Juomat

Hemmottele itseäsi herkullisilla janon sammuttajilla!

Etsitkö suosikkijuomaasi edullisempaan hintaan? Rustasta löydät juomia tunnetuilta tuotemerkeiltä halvemmalla! Meillä on laaja valikoima mehuja, virvoitusjuomia, kivennäisvesiä ja ruokajuomia. Tiedäthän, että voit säästää hieman lisää ostamalla monipakkauksen!

4 tuotetta
Vihreä päärynäjuoma 1,5 litran kartongissa.

Mehu Kivik1,5 l Päärynä

4.7 tähteä 5:stä, 963 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 2,33 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Nelikulmainen pakkaus tuoreilla trooppisilla hedelmillä.

Mehu Kivik1,5 l Monivitamiini

4.7 tähteä 5:stä, 963 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 2,33 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Mansikkajuoma raidallisessa pakkauksessa, jossa on marjakuvitus.

Mehu Kivik1,5 l Wild Strawberry

4.7 tähteä 5:stä, 963 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 2,33 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen Pfanner Ice Tea Lemon 2L juomakartonki keltaisella korkilla, sitruunaviipaleilla ja jääpaloilla.

Juoma Pfanner2 litraa Eri makuja

4.7 tähteä 5:stä, 427 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 2,00 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 4/4 tuotetta