Kroppsvård

Ge kroppen omtanke

Ta hand om kroppen med produkter för bad, dusch och personlig omvårdnad. Här hittar du tvål, duschkräm, badtillbehör, intimprodukter och andra produkter som gör den dagliga kroppsvården både enkel och behaglig. Oavsett om du vill fylla på badrumsskåpet eller unna dig en stunds avkoppling finns produkter för olika behov och tillfällen.

157 produkter
Visar sida 3
Vit Doveflaska med blå text och guldlogotyp.

Duschgel Dove450 ml Silky Velvet

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2168 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 77,56 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit flaskas duschgel med gröna detaljer och logotyp.

Duschgel Dove450 ml Fresh Care

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2168 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 77,56 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit flaska duschgel med rosa blomblad.

Duschgel Dove450 ml Petal Soft

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2168 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 77,56 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Dove duschgel flaska med Silky Velvet etikett.

Duschgel Dove720 ml Silky Velvet

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2168 recensioner

Pris 48,90 kr Jämförpris 67,92 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Dove duschgel flaska med blå och guld text.

Duschgel Dove720 ml Hydrate

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2168 recensioner

Pris 48,90 kr Jämförpris 67,92 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Nivea 750 ml Creme Soft duschcreme-flaska med blått lock och krämsplashgrafik.

Duschcreme Nivea750 ml Creme Soft

4.8 av 5 stjärnor baserat på 712 recensioner

Pris 54,90 kr Jämförpris 73,20 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Nivea 750 ml Creme Aloe duschcreme flaska med blå kork och aloe vera illustration.

Duschcreme Nivea750 ml Creme Aloe

4.8 av 5 stjärnor baserat på 712 recensioner

Pris 54,90 kr Jämförpris 73,20 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Nivea Soft Care Shower Rose & Almond Oil, 750 ml flaska med blå kork och rosenbladsbild.

Duschcreme Nivea750 ml Rose & Almond Oil

4.8 av 5 stjärnor baserat på 712 recensioner

Pris 54,90 kr Jämförpris 73,20 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Svart plastflaska duschgel L’Oréal Men Expert 300 ml.

Duschgel L´Oréal Men Expert300 ml Total Clean 5 in 1

4.8 av 5 stjärnor baserat på 726 recensioner

Pris 39,90 kr Jämförpris 133 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Orange duschgel flaska för män med svart lock.

Duschgel L´Oréal Men Expert300 ml Hydra Energetic

4.8 av 5 stjärnor baserat på 726 recensioner

Pris 39,90 kr Jämförpris 133 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Brun plastflaska med svart lock för duschgel.

Duschgel L´Oréal Men Expert300 ml BarberClub Body, hair & beard

4.8 av 5 stjärnor baserat på 726 recensioner

Pris 39,90 kr Jämförpris 133 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå L'Oréal Men Expert Hydra Hyaluronic duschgelflaska, med vit och röd etikett.

Duschgel L´Oréal Men Expert300 ml Hydra Hyaluronic

4.8 av 5 stjärnor baserat på 726 recensioner

Pris 39,90 kr Jämförpris 133 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Svart Duschgel L´Oréal Men Expert Total Clean 5 in 1 pumpflaska med orange pumpdetaljer, 1000ml.

Duschgel L´Oréal Men Expert1000 ml Total Clean 5 in 1

4.8 av 5 stjärnor baserat på 726 recensioner

Pris 109 kr Jämförpris 109 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En orange L´Oréal Men Expert 1000 ml Hydra Energetic duschgel med svart pump och duschgrafik.

Duschgel L´Oréal Men Expert1000 ml Hydra Energetic

4.8 av 5 stjärnor baserat på 726 recensioner

Pris 109 kr Jämförpris 109 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En lila Palmolive duschgelflaska med orkidégrafik och texten 'Mystic Orchid Scent'.

Duschgel Palmolive500 ml Sensory Elixirs Orchid

4.9 av 5 stjärnor baserat på 8 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 69,80 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa 500 ml duschgelflaska med mörkrosa kork och rosdoft, frontvy.

Duschgel Palmolive500 ml Sensory Elixirs Rose

4.9 av 5 stjärnor baserat på 8 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 69,80 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Röd flaska duschgel med blommotiv och svart lock.

Duschgel NoFo300 ml Exotic flowers

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1954 recensioner

Pris 9,90 kr Jämförpris 33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå flaska duschgel och schampo för män.

Duschgel NoFo300 ml Men 2 in1

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1954 recensioner

Pris 9,90 kr Jämförpris 33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Grön duschgel i plastflaska med svart lock.

Duschgel NoFo300 ml Olive

4.7 av 5 stjärnor baserat på 1954 recensioner

Pris 9,90 kr Jämförpris 33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit pumpflaska duschgel för känslig hud.

Duschgel Neutral900 ml Känslig hud

4.9 av 5 stjärnor baserat på 180 recensioner

Pris 64,90 kr Jämförpris 72,11 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Lila duschgel flaska med kvinnas ansikte på etiketten.

Duschgel Jane Hellen150 ml

4.8 av 5 stjärnor baserat på 139 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 132,67 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa Palmolive Dreamy Sunrise duschkrämflaska med illustration av rosa grapefrukt och pioner.

Duschkräm Palmolive250 ml Dreamy Sunrise Pink Grapefruit & Peonies

4.8 av 5 stjärnor baserat på 522 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 79,60 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Röd duschkrämsflaska med Dreamy Sunset-etikett, med hallon och en apelsinblomma.

Duschkräm Palmolive250 ml Dreamy Sunset Raspberry & Orange Blossom

4.8 av 5 stjärnor baserat på 522 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 79,60 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En rosa Nuxe 750 ml Very rose duschgel flaska med vit pump, dekorerad med rosor.

Duschgel Nuxe750 ml Very rose

Kampanjpris 99 kr Jämförpris 132 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 72 av 157 produkter
Visa fler