- Färg, tapet och golv
- Inomhusfärg
- Grundfärg
Grundfärg
Grundfärg som gör skillnad
En bra grundfärg är nyckeln till ett jämnt och hållbart slutresultat. Oavsett om du ska grundmåla väggar inomhus eller förbereda ytan för ny väggfärg, förbättrar grundfärgen vidhäftningen och täcker ojämnheter. Med rätt grundfärg får färgen fäste – vilket sparar både tid och lager. Välj en grundfärg som passar ditt projekt och ge ytan bästa möjliga start inför målningen.
5 produkter

Lackgrund0,68 liter Vit
4.9 av 5 stjärnor baserat på 15 recensioner
Pris 169 kr Jämförpris 248,53 kr /liter
Lagersaldo: Endast i varuhus

Grundfärg vägg2,7 liter Vit
4.7 av 5 stjärnor baserat på 21 recensioner
Kampanj namn: 4 för 3 Pris 249 kr Jämförpris 92,22 kr /liter
Lagersaldo: Endast i varuhus

Isolergrund och täckfärg3 l Vit 2-i-1
4.7 av 5 stjärnor baserat på 23 recensioner
Pris 449 kr Jämförpris 149,67 kr /liter
Lagersaldo: Endast i varuhus

Målartvätt1 liter
4.7 av 5 stjärnor baserat på 52 recensioner
Pris 79,90 kr Jämförpris 79,90 kr /liter
Lagersaldo: Endast i varuhus
Du har tittat på 5 av 5 produkter
