Dekoration

Prisvärda detaljer för ett stilrent hem

Detaljer ger ditt hem personlighet och förstärker din inredningsstil. Med hjälp av doftljus, ljusstakar i olika storlekar och massor av växter skapar du ett ombonat hem på nolltid. På Rusta hittar du ett brett utbud av konstgjorda växter, vaser och krukor. Dessutom har vi mängder av ramar och posters för dig som vill sätta ihop en egen tavelvägg. Häng upp ett nytt motiv på väggen eller varför inte rama in en gammal favorit?

277 produkter
Brunt doftljus i skål med flera vekar.

Doftljus Ester16,5x6,5 cm Brun White Flower & Oud

4.8 av 5 stjärnor baserat på 547 recensioner

Pris 129 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Svart doftljus i betongskål med trävekar.

Doftljus Lodge15x8.5 cm Svart Betong Fireside Wood

4.6 av 5 stjärnor baserat på 174 recensioner

Pris 129 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Doftljus i ribbat klart glas med tre vekar.

Doftljus Kaia12,3x8 cm Klar White Jasmine & Oud

4.8 av 5 stjärnor baserat på 447 recensioner

Pris 99,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Rektangulär fotoram i mörkt trä, vit passepartout.

Ram Todd30x40 cm Dark wood

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2922 recensioner

Pris 99,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Svart LED ljuslykta, 28 cm, batteridriven, med klara glaspaneler och ett upplyst ljus inuti.

LjuslyktaLED 28 cm Svart Batteridriven. Inom- och utomhusbruk

4.7 av 5 stjärnor baserat på 64 recensioner

Pris 199 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Rektangulär fotoram i ljust trä med glasfront.

Ram Teo30x40 cm Ljust trä

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1287 recensioner

Pris 99,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Vit och brun keramiklykta Lykta City Hall med utskurna fönster och en kupoltopp.

Lykta City HallLykta City Hall

4.9 av 5 stjärnor baserat på 42 recensioner

Kampanj namn: 3 för 2 Pris 199 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Brun glasflaska med svarta doftpinnar.

Doftpinnar Pharmacy100 ml No. 04 Brun White Musk & Warm Vanilla

4.6 av 5 stjärnor baserat på 449 recensioner

Pris 79,90 kr Jämförpris 799 kr /liter

Lagersaldo: I varuhus & online

Träram med vit passepartout för barns teckningar.

Ram med förvaring Elsaform Kids21x30 cm

4.6 av 5 stjärnor baserat på 144 recensioner

Pris 149 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Svart Ram Todd 30x40 cm med vit passepartout och platshållartext inuti.

Ram Todd30x40 cm Svart

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2922 recensioner

Pris 99,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Lykta House Grön, ett dekorativt keramiskt hus med brunt tak och flera vitramade fönster.

Lykta House15 cm Grön

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1058 recensioner

Kampanj namn: 3 för 2 Pris 79,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Rektangulär fotoram i ljust trä med glasfront.

Ram Teo40x50 cm Ljust trä

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1287 recensioner

Pris 119 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Vit fyrkantig flaska med svarta doftpinnar.

Doftpinnar Hotel CollectionGlas Iris Amber

4.7 av 5 stjärnor baserat på 174 recensioner

Pris 129 kr Jämförpris 645 kr /liter

Lagersaldo: I varuhus & online

Vitt doftljus i räfflad glasbehållare.

Doftljus Kaia9x10 cm Klar White Jasmine & Oud

4.8 av 5 stjärnor baserat på 447 recensioner

Pris 59,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Brun glasflaska med svarta doftpinnar och vit etikett.

Doftpinnar Pharmacy950 ml No. 05 Brun White Musk & Warm Vanilla

4.6 av 5 stjärnor baserat på 449 recensioner

Pris 299 kr Jämförpris 314,74 kr /liter

Lagersaldo: I varuhus & online

Brunt doftljus i dekorativ keramikkruka, vit blomma, oud

Doftljus Ester9x8 cm Brun White Flower & Oud

4.8 av 5 stjärnor baserat på 547 recensioner

Pris 59,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Ett plastinpackat 50-pack vita värmeljus av 100% stearin med 6 timmars förlängd brinntid.

Värmeljus50-pack 100% stearin

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2043 recensioner

Pris 49,90 kr

Lagersaldo: Endast online

Grön konstgjord hängande krukväxt med stora blad.

Krukväxt Gullranka70 cm

4.8 av 5 stjärnor baserat på 435 recensioner

Pris 149 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Kronljus 20-pack Vit 100% stearin, ett knippe höga vita kronljus med vekar.

Kronljus20-pack Vit 100% stearin

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1380 recensioner

Pris 79,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

En husformad Lykta House 18,5 cm med mörkgrön kropp, mörkbrunt tak och dörr samt vita fönsterkarmar.

Lykta House18,5 cm

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1058 recensioner

Kampanj namn: 3 för 2 Pris 129 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Grön konstgjord murgröna i svart kruka.

Krukväxt Murgröna58 cm

4.7 av 5 stjärnor baserat på 339 recensioner

Pris 79,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Lykta House Vit, ett keramiskt hus med brunt tak, dörr och flera fönster, sett från en fram-höger vy.

Lykta House15 cm Vit

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1058 recensioner

Kampanj namn: 3 för 2 Pris 79,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Rektangulär fotoram i mörkt trä med passepartout.

Ram Todd21x30 cm Dark wood

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2922 recensioner

Pris 79,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Glasflaska med vita rottingpinnar och rosa stenar.

Doftpinnar Zen150 ml Vita/rosa Stenar Körsbärsblom

4.6 av 5 stjärnor baserat på 132 recensioner

Pris 99,90 kr Jämförpris 666 kr /liter

Lagersaldo: I varuhus & online

Du har tittat på 24 av 277 produkter
Visa fler