Vapaa-aika ja matkailu

Vapaa-ajan tuotteita kaikkiin tilanteisiin

Aloita kotikuntoilu! Valikoimissamme on vapaa-ajan tuotteita kaikkiin aktiivisiin tilanteisiin. Kuntoilun tasosta riippumatta löydät valikoimastamme edullisia, yksinkertaisia ja tehokkaita välineitä, joiden avulla voit huolehtia kuntoilusta kotonasi. Käy jossain tavarataloistamme, niin näet koko valikoiman painoja, pilates-palloja, joogamattoja, käsipainoja, kahvakuulia, Foam Rollereita ja paljon muuta. Laajassa vapaa-ajan valikoimassamme on myös matka- ja lentolaukkuja matkalle, ruokaa ja tarvikkeita rakkaille lemmikeillesi sekä kodin elektroniikkaa, jotta voit nauttia lempimusiikistasi milloin haluat.

Vapaa-aika ja matkailu
965 tuotetta
Sivu 41
Taitettava Ostoskassi, jossa vaaleanpunainen kukkakuvio, lilaa ja valkoista, sekä kaksi kantokahvaa, edestä.

Ostoskassi57x35x6 cm Taitettava

4.7 tähteä 5:stä, 497 arvostelun perusteella

Hinta 1,49 € Vertaa hintaa 1,49 € /kpl

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta kangaskassi, jossa on valkoiset kahvat ja painatus.

Kassi NoFoEri värejä 100% puuvilla Valikoima

4.8 tähteä 5:stä, 86 arvostelun perusteella

Hinta 1,99 € Vertaa hintaa 1,99 € /kpl

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Rosa Geisha suklaarasia kirsikankukilla.

Suklaarasia Fazer228 g Geisha

4.8 tähteä 5:stä, 1704 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 30,66 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen rasia Karl Fazer maitosuklaakonvehteja.

Suklaarasia Fazer228 g Karl Fazer Milk Chocolate

4.8 tähteä 5:stä, 1704 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 30,66 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen suorakulmainen rasia Fazermint minttusuklaakonvehteja.

Suklaarasia Fazer228 g Fazermint

4.8 tähteä 5:stä, 1704 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 30,66 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 965/965 tuotetta