Skönhet och hälsa

Hitta dina favoriter

Fyll på med dina favoriter hos Rusta. Vi har ett brett sortiment av produkter inom skönhet och hälsa. I våra varuhus kan du välja och vraka bland vårt egna varumärke Nordic Formula och andra välkända internationella varumärken till konkurrenskraftiga priser. Nordic Formula består av noggrant utvalda produkter inspirerade av skandinavisk enkelhet. Störst bredd har vi inom hårvård, kroppsvård och munvård. Vi har även verktyg för hårstyling som borstar, hårtrimmers, hårfönar och plattångar. Ta del av hela vårt sortiment i något av våra varuhus, vi fyller ständigt på med nyheter!

Sminkprodukter och borstar är organiserade i genomskinliga behållare på ett badrumsskåp.
733 produkter
Visar sida 25
Tandkrämstub med färgglad etikett för känsliga tänder.

Tandkräm Fresh & Go75 ml Sensitive

4.6 av 5 stjärnor baserat på 796 recensioner

Kampanj namn: 3 för Kampanjpris 30 kr Ordinarie pris 12,90 kr /styckJämförpris 172 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå plastflaska med vitt lock och etikett.

Fluorskölj Fresh & Go500 ml Fluor 0,2%

4.6 av 5 stjärnor baserat på 599 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 59,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Fluorskölj Fresh & Go 500 ml Fluor 0,2% Sensitive transparent flaska med vit kork och rosa etikett.

Fluorskölj Fresh & Go500 ml Fluor 0,2% Sensitive

4.6 av 5 stjärnor baserat på 599 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 59,80 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Tandkräm Jordan 6–12 år, vit och blå tub med en krokodilgrafik och mild fruktsmak.

Tandkräm Jordan75 ml 6–12 år

4.8 av 5 stjärnor baserat på 326 recensioner

Pris 21,90 kr Jämförpris 292 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Jordan 75 ml Kids 0-5 years Tandkrämstub, vit och ljusblå, med en kaningrafik.

Tandkräm Jordan75 ml Kids 0-5 years

4.8 av 5 stjärnor baserat på 326 recensioner

Pris 21,90 kr Jämförpris 292 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En vit Aquafresh 100 ml tandkrämstub med röda och blå ränder och gul topp.

Tandkräm Aquafresh100 ml Triple Protection

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1901 recensioner

Pris 14,90 kr Jämförpris 149 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Tandkräm Aquafresh 100 ml Active White i en vit ask med gul topp, röda och blå ränder.

Tandkräm Aquafresh100 ml Active White

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1901 recensioner

Pris 14,90 kr Jämförpris 149 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Förpackning med Parodontax Extra Fresh tandkräm 75 ml.

Tandkräm Parodontax75 ml Extra Fresh

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1455 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 465,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Parodontax Daglig Fluorid Tandkräm 75 ml för GUM+ SENSITIVITY & BREATH med blekning.

Tandkräm Parodontax75 ml Gum+Sens Breath White

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1455 recensioner

Pris 39,90 kr Jämförpris 532 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Turkos flaska munskölj soft mint med vitt lock.

Munskölj Flux1000 ml Soft mint

4.8 av 5 stjärnor baserat på 805 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Turkos flaska med munskölj och grått plastlock.

Munskölj Flux500 ml Soft Mint

4.8 av 5 stjärnor baserat på 805 recensioner

Pris 59,90 kr Jämförpris 119,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Munskölj Colgate 250 ml Plax Cool Mint flaska med blå vätska och röd kork, märkt 'FIGHTS BACTERIA' och '0% ALCOHOL'.

Munskölj Colgate250 ml Plax Cool Mint

4.7 av 5 stjärnor baserat på 87 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 119,60 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Munskölj Colgate 250 ml Plax Fresh&Protect Soft Mint, grön flaska med rött lock.

Munskölj Colgate250 ml Plax Fresh&Protect Soft Mint

4.7 av 5 stjärnor baserat på 87 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 119,60 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Förpackning med hårfärg och blond kvinna.

Hårfärg Excellence1-pack Blond

4.8 av 5 stjärnor baserat på 415 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Kvinna med mörkblont lockigt hår på förpackning.

Hårfärg Excellence1-pack Mörkblond

4.8 av 5 stjärnor baserat på 415 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Kvinna med ljusbrunt hår på hårfärgsförpackning.

Hårfärg Excellence1-pack Ljusbrun

4.8 av 5 stjärnor baserat på 415 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Förpackning med brun hårfärg och bild på kvinna.

Hårfärg Excellence1-pack Brun

4.8 av 5 stjärnor baserat på 415 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Kvinna med mörkbrunt hår på färgförpackning.

Hårfärg Excellence1-pack Mörkbrun

4.8 av 5 stjärnor baserat på 415 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Hårfärg Excellence 1-pack Ljusblond 8 ask, med en kvinna, för gråhårstäckning och trippelvård.

Hårfärg Excellence1-pack Ljusblond 8

4.8 av 5 stjärnor baserat på 415 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Hårfärg Excellence 1-pack Black låda visar en kvinna med svart hår och produktinformation.

Hårfärg Excellence1-pack Black

4.8 av 5 stjärnor baserat på 415 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Hårfärg Excellence 1-pack Light Ashblond 8.1 ask med kvinna med ljus askblondt hår och guldringar.

Hårfärg Excellence1-pack Light Ashblond 8.1

4.8 av 5 stjärnor baserat på 415 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Kvinna med mellanblont hår på hårfärgsförpackning.

Hårtoning Casting Creme Gloss1-pack 600 Dark Blond

4.8 av 5 stjärnor baserat på 370 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

En förpackning hårtoning 700 blond med modell.

Hårtoning Casting Creme Gloss1-pack 700 Blond

4.8 av 5 stjärnor baserat på 370 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Förpackning med hårtoning ljusbrun för glansigt hår.

Hårtoning Casting Creme Gloss1-pack 500 Light Brown

4.8 av 5 stjärnor baserat på 370 recensioner

Pris 98,90 kr Jämförpris 98,90 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 600 av 733 produkter
Visa fler