Kroppsvård

Ge kroppen omtanke

Ta hand om kroppen med produkter för bad, dusch och personlig omvårdnad. Här hittar du tvål, duschkräm, badtillbehör, intimprodukter och andra produkter som gör den dagliga kroppsvården både enkel och behaglig. Oavsett om du vill fylla på badrumsskåpet eller unna dig en stunds avkoppling finns produkter för olika behov och tillfällen.

157 produkter
Visar sida 5
Palmolive påfyllning lavendel bergamot flytande handtvål.

Flytande tvål, refill Sensorial Escape Palmolive500 ml Lavendel

4.7 av 5 stjärnor baserat på 593 recensioner

Pris 24,90 kr Jämförpris 49,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa refillpåse med blommigt mönster och snedskruvlock.

Flytande tvål, refill Sensorial Escape Palmolive500 ml Rose

4.7 av 5 stjärnor baserat på 593 recensioner

Pris 24,90 kr Jämförpris 49,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Gul, rund Läppbalsam Vaseline 40 g Klöver burk med blå text och klöverlogo.

Läppbalsam Vaseline40 g Klöver

4.8 av 5 stjärnor baserat på 119 recensioner

Pris 20,90 kr Jämförpris 522,50 kr /kilo

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa flaska med svart lock och etikett.

Nagellacksborttagning NoFo150 ml

4.7 av 5 stjärnor baserat på 281 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 132,67 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Svart burk med rosa text för nagellacksborttagning.

Nagellacksborttagning dip-in NoFo75 ml

4.7 av 5 stjärnor baserat på 158 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 265,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Sju flaskor nagellack i olika färger och nyanser.

Nagellack NoFo10 ml

4.6 av 5 stjärnor baserat på 507 recensioner

Pris 14,90 kr Jämförpris 1490 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Sju flaskor färgglatt nagellack i glas med svarta lock.

Nagellack NoFo10 ml Trend

4.6 av 5 stjärnor baserat på 507 recensioner

Pris 14,90 kr Jämförpris 1490 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Två Sence Läppoljor, gul mango och röd jordgubb, i öppen kartongförpackning.

Läppolja Sence15 ml Strawberry/Mango

4.6 av 5 stjärnor baserat på 46 recensioner

Pris 19,90 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Förpackning av Veet Pure vaxremsor för ansikte.

Vaxstrips Veet20-pack Sensitive

4.7 av 5 stjärnor baserat på 104 recensioner

Pris 69,90 kr Jämförpris 3,50 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit förpackning med Veet vaxstrips för känslig hud.

Vaxstrips Veet20-pack Leg & Body Sensitive Skin

4.7 av 5 stjärnor baserat på 104 recensioner

Pris 79,90 kr Jämförpris 4,00 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Lila Always Daily Protect Long trosskydd 52-pack med odour lock och lövmönster.

Trosskydd Always52-pack Long

4.8 av 5 stjärnor baserat på 897 recensioner

Pris 48,90 kr Jämförpris 0,94 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Ett lila och vitt Always 60-pack oparfymerade normala trosskydd, visar ett vitt trosskydd.

Trosskydd Always60-pack Normal

4.8 av 5 stjärnor baserat på 897 recensioner

Pris 48,90 kr Jämförpris 0,82 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Två staplade Always Ultra Day dambindepaket, 26 stycken, storlek 1, lätt/medium, med vingar.

Dambinda, normal Always26-pack Normal

4.9 av 5 stjärnor baserat på 101 recensioner

Pris 48,90 kr Jämförpris 1,88 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Lila och blått 44-pack Trosskydd Always 44-pack Extra long, visar ett vitt trosskydd.

Trosskydd Always44-pack Extra long

4.8 av 5 stjärnor baserat på 897 recensioner

Pris 48,90 kr Jämförpris 1,11 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

En lila förpackning Trosskydd Always 54-pack Daily Fresh Flexistyle oparfymerade med illustrationer av underkläder.

Trosskydd Always54-pack Daily Fresh Flexistyle

4.8 av 5 stjärnor baserat på 897 recensioner

Pris 48,90 kr Jämförpris 0,91 kr /styck

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa förpackning o.b. ProComfort tamponger femtiofyra stycken.

Tampong o.b.54-pack ProComfort Super

4.8 av 5 stjärnor baserat på 68 recensioner

Pris 74,90 kr Jämförpris 1,39 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå förpackning med 64 o.b. ProComfort tamponger.

Tampong o.b.64-pack Pro Comfort Normal

4.8 av 5 stjärnor baserat på 68 recensioner

Pris 84,90 kr Jämförpris 1,33 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa Libresse dambindor med vingar, storförpackning 26 stycken.

Dambinda Libresse26-pack Ultra + Wing

4.8 av 5 stjärnor baserat på 802 recensioner

Kampanj namn: 2 för Kampanjpris 90 kr Ordinarie pris 48,90 kr /styckJämförpris 1,88 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Libresse nattbindor med vingar i storpack.

Dambinda Libresse18-pack Maxi Goodnight+Wing

4.8 av 5 stjärnor baserat på 802 recensioner

Kampanj namn: 2 för Kampanjpris 90 kr Ordinarie pris 48,90 kr /styckJämförpris 2,72 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Förpackning med 22 stycken Libresse trosskydd.

Dambinda Libresse22-pack Ultra, Long

4.8 av 5 stjärnor baserat på 802 recensioner

Kampanj namn: 2 för Kampanjpris 90 kr Ordinarie pris 48,90 kr /styckJämförpris 2,22 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa förpackning med Libresse bindor och vingar.

Dambinda Libresse38-pack Ultra Wing Normal

4.8 av 5 stjärnor baserat på 802 recensioner

Pris 64,90 kr Jämförpris 1,71 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Dambinda Libresse 10-pack Multistyle, rosa förpackning, ultra med vingar, passar alla underkläder.

Dambinda Libresse10-pack Multistyle

4.8 av 5 stjärnor baserat på 802 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 29,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Ett gult och rosa 30-pack Dambinda Libresse Ultra Normal för regelbundet flöde, med V-skydd.

Dambinda Libresse30-pack Ultra Normal

4.8 av 5 stjärnor baserat på 802 recensioner

Kampanj namn: 2 för Kampanjpris 90 kr Ordinarie pris 48,90 kr /styckJämförpris 1,63 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Två förpackningar Dambinda Always Ultra Secure night, storlek 4 med vingar, upp till 10h skydd.

Dambinda Always Ultra16-pack Secure night

4.8 av 5 stjärnor baserat på 181 recensioner

Pris 48,90 kr Jämförpris 3,06 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 120 av 157 produkter
Visa fler