Skönhet och hälsa

Hitta dina favoriter

Fyll på med dina favoriter hos Rusta. Vi har ett brett sortiment av produkter inom skönhet och hälsa. I våra varuhus kan du välja och vraka bland vårt egna varumärke Nordic Formula och andra välkända internationella varumärken till konkurrenskraftiga priser. Nordic Formula består av noggrant utvalda produkter inspirerade av skandinavisk enkelhet. Störst bredd har vi inom hårvård, kroppsvård och munvård. Vi har även verktyg för hårstyling som borstar, hårtrimmers, hårfönar och plattångar. Ta del av hela vårt sortiment i något av våra varuhus, vi fyller ständigt på med nyheter!

Sminkprodukter och borstar är organiserade i genomskinliga behållare på ett badrumsskåp.
733 produkter
Visar sida 8
Plastflaska med lila lock och färgglad balsametikett.

Balsam Aussie200 ml Volume

4.8 av 5 stjärnor baserat på 518 recensioner

Pris 68,90 kr Jämförpris 344,50 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa och lila tub balsam för lockigt hår.

Balsam Aussie200 ml Bouncy Curls

4.8 av 5 stjärnor baserat på 518 recensioner

Pris 68,90 kr Jämförpris 344,50 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Balsam Aussie Oh My Gloss tub, krämfärgad övergår till blå och rosa, med lila kork och kängurugrafik.

Balsam Aussie200 ml Oh My Gloss

4.8 av 5 stjärnor baserat på 518 recensioner

Pris 68,90 kr Jämförpris 344,50 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Schwarzkopf Gliss Total Repair balsamflaska 200 ml.

Balsam Gliss200 ml Total Repair

4.7 av 5 stjärnor baserat på 506 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 149,50 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa balsamflaska med svart lock och etikett.

Balsam Gliss200 ml Split hair miracle

4.7 av 5 stjärnor baserat på 506 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 149,50 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Lila Balsam Gliss 200 ml Full Hair Wonder flaska med guldfärgad text och svart kork, framifrån.

Balsam Gliss200 ml Full Hair Wonder

4.7 av 5 stjärnor baserat på 506 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 149,50 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En orange balsamflaska med rosa och vita etiketter.

Balsam Elvital400 ml Dream Lengths

4.8 av 5 stjärnor baserat på 3429 recensioner

Kampanjpris 36,50 kr Ordinarie pris 48,90 kr Jämförpris 91,25 kr /liter

Spara 25%

Lagersaldo: Endast i varuhus

Gul Elvital 400 ml Extraordinary Oil balsamflaska med guld och svart text på vit bakgrund.

Balsam Elvital400 ml Extraordinary Oil

4.8 av 5 stjärnor baserat på 3429 recensioner

Kampanjpris 36,50 kr Ordinarie pris 48,90 kr Jämförpris 91,25 kr /liter

Spara 25%

Lagersaldo: Endast i varuhus

Lila balsamflaska för torrt och återfuktande hår.

Balsam Elvital400 ml Hyaluron Plump

4.8 av 5 stjärnor baserat på 3429 recensioner

Kampanjpris 36,50 kr Ordinarie pris 48,90 kr Jämförpris 91,25 kr /liter

Spara 25%

Lagersaldo: Endast i varuhus

Lila Elvital 400 ml Collagen Lifter Fiber Desifying balsamflaska med silverdetaljer och text.

Balsam Elvital400 ml Collagen Lifter Fiber Desifying

4.8 av 5 stjärnor baserat på 3429 recensioner

Kampanjpris 36,50 kr Ordinarie pris 48,90 kr Jämförpris 91,25 kr /liter

Spara 25%

Lagersaldo: Endast i varuhus

Orange balsamflaska med röd text för skadat hår.

Balsam Elvital300 ml

4.8 av 5 stjärnor baserat på 3429 recensioner

Pris 48,90 kr Jämförpris 163 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Gul balsamflaska med honungstema och röd kork.

Balsam Respons400 ml Honey Treasures

4.8 av 5 stjärnor baserat på 553 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 87,25 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Beige balsamflaska med blå etikett och arganmotiv.

Balsam Respons400 ml Argan Richness

4.8 av 5 stjärnor baserat på 553 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 87,25 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Grön balsamflaska med apelsinmotiv och text på framsidan.

Balsam Fructis200 ml Vitamin & Strength

4.7 av 5 stjärnor baserat på 348 recensioner

Kampanjpris 19,90 kr Ordinarie pris 26,90 kr Jämförpris 99,50 kr /liter

Spara Pris 7 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå plastflaska med gyllene lock och märkning.

Balsam OGX385 ml Moroccan Argan Oil

4.8 av 5 stjärnor baserat på 293 recensioner

Pris 89,90 kr Jämförpris 233,51 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit balsamflaska med guldlock och svart text.

Balsam OGX385 ml Coconut Milk

4.8 av 5 stjärnor baserat på 293 recensioner

Pris 89,90 kr Jämförpris 233,51 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Röd plastflaska med guldfärgat lock och etikett.

Balsam OGX385 ml Strenght + Lenght Keratin Oil

4.8 av 5 stjärnor baserat på 293 recensioner

Pris 89,90 kr Jämförpris 233,51 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Brun plastflaska med pump och etikett för balsam.

Balsam Almond Oil1000 ml 95% Natural Ingredients

4.5 av 5 stjärnor baserat på 154 recensioner

Pris 89,90 kr Jämförpris 89,90 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Elvital Dream Lengths hårmask, 300 ml, i orange burk med rött lock.

Hårmask Elvital300 ml Dream Lengths

4.8 av 5 stjärnor baserat på 686 recensioner

Pris 54,90 kr Jämförpris 183 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Lila burk Elvital Hyaluron Plump hårmask.

Hårmask Elvital300 ml Hyaluron Plump

4.8 av 5 stjärnor baserat på 686 recensioner

Pris 54,90 kr Jämförpris 183 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

L'Oréal Elvital Extraordinary Oil hårmask, 300 ml, i en orange burk med guldfärgat lock.

Hårmask Elvital300 ml Extraordinary Oil Extraordinary Oil

4.8 av 5 stjärnor baserat på 686 recensioner

Pris 54,90 kr Jämförpris 183 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Burk med svart lock och etikett för hårmask.

Hårmask Gliss400 ml 4-IN-1 Regeneration

4.8 av 5 stjärnor baserat på 82 recensioner

Pris 59,90 kr Jämförpris 149,75 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Orange pumpflaska med Elvital Dream Lengths Frizz Killer Serum.

Hårkur Elvital100 ml Dream Lengths Frizz Killer Serum

4.8 av 5 stjärnor baserat på 256 recensioner

Pris 78,90 kr Jämförpris 789 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Genomskinlig pumpflaska med guldfärgad hårolja.

Hårkur Elvital100 ml Extraordinary Oil

4.8 av 5 stjärnor baserat på 256 recensioner

Pris 78,90 kr Jämförpris 789 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 192 av 733 produkter
Visa fler