Kattillbehör

Tillbehör för en nöjd katt

Ge din katt en trygg och stimulerande vardag med tillbehör som passar alla olika katters behov. Här hittar du allt från kattleksaker och kattbädd till praktisk kattlåda, transportbur och klösträd. Med rätt tillbehör får din katt både lek och vila – samtidigt som hemmet hålls rent och organiserat. Skapa en miljö där katten trivs!

39 produkter
Visar sida 2
Ljusbeige flätad Kattbädd med boll, med en katt inuti och en replexak.

Kattbädd med boll40x14 cm Blandade färger

4.8 av 5 stjärnor baserat på 89 recensioner

Pris 139 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Två vikta djurfiltar i grått och beige fleece.

Djurfilt Sherpa fleece100x70 cm Blandade färger

4.8 av 5 stjärnor baserat på 106 recensioner

Pris 119 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Tre vikta fleecefiltar med kattmönster i olika färger.

Djurfilt100x70 cm Fleece

4.8 av 5 stjärnor baserat på 369 recensioner

Pris 29,90 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blandade kattleksaker: gröna, rosa, blå filtkulor, bruna/grå pompom-bollar och fyra blandade mus-/fågelformade leksaker.

Kattleksak1-pack Blandade utföranden

4.6 av 5 stjärnor baserat på 297 recensioner

Pris 19,90 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Fyra kattspön: en beige stickad mus, bruna och grå pälstrollspön, och en grå filtsnok.

Kattspö1-pack Blandade utföranden

4.8 av 5 stjärnor baserat på 142 recensioner

Pris 39,90 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Tre kattsandspadar 26 cm: en grön, en grå och en rosa i plast.

Kattsandsspade26 cm Blandade färger

4.7 av 5 stjärnor baserat på 161 recensioner

Pris 9,90 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Två plastmatskålar, Ø15 cm, i rosa och mintgrön, med öronliknande detaljer.

MatskålØ15 cm Blandade färger Plast

4.7 av 5 stjärnor baserat på 71 recensioner

Pris 29,90 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Två Matskålar, 300 ml, Rostfritt stål/Plast, en ljusbeige och en ljusgrön.

Matskål300 ml Rostfritt stål / Plast

4.8 av 5 stjärnor baserat på 70 recensioner

Pris 49,90 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Två 700ml matskålar, en beige och en ljusgrön, med insats i rostfritt stål, fyllda med foder.

Matskål700 ml Rostfritt stål / Plast

4.8 av 5 stjärnor baserat på 70 recensioner

Pris 69,90 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Kolfilter till kattlåda Svart förpackning, visar klippt filter, kattlåda och katter.

Kolfilter till kattlådaSvart

4.4 av 5 stjärnor baserat på 12 recensioner

Pris 29,90 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Grön förpackning Cattia kattsand med vit katt.

Kattsand Cattia10 l Spring Fresh Klumpbildande

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1485 recensioner

Pris 89,90 kr Jämförpris 8,99 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Svart påse Cattia kattsand 10 liter klumpbildande.

Kattsand Cattia10 l Oparfymerad Klumpbildande

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1485 recensioner

Pris 89,90 kr Jämförpris 8,99 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Kattsand Cattia 6 l Upcycled Vegetal, en brun påse med vitt handtag och kattmotiv.

Kattsand Cattia6 l Upcycled Vegetal

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1485 recensioner

Pris 99,90 kr Jämförpris 16,65 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Påse kattsand med vit katt och blå detaljer.

Kattsand Best Friend Fresh & Easy10 l

4.7 av 5 stjärnor baserat på 197 recensioner

Pris 129 kr Jämförpris 12,90 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Kattsand PrimaCat 10 l Fresh Apple i ljusgrön påse med katt och strö, doftande.

Kattsand PrimaCat10 l Fresh Apple

4.7 av 5 stjärnor baserat på 543 recensioner

Pris 89,90 kr Jämförpris 8,99 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 39 av 39 produkter