Julklappar till katten

Låt katten känna julens magi! Här hittar du julklappstips som gör kattlivet ännu härligare – från roliga leksaker till mysiga kattbäddar och smarriga godsaker. 
Katt kliver ut ur vit kattbädd formad som ett katthuvud, bredvid en julgran och inslagna julklappar.
    30 produkter
    Visar sida 2
    Två plastmatskålar, Ø15 cm, i rosa och mintgrön, med öronliknande detaljer.

    MatskålØ15 cm Blandade färger Plast

    4.7 av 5 stjärnor baserat på 68 recensioner

    Pris 29,90 kr

    Lagersaldo: Endast i varuhus

    Kolfilter till kattlåda Svart förpackning, visar klippt filter, kattlåda och katter.

    Kolfilter till kattlådaSvart

    4.4 av 5 stjärnor baserat på 12 recensioner

    Pris 29,90 kr

    Lagersaldo: Endast i varuhus

    Gul påse Kattgodis Dreamies 180 g Cheese, med spelande katt och ostgrafik.

    Kattgodis Dreamies180 g Cheese

    4.9 av 5 stjärnor baserat på 995 recensioner

    Pris 44,90 kr Jämförpris 249,44 kr /kilo

    Lagersaldo: Endast i varuhus

    Blå påse Latz kattgodis med tecknad katt.

    Kattgodis Latz Partymix200 g Seaside

    4.9 av 5 stjärnor baserat på 405 recensioner

    Pris 54,90 kr Jämförpris 274,50 kr /kilo

    Lagersaldo: Endast i varuhus

    Ställ med flera påsar Vitakraft kattgodis olika smaker.

    Kattgodis Vitakraft Cat Yums40 g Flera sorter

    4.7 av 5 stjärnor baserat på 284 recensioner

    Pris 18,90 kr Jämförpris 472,50 kr /kilo

    Lagersaldo: Endast i varuhus

    Två paket kattgodis sticks med lamm och kalkon.

    Kattgodis Sjöbogårdens Sticks10x5 g Lamm & Kalkon

    4.8 av 5 stjärnor baserat på 410 recensioner

    Pris 28,90 kr Jämförpris 578 kr /kilo

    Lagersaldo: Endast i varuhus

    Du har tittat på 30 av 30 produkter