun perusteella

Hinta 1,09 € Vertaa hintaa 21,80 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen tablettirasia mentholin makuisena ja vihreitä lehtiä.

Pastillirasia Läkerol Dents85 g Mentoli

4.8 tähteä 5:stä, 477 arvostelun perusteella

Hinta 3,19 € Vertaa hintaa 37,53 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen pakkaus, jossa on teksti ja kookospähkinä etupuolella.

Suklaa Bounty57 g

4.9 tähteä 5:stä, 315 arvostelun perusteella

Hinta 1,09 € Vertaa hintaa 19,12 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen Lindt Lindor suklaalevy, jossa on maitoa sisältävä täyte.

Suklaapatukka Lindt Lindor38 g Maito

4.8 tähteä 5:stä, 826 arvostelun perusteella

Hinta 1,59 € Vertaa hintaa 41,84 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Rulla Mentos-hedelmäkarkkeja värikkäässä pakkauksessa.

Makeiset Mentos38 g Hedelmä

4.8 tähteä 5:stä, 538 arvostelun perusteella

Hinta 0,79 € Vertaa hintaa 20,79 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kinder Maxi -suklaapatukka punaisessa ja valkoisessa pakkauksessa.

Suklaa Kinder Maxi21 g

4.9 tähteä 5:stä, 590 arvostelun perusteella

Hinta 0,59 € Vertaa hintaa 28,10 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen Mynthon-rasia zip mint -etiketillä.

Kurkkupastillit Mynthon Zip Mint30 g Minttu

4.8 tähteä 5:stä, 306 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 1,89 € Normaali hinta 2,09 € Vertaa hintaa 63 € /kg

Säästä Hinta 0,20 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pyöreä suklaakakku, jossa on rapeita vohvelikerroksia.

Marabou Choco Moment30 g

4.8 tähteä 5:stä, 1274 arvostelun perusteella

Hinta 0,79 € Vertaa hintaa 26,33 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen muovipussi Suklaa Polly 34 g Milkchoco, jossa näkyy suklaita valkoisella täytteellä.

Suklaa Polly34 g Milkchoco

4.8 tähteä 5:stä, 449 arvostelun perusteella

Hinta 0,79 € Vertaa hintaa 23,24 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Reese's 39,5 g Peanut Butter Cups oranssissa kääreessä, toinen kuppi avattuna näyttää maapähkinävoitäytteen.

Suklaa Reese's39,5 g Peanut Butter Cups

4.8 tähteä 5:stä, 125 arvostelun perusteella

Hinta 1,99 € Vertaa hintaa 50,38 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suuri musta muovikassi, jossa on keltaiset kahvat.

Ostoskassi80x40x30 cm Musta

4.8 tähteä 5:stä, 1797 arvostelun perusteella

Hinta 1,69 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen muovikassi mustilla kahvoilla ja painatuksella.

Ostoskassi45x45x18 cm Valkoinen mustalla kahvalla

4.8 tähteä 5:stä, 1797 arvostelun perusteella

Hinta 1,29 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kolme isoa Ostoskassia, joissa on sekalaisia kuvioita; yksi yksivärinen beige, yksi musta seeprakuvioinen ja yksi harmaa lehtikuviolla.

OstoskassiLarge Sekalaiset kuviot

4.8 tähteä 5:stä, 4230 arvostelun perusteella

Hinta 1,50 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suuri vihreä ostoskassi pystysuorilla valkoisilla raidoilla, raidallisilla kahvoilla ja keltaisella Rusta-logolla.

OstoskassiLarge Yksivärinen

4.8 tähteä 5:stä, 4230 arvostelun perusteella

Hinta 1,50 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Ostoskassi Medium Sekalaiset kuviot: kolme kassia, seeprakuvioinen, yksivärinen musta ja lehtikuvioinen.

OstoskassiMedium Sekalaiset kuviot

4.8 tähteä 5:stä, 4230 arvostelun perusteella

Hinta 1 €

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 960/965 tuotetta
Näytä lisää