Kroppsvård

Ge kroppen omtanke

Ta hand om kroppen med produkter för bad, dusch och personlig omvårdnad. Här hittar du tvål, duschkräm, badtillbehör, intimprodukter och andra produkter som gör den dagliga kroppsvården både enkel och behaglig. Oavsett om du vill fylla på badrumsskåpet eller unna dig en stunds avkoppling finns produkter för olika behov och tillfällen.

157 produkter
Visar sida 4
Nivea 500ml Creme Soft duschkräm refillpåse, vit, blå och grön, med återförslutningsbar kork.

Duschkräm, refill Nivea500 ml Creme Soft

4.8 av 5 stjärnor baserat på 89 recensioner

Pris 31,90 kr Jämförpris 63,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå och grön Nivea Men Energy Duschgel 500 ml refillpåse med vitt återförslutningsbart lock, 67% mindre plast.

Duschgel, refill Nivea500 ml Men Energy

4.9 av 5 stjärnor baserat på 51 recensioner

Pris 31,90 kr Jämförpris 63,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Tvål Palmolive Naturals 360g Moisture Care Olive, framifrån, med gröna oliver.

Tvål Palmolive Naturals360 g Moisture Care Olive

4.8 av 5 stjärnor baserat på 640 recensioner

Pris 24,90 kr Jämförpris 69,17 kr /kilo

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit plastflaska med asan intimtvål och röd dekor.

Flytande intimtvål Asan220 ml Tranbär & Silkesextrakt

4.8 av 5 stjärnor baserat på 182 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 158,64 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit flaska flytande tvål utan parfym.

Flytande tvål Lactacyd1000 ml Oparfymerad

4.8 av 5 stjärnor baserat på 432 recensioner

Pris 68,90 kr Jämförpris 68,90 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Gul tvålpump med Palmolive etikett och honungskakor.

Flytande tvål Palmolive500 ml Milks Sweet Honey

4.7 av 5 stjärnor baserat på 531 recensioner

Pris 28,90 kr Jämförpris 57,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit pumpflaska Palmolive tvål med olivmotiv.

Flytande tvål Palmolive500 ml Milks Olive

4.7 av 5 stjärnor baserat på 531 recensioner

Pris 28,90 kr Jämförpris 57,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit refillpåse Palmolive flytande tvål med olivmotiv.

Flytande tvål, refill Palmolive500 ml Milks Olive

4.8 av 5 stjärnor baserat på 858 recensioner

Pris 24,90 kr Jämförpris 49,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Palmolive refillpåse med honungskaka och grön etikett.

Flytande tvål, refill Palmolive500 ml Milks Sweet Honey

4.8 av 5 stjärnor baserat på 858 recensioner

Pris 24,90 kr Jämförpris 49,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Refillpåse med Dove tvål, gurka och grönt te.

Flytande tvål, refill Dove500 ml Cucumber & Green Tea

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1943 recensioner

Pris 24,90 kr Jämförpris 49,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Dove påse med flytande tvål för refill.

Flytande tvål, refill Dove500 ml Deeply Nourishing

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1943 recensioner

Pris 24,90 kr Jämförpris 49,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Dove flytande handtvål refill med rosa blommor.

Flytande tvål, refill Dove500 ml Renewing Care

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1943 recensioner

Pris 24,90 kr Jämförpris 49,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Fyra olika handtvålar i färgglada plastflaskor.

Handtvål NoFo500 ml Year Around

4.7 av 5 stjärnor baserat på 4590 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En genomskinlig flaska med gul flytande handtvål.

Handtvål NoFo500 ml Spring

4.7 av 5 stjärnor baserat på 4590 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Tre tvålpumpar med olika färger och motiv.

Handtvål500 ml Milky

4.7 av 5 stjärnor baserat på 6998 recensioner

Pris 14,90 kr Jämförpris 29,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Tre pumpflaskor med handtvål i olika färger.

Handtvål500 ml Fruity

4.7 av 5 stjärnor baserat på 6998 recensioner

Pris 14,90 kr Jämförpris 29,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Handtvål 300 ml Flera sorter: en klar rektangulär flaska med vit pump och lila flytande tvål.

Handtvål300 ml Flera sorter

4.7 av 5 stjärnor baserat på 6998 recensioner

Kampanjpris 9 kr Jämförpris 30 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Refillpåse med flytande tvål vanilj och mjölk.

Flytande tvål, refill1000 ml Vanilla milk

4.8 av 5 stjärnor baserat på 5636 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 19,90 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa refillpåse med blommotiv för flytande handtvål.

Flytande tvål, refill1000 ml Pink flowers

4.8 av 5 stjärnor baserat på 5636 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 19,90 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Gul refillpåse flytande tvål doft av mango.

Flytande tvål, refill1000 ml Mango

4.8 av 5 stjärnor baserat på 5636 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 19,90 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En stor röd hallon flytande handtvål refillpåse, 3000 ml, med vit pip på vit bakgrund.

Flytande tvål, refill3000 ml Flera sorter

4.8 av 5 stjärnor baserat på 5636 recensioner

Pris 49,90 kr Jämförpris 16,63 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Brun plastflaska med pump och rosa etikett.

Handtvål NoFo300 ml Rhubarb

4.7 av 5 stjärnor baserat på 392 recensioner

Kampanjpris 19,90 kr Jämförpris 66,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Brun plastflaska med pump och ljus etikett.

Handtvål NoFo300 ml Verbena lemon

4.7 av 5 stjärnor baserat på 392 recensioner

Kampanjpris 19,90 kr Jämförpris 66,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Brun plastflaska med pump och ljusgrön etikett.

Handtvål NoFo300 ml Pine Woods

4.7 av 5 stjärnor baserat på 392 recensioner

Kampanjpris 19,90 kr Jämförpris 66,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 96 av 157 produkter
Visa fler