Suklaa

Miksi maksaa enemmän samoista herkuista?

Tyydytä makeanhimosi Rustan suklailla! Meillä on sekä ruotsalaisia että kansainvälisiä tuotemerkkejä aina suklaapatukoista suklaatryffeleihin. Täytä herkkuvarastot todella edulliseen hintaan Rustassa!

78 tuotetta
Pino sinivalkoisia Suklaa Knoppers 8x25 g monipakkauksia, joissa on vohveleita, maitoa, hasselpähkinöitä ja vehnää.

Suklaa Knoppers8x25 g

4.9 tähteä 5:stä, 109 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 19,95 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Toms Yankie 10x40 g tummanruskeassa pakkauksessa, jossa näkyvä suklaapatukka ja suklaaroiskeita.

Suklaa Toms Yankie10x40 g

4.9 tähteä 5:stä, 81 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 14,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pussi värikästä suklaakarkkia Cloettalta.

Suklaa Cloetta Bridge original360 g

4.8 tähteä 5:stä, 381 arvostelun perusteella

Hinta 5,49 € Vertaa hintaa 15,25 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Fazer Remix 300 g Mad: Sininen pussi ikkunalla, josta näkyy värikkäitä makeisia ja happamia karkkeja.

Makeiset Fazer Remix300 g Mad

4.4 tähteä 5:stä, 17 arvostelun perusteella

Hinta 2,89 € Vertaa hintaa 9,63 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Fazer Remix 300 g, musta pussi täynnä värikkäitä sekoitettuja makeisia ja suklaata, 300g.

Makeiset Fazer Remix300 g

4.4 tähteä 5:stä, 17 arvostelun perusteella

Hinta 2,89 € Vertaa hintaa 9,63 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta Fazer Remix makeispussi värikkäillä kaarimalleilla, läpinäkyvä ikkuna näyttää erilaisia makeisia, 350g paino.

Makeiset Fazer Remix350 g

4.4 tähteä 5:stä, 17 arvostelun perusteella

Hinta 2,89 € Vertaa hintaa 8,26 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Toffifee 400 g rasia, jossa karkkeja, hasselpähkinöitä ja lehtiä oranssilla taustalla, ylhäältä katsottuna.

Suklaa Toffifee400 g

4.9 tähteä 5:stä, 582 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 19,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen pussi Polly-suklaavaahtoa Cloettalta.

Suklaa Polly400 g Original

4.9 tähteä 5:stä, 248 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 12,48 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pakkaus Kinder-munia, joissa on Paavo Pesusieni ja Patrik -aihe.

Suklaa Kinder surprise3x20 g

4.9 tähteä 5:stä, 183 arvostelun perusteella

Hinta 3,99 € Vertaa hintaa 66,50 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen pussi, jossa Daim-suklaapaloja ja XXL-merkintä.

Suklaa Daim460 g XXL

4.9 tähteä 5:stä, 571 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 17,37 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suuri muovipurkki Nutella hasselpähkinälevitettä valkoisella kannella.

Hasselpähkinäkreemi Nutella1 kg

4.9 tähteä 5:stä, 665 arvostelun perusteella

Hinta 11,90 € Vertaa hintaa 11,90 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Toblerone 340 g kultaisessa kolmiopakkauksessa punaisella tekstillä, näyttää suklaapalan pähkinöillä.

Suklaa Toblerone340 g

4.9 tähteä 5:stä, 335 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 17,62 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Viisi Daim-suklaalevyä punaisessa pakkauksessa.

Suklaa Daim5x56 g

4.9 tähteä 5:stä, 571 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 21,39 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen Suklaalevy Marabou Japp -pakkaus, jossa näkyy kolme suklaapalaa, joista yksi on purtu karamellitäytteestä.

Suklaalevy Marabou185 g Japp

4.7 tähteä 5:stä, 1513 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 18,86 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Viiden paketti Marabou Japp maitosuklaapatukoita, joissa on karamellia.

Suklaa Marabou Japp5x60 g

4.8 tähteä 5:stä, 186 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 19,97 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä suklaarasia After Eight -logolla.

Suklaarasia After Eight400 g

4.9 tähteä 5:stä, 350 arvostelun perusteella

Hinta 7,49 € Vertaa hintaa 18,73 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pakkaus, jossa on kymmenen Snickers-suklaapatukkaa.

Suklaa Snickers500 g 10-pack

4.9 tähteä 5:stä, 1158 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 11,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen pakkaus, jossa yksitoista pientä Smarties-minirasiaa.

Suklaa Smarties158 g Minit

4.8 tähteä 5:stä, 255 arvostelun perusteella

Hinta 3,49 € Vertaa hintaa 22,09 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen Fazer Kina 400g välipalapussi, jossa on hajallaan suklaapäällysteisiä rapeita puffikarkkeja, yksi auki.

Suklaa Fazer Kina400 g

4.9 tähteä 5:stä, 167 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 17,48 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Valkoinen ja sininen Suklaa Kinder Maxi -pakkaus, 18x21 g, ikkuna näyttää patukat ja maito roiskeet.

Suklaa Kinder, maxi18x21 g

4.9 tähteä 5:stä, 1328 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 15,85 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen pakkaus Twix-suklaata, jossa kymmenen patukkaa.

Suklaa Twix500 g 10-pack

4.9 tähteä 5:stä, 958 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 11,98 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Sportlunch 80 g oranssissa pakkauksessa, jossa sininen ja punainen teksti sekä kuva suklaakeksipatukasta.

Suklaa Sportlunch80 g

4.8 tähteä 5:stä, 104 arvostelun perusteella

Hinta 1,59 € Vertaa hintaa 19,88 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Punainen pussi Suklaa Dumle 450 g, jossa on avattu suklaa ja yksi pakattu suklaa.

Suklaa Dumle450 g

4.8 tähteä 5:stä, 182 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 15,53 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä Suklaa Mars Mixed minis 535 g -pussi, mukana Snickers, Twix, Mars, Milky Way, Bounty.

Suklaa Mars Mixed minis535 g

4.8 tähteä 5:stä, 85 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 13,07 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 24/78 tuotetta
Näytä lisää