Skönhet och hälsa

Hitta dina favoriter

Fyll på med dina favoriter hos Rusta. Vi har ett brett sortiment av produkter inom skönhet och hälsa. I våra varuhus kan du välja och vraka bland vårt egna varumärke Nordic Formula och andra välkända internationella varumärken till konkurrenskraftiga priser. Nordic Formula består av noggrant utvalda produkter inspirerade av skandinavisk enkelhet. Störst bredd har vi inom hårvård, kroppsvård och munvård. Vi har även verktyg för hårstyling som borstar, hårtrimmers, hårfönar och plattångar. Ta del av hela vårt sortiment i något av våra varuhus, vi fyller ständigt på med nyheter!

Sminkprodukter och borstar är organiserade i genomskinliga behållare på ett badrumsskåp.
733 produkter
Visar sida 24
En vit och röd Colgate 75 ml Sensitive Enamel Strength tandkrämstub ligger bredvid sin matchande förpackningsask.

Tandkräm Colgate75 ml Sensitive Enamel Strength

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2400 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 465,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Tandkräm Colgate 75 ml Max White Expert i en rödvit rektangulär förpackning.

Tandkräm Colgate75 ml Max White Expert

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2400 recensioner

Pris 69,90 kr Jämförpris 932 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Colgate Brilliant White Vivid Purple 75 ml tandkräm, röd och lila förpackning, med lila tandkrämsswirl.

Tandkräm Colgate75 ml Brilliant White Vivid Purple

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2400 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 398,67 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Colgate 75 ml MaxWhite Limited Edition tandkrämstub med färgglad design, text och en återvinningsbar tub-logga.

Tandkräm Colgate75 ml MaxWhite Limited Edition

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2400 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 265,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit tub Sensodyne tandkräm Anti-Karies 75 ml.

Tandkräm Sensodyne75 ml Anti-karies

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2142 recensioner

Pris 29,90 kr Jämförpris 398,67 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Sensodyne 100 ml Extra Fresh Gel tandkrämstub med blå och röda detaljer, stående upprätt.

Tandkräm Sensodyne100 ml Extra Fresh Gel

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2142 recensioner

Pris 36,90 kr Jämförpris 369 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Sensodyne tandkrämstub, 100 ml, med skonsam blekning, rött band med stor storlek, blå text.

Tandkräm Sensodyne100 ml Gentle Whitening

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2142 recensioner

Pris 36,90 kr Jämförpris 369 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Tandkräm Sensodyne 75 ml Sensitivity & Gum-tub och vit kartongförpackning, båda med blå och röd text.

Tandkräm Sensodyne75 ml

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2142 recensioner

Pris 49,90 kr Jämförpris 665,33 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Tandkräm Sensodyne 75 ml Rapid Relief tub med blå och lila grafik, bredvid dess vita förpackning.

Tandkräm Sensodyne75 ml Rapid Relief

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2142 recensioner

Pris 49,90 kr Jämförpris 665,33 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Stor tub Pepsodent tandkräm X-Fresh Aquamint

Tandkräm Pepsodent125 ml X-Fresh Aquamint

4.8 av 5 stjärnor baserat på 935 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 159,20 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit tub Zendium tandkräm Classic utan artificiella färgämnen.

Tandkräm Zendium75 ml Classic

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1839 recensioner

Kampanjpris 19,90 kr Ordinarie pris 24,90 kr Jämförpris 265,33 kr /liter

Spara 20%

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit tub Zendium tandkräm för känsliga tänder.

Tandkräm Zendium75 ml Sensitive

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1839 recensioner

Kampanjpris 19,90 kr Ordinarie pris 24,90 kr Jämförpris 265,33 kr /liter

Spara 20%

Lagersaldo: Endast i varuhus

Tandkrämstub med blått och grönt tryck.

Tandkräm Zendium75 ml Fresh White

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1839 recensioner

Kampanjpris 19,90 kr Ordinarie pris 24,90 kr Jämförpris 265,33 kr /liter

Spara 20%

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit tub Zendium tandkräm med grön och blå text.

Tandkräm Zendium75 ml Extra Fresh

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1839 recensioner

Kampanjpris 19,90 kr Ordinarie pris 24,90 kr Jämförpris 265,33 kr /liter

Spara 20%

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå tandkrämsförpackning Oral-B 3D White Arctic Fresh.

Tandkräm Oral-B75 ml 3D White Artic Fresh

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2040 recensioner

Pris 28,90 kr Jämförpris 385,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Lila och vit tandkrämask med Oral-B logotyp.

Tandkräm Oral-B75 ml 3D White Luxe Perfection

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2040 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 465,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå tub tandkräm Oral-B Complete Extra White.

Tandkräm Oral-B75 ml Complete Extra White

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2040 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 265,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå tandkrämstubu Oral-B Complete Protect & Clean.

Tandkräm Oral-B75 ml Complete Protect & Clean

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2040 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 265,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Framsida på Oral-B whitening tandkrämförpackning 75 ml.

Tandkräm Oral-B75 ml Whitening Glossy

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2040 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 465,33 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Tandkräm Oral-B 75 ml Clean Mint Sensitivity Protection tub, mörkblå med vit och rosa text.

Tandkräm Oral-B75 ml Clean Mint Sensitivity Protection

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2040 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 465,33 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Oral-B 75 ml Enamel Strengthening tandkräm i blå förpackning med vit text och tandgrafik.

Tandkräm Oral-B75 ml Enamel Strengthening

4.7 av 5 stjärnor baserat på 2040 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 465,33 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

En vit och gul Bamse barntandkräm med mild mintsmak och en tecknad björn.

Tandkräm, barn Sensodyne Bamse75 ml Mild Mint

4.7 av 5 stjärnor baserat på 93 recensioner

Pris 24,90 kr Jämförpris 332 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Två tuber tandkräm med blå och vit design.

Tandkräm Fresh & Go75 ml Original

4.6 av 5 stjärnor baserat på 794 recensioner

Kampanj namn: 3 för Kampanjpris 30 kr Ordinarie pris 12,90 kr /styckJämförpris 172 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Två tuber tandkräm Fresh & Go Whitening 75 ml.

Tandkräm Fresh & Go75 ml Whitening

4.6 av 5 stjärnor baserat på 794 recensioner

Kampanj namn: 3 för Kampanjpris 30 kr Ordinarie pris 12,90 kr /styckJämförpris 172 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 576 av 733 produkter
Visa fler