Väggspackel och fog

Spackel och fog inför målning och tapetsering

Spackel och fog hjälper dig att förbereda väggar och andra ytor inför målning eller tapetsering. Här hittar du produkter för att laga mindre skador, fylla sprickor och skarvar samt skapa ett bra underlag för nästa steg i renoveringen. Med rätt spackel och fog blir arbetet enklare och slutresultatet mer hållbart.

5 produkter
En fogpistol i metall för patroner.

Fogpistol SkelettFogpistol Skelett

4.8 av 5 stjärnor baserat på 20 recensioner

Pris 49,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Självhäftande glasfibertejp för reparation och förstärkning.

Spackelremsa25 m Glasfiber

4.8 av 5 stjärnor baserat på 53 recensioner

Pris 34,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

En vit tub med Spackel Super light 200 ml och "0.2 LITER" tryckt på framsidan, stående upprätt.

Spackel Super light200 ml

4.6 av 5 stjärnor baserat på 48 recensioner

Pris 89,90 kr Jämförpris 449,50 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit plasthink med handtag och text wall filler.

Väggspackel2,7 liter Lightweight

4.7 av 5 stjärnor baserat på 311 recensioner

Kampanj namn: 2 för Kampanjpris 199 kr Ordinarie pris 139 kr /styckJämförpris 51,48 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit patron med latexfog för inomhusbruk.

Latexfog300 ml Vit

4.7 av 5 stjärnor baserat på 69 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 99,67 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 5 av 5 produkter