Ruoka ja juoma

Suosikkisi edullisesti!

Rustassa on laaja valikoima kylmiä juomia, pikkupurtavaa ja makeisia. Meillä on sekä monia tunnettuja tuotemerkkejä että vähemmän tunnettuja. Riippumatta siitä, mikä on eniten mieleesi, meillä on jotain jokaiseen makuun. Virvoitusjuomat, konvehtirasiat, ja sipsipussit ovat joitain esimerkkejä erilaisista herkuista, joita on valikoimassamme. Usein meillä on myös erilaisia keksejä ja pikkuleipiä. Kevään ja kesän tullessa otamme esille myös jäätelöaltaat, jotta voimme tarjota kaikille jäätelön ystäville mahdollisuuden ostaa perinteisiä jäätelömerkkejä. Hinnat on tietysti painettu alas, jotta et koskaan maksa liikaa!

205 tuotetta
Sivu 2
ProPud suklaamaitoshake, jossa on korkea proteiinipitoisuus.

Proteiinipirtelö ProPud33 cl Chocolate

4.7 tähteä 5:stä, 702 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 8,45 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Rosa proteiinijuomapullo mansikoilla ja valkoisella tekstillä.

Proteiinipirtelö ProPud33 cl Strawberry

4.7 tähteä 5:stä, 702 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 8,45 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Ruskea proteiinipirtelöpullo cappuccinoaiheella ja muovikorkilla.

Proteiinipirtelö ProPud33 cl Cappuccino

4.7 tähteä 5:stä, 702 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,79 € /kplVertaa hintaa 8,45 € /l

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Proteiinipirtelö ProPud 33 cl Äppelpaj, vaaleanbeige pullo, jossa valkoinen korkki, punainen teksti ja punavalkoruudullinen kuvio.

Proteiinipirtelö ProPud33 cl Äppelpaj

4.7 tähteä 5:stä, 702 arvostelun perusteella

Kampanjahinta 7 € Normaali hinta 2,69 € /kplVertaa hintaa 8,15 € /l

UUTUUS

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Pussi värikästä suklaakarkkia Cloettalta.

Suklaa Cloetta Bridge original360 g

4.8 tähteä 5:stä, 381 arvostelun perusteella

Hinta 5,49 € Vertaa hintaa 15,25 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Merimiään arkku lakritsipiipuilla ja purjeveneellä.

Makeiset Skipper's pipes16x17 g

4.8 tähteä 5:stä, 251 arvostelun perusteella

Hinta 5,79 € Vertaa hintaa 21,29 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta punainen pakkaus Malaco Kick lakritsikaramellilla.

Makeiset Kick14x19 g

4.8 tähteä 5:stä, 365 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 18,76 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Kuusi värikästä laatikkoa Malaco hedelmäkarkkia lajiteltu yhdessä.

Makeiset Malaco6x20 g Zoo, Fruxo, Pim

4.8 tähteä 5:stä, 255 arvostelun perusteella

Hinta 2,99 € Vertaa hintaa 24,92 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Trolli All in one mix 1 kg sinisessä pussissa, jossa näkyy 42 lajiteltua minipussia karkkeja.

Makeiset Trolli All in one mix1 kg

4.9 tähteä 5:stä, 28 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 € Vertaa hintaa 9,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Musta karkkipakkaus, jossa on värikkäitä suorakulmioita ja ympyröitä.

Makeiset Allsorts1 kg Lakritsi

4.8 tähteä 5:stä, 455 arvostelun perusteella

Hinta 5,99 € Vertaa hintaa 5,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suuri punainen pussi, jossa on käärittyjä Rollo-karkkeja.

Fudge Rollo650 g Yhdistelmä

4.8 tähteä 5:stä, 425 arvostelun perusteella

Hinta 6,99 € Vertaa hintaa 10,75 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Muovipurkki, jossa Haribon värikästä sekalaisia karkkeja.

Makeiset Haribo Matador Mix1 kg

4.8 tähteä 5:stä, 363 arvostelun perusteella

Hinta 7,99 € Vertaa hintaa 7,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sekoitettu lakritsi- ja viinikumikarkkipussi.

Makeiset Pingvinblandning550 g

4.7 tähteä 5:stä, 339 arvostelun perusteella

Hinta 4,49 € Vertaa hintaa 8,16 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen ja punainen Makeiset Ahlgrens Bilar 200 g -pussi, jossa vaaleanpunaisia, valkoisia ja vihreitä autonmuotoisia makeisia.

Makeiset Ahlgrens Bilar200 g

4.9 tähteä 5:stä, 435 arvostelun perusteella

Hinta 1,69 € Vertaa hintaa 8,45 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Sininen pussi Malaco Gott & Blandat Original 600 g makeisia, sisältäen erilaisia värikkäitä sekoituksia.

Makeiset Gott & Blandat600 g Original

4.8 tähteä 5:stä, 1126 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 8,32 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Vihreä Malaco Makeiset Gott & Blandat Super sur 480g pussi, täynnä monivärisiä happamia karkkeja.

Makeiset Gott & Blandat480 g Super sur

4.8 tähteä 5:stä, 1126 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 10,40 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Gott & Blandat 480 g Juicy Giant vaaleanpunaisessa pussissa erilaisia värikkäitä, sokeripäällysteisiä hyytelömakeisia.

Makeiset Gott & Blandat480 g Juicy Giant

4.8 tähteä 5:stä, 1126 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 10,40 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Gott & Blandat 480 g Fizzy Pop & Co. sinisessä pussissa värikkäillä sekoitetuilla poreilevilla karkeilla.

Makeiset Gott & Blandat480 g Fizzy Pop & Co

4.8 tähteä 5:stä, 1126 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 10,40 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Keltainen pussi Makeiset Gott & Blandat 480g Familie Guf sekoitettuja hedelmä- ja lakritsimakeisia eri muodoissa.

Makeiset Gott & Blandat480 g Familie Guf

4.8 tähteä 5:stä, 1126 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 10,40 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Gott & Blandat 480 g Supersalty, violetti pussi täynnä tummia lakritsikarkkeja eri muodoissa.

Makeiset Gott & Blandat480 g Supersalty

4.8 tähteä 5:stä, 1126 arvostelun perusteella

Hinta 4,99 € Vertaa hintaa 10,40 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Werther’s Original 1 kg pussi ruskealla ja punaisella tekstillä, näyttää käärimättömiä ja käärittyjä kultaisia makeisia.

Makeiset Werther’s Original1 kg

4.9 tähteä 5:stä, 1391 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 € Vertaa hintaa 9,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Suuri oranssi pussi 1 kg pehmeätäytteisillä karamelleilla, useita kääreestä otettuja karkkeja esillä.

Makeiset Werther’s Original1 kg Pehmeä täyte

4.9 tähteä 5:stä, 1391 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 € Vertaa hintaa 9,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Oranssi pussi Makeiset Werther’s Original 1 kg Chewy Toffees, jossa on pakkaamattomia ja pakattuja paloja.

Makeiset Werther’s Original1 kg Chewy Toffees

4.9 tähteä 5:stä, 1391 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 € Vertaa hintaa 9,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Makeiset Werther’s Original 1 kg pussi pehmeitä suklaatoffeita, osittain maitosuklaalla päällystettyinä.

Makeiset Werther’s Original1 kg

4.9 tähteä 5:stä, 1391 arvostelun perusteella

Hinta 9,99 € Vertaa hintaa 9,99 € /kg

Katso saatavuus: Vain tavarataloista

Näytetään 48/205 tuotetta
Näytä lisää