Suklaa
Miksi maksaa enemmän samoista herkuista?
Tyydytä makeanhimosi Rustan suklailla! Meillä on sekä ruotsalaisia että kansainvälisiä tuotemerkkejä aina suklaapatukoista suklaatryffeleihin. Täytä herkkuvarastot todella edulliseen hintaan Rustassa!
78 tuotetta
Sivu 4

Marabou Choco Moment30 g
4.8 tähteä 5:stä, 1274 arvostelun perusteella
Hinta 0,79 € Vertaa hintaa 26,33 € /kg
Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Polly34 g Milkchoco
4.8 tähteä 5:stä, 449 arvostelun perusteella
Hinta 0,79 € Vertaa hintaa 23,24 € /kg
Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaa Reese's39,5 g Peanut Butter Cups
4.8 tähteä 5:stä, 125 arvostelun perusteella
Hinta 1,99 € Vertaa hintaa 50,38 € /kg
Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaarasia Fazer228 g Geisha
4.8 tähteä 5:stä, 1704 arvostelun perusteella
Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 30,66 € /kg
Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaarasia Fazer228 g Karl Fazer Milk Chocolate
4.8 tähteä 5:stä, 1704 arvostelun perusteella
Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 30,66 € /kg
Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suklaarasia Fazer228 g Fazermint
4.8 tähteä 5:stä, 1704 arvostelun perusteella
Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 30,66 € /kg
Katso saatavuus: Vain tavarataloista
Näytetään 78/78 tuotetta