Refin

Spara pengar med Rustas egna varumärken

Hållbara hushållsprodukter av hög kvalitet till ett riktigt lågt pris. Det är Rustas egna varumärke Refin! Här hittar du allt från toalettpapper och fönsterputs till tvättmedel och maskindisktabletter. Ett noga utvalt sortiment som vi tagit fram eftersom vi tycker att produkter som används ofta ska kosta mindre.

Våra Refinprodukter håller precis lika hög kvalitet som marknadens ledande märken, men till ett betydligt lägre pris.

Spana in våra prisvärda vardagshjältar från Refin här nedan!

Städprodukter och toalettpapper är uppställda på ett vitt bord framför kaklad vägg.
35 produkter
Grön rulle med avfallspåsar och brun etikett.

Avfallspåse Refin30 l, 15-pack Dragsnöre

4.8 av 5 stjärnor baserat på 521 recensioner

Kampanjpris 9,90 kr Ordinarie pris 19,90 kr Jämförpris 0,66 kr /styck

Spara 50%

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit plastdunk med etikett för flytande tvättmedel.

Tvättmedel, flytande Refin2,1 l Universal

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1078 recensioner

Pris 49,90 kr Jämförpris 0,71 kr /tvätt

Lagersaldo: Endast i varuhus

Lila flaska sköljmedel med blommotiv och etikett.

Sköljmedel Refin1,5 l Sweet Embrace

4.6 av 5 stjärnor baserat på 3027 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 0,37 kr /tvätt

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa flaska sköljmedel med blommotiv och etikett.

Sköljmedel Refin1,5 l Floral Dream

4.6 av 5 stjärnor baserat på 3027 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 0,37 kr /tvätt

Lagersaldo: Endast i varuhus

Turkost Refin 1,5 l Clean Cotton sköljmedel med vit kork och bomullsillustration.

Sköljmedel Refin1,5 l Clean Cotton

Pris 29,90 kr Jämförpris 0,37 kr /tvätt

Lagersaldo: Endast i varuhus

Diskmedel Refin 750 ml Original i en grön transparent flaska med vit och grön kork.

Diskmedel Refin750 ml Original x

4.6 av 5 stjärnor baserat på 922 recensioner

Pris 16,90 kr Jämförpris 22,53 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Diskmedel Refin 750 ml Lemon x, en klar flaska med gul vätska, vit kork och gul dispenser.

Diskmedel Refin750 ml Lemon x

4.6 av 5 stjärnor baserat på 922 recensioner

Pris 16,90 kr Jämförpris 22,53 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå förpackning med Refin maskindisktabletter åttio stycken.

Maskindisktabletter Refin80-pack All in 1 X

4.6 av 5 stjärnor baserat på 141 recensioner

Pris 79,90 kr Jämförpris 1,00 kr /disk

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå flaska diskmaskinsrengöring med rött lock.

Diskmaskinsrengöring Refin250 ml

4.7 av 5 stjärnor baserat på 230 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 79,60 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En genomskinlig flaska spolglansmedel för diskmaskin.

Spolglans Refin500 ml X

4.7 av 5 stjärnor baserat på 545 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En blå förpackning med Refin diskmaskinssalt 900 gram.

Diskmaskinssalt Refin900 g

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1106 recensioner

Pris 9,90 kr Jämförpris 11 kr /kilo

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit plastflaska med grön etikett och handtag.

Såpa Refin1,5 liter Grön

4.7 av 5 stjärnor baserat på 499 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 13,27 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rengöringsservett Refin 70-pack Universal, en orange rektangulär förpackning med användningsikoner.

Rengöringsservett Refin70-pack Universal X

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2762 recensioner

Kampanj namn: 2 för Kampanjpris 30 kr Ordinarie pris 19,90 kr /styckJämförpris 0,28 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Grön rektangulär Rengöringsservett Refin 70-pack Kitchen X-förpackning, med vit text och köksapparatikoner.

Rengöringsservett Refin70-pack Kitchen X

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2762 recensioner

Kampanj namn: 2 för Kampanjpris 30 kr Ordinarie pris 19,90 kr /styckJämförpris 0,28 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Refin Rengöringsservett 70-pack Bathroom, blå plastförpackning med illustrationer av handfat, toalett och kran.

Rengöringsservett Refin70-pack Bathroom X

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2762 recensioner

Kampanj namn: 2 för Kampanjpris 30 kr Ordinarie pris 19,90 kr /styckJämförpris 0,28 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Grön förpackning rengöringsservetter med äpplen och blommor.

Rengöringsservett Refin48-pack Äpple Universal

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2762 recensioner

Pris 14,90 kr Jämförpris 0,31 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå förpackning rengöringsservetter för fönster och glas.

Rengöringsservett Refin20-pack Fönster & glas

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2762 recensioner

Kampanj namn: 2 för Kampanjpris 30 kr Ordinarie pris 19,90 kr /styckJämförpris 1,00 kr /styck

Lagersaldo: Endast i varuhus

En blå och vit Refin 750 ml badrumsrengöringssprayflaska med en transparent sprutmunstycke.

Rengöringsspray Refin750 ml Badrum

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1616 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 26,53 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En transparent Refin köksrengöringsspray, 750 ml, med grön och blå etikett.

Rengöringsspray Refin750 ml Kitchen

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1616 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 26,53 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rengöringsspray Refin 750 ml Fönster & glas: klar flaska, blå vätska, vit spraymunstycke.

Rengöringsspray Refin750 ml Fönster & glas

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1616 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 26,53 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rengöringsspray Refin 750 ml Universal flaska med blå och orange etikett, vitt munstycke och klar plastkropp.

Rengöringsspray Refin750 ml Universal

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1616 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 26,53 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Klorrengöring Refin 1,5 l X i blå plastflaska med orange lock och vit etikett.

Klorrengöring Refin1,5 l X

4.8 av 5 stjärnor baserat på 606 recensioner

Pris 24,90 kr Jämförpris 16,60 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Förpackning med 24 rullar mjukt toalettpapper.

Toalettpapper Refin24-pack

4.7 av 5 stjärnor baserat på 5589 recensioner

Pris 119 kr Jämförpris 46,34 kr /kilo

Lagersaldo: Endast i varuhus

En Refin 8-pack vita toalettpappersrullar i genomskinlig plastförpackning med blå etikett.

Toalettpapper Refin8-pack

4.7 av 5 stjärnor baserat på 5589 recensioner

Pris 44,90 kr Jämförpris 52,45 kr /kilo

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 24 av 35 produkter
Visa fler