Spackel och väggspackel

Släta väggar inför målning

Med spackel och väggspackel skapar du en jämn och slät yta inför målning. Här hittar du produkter för att laga hål, sprickor och ojämnheter på väggar och andra ytor inomhus. Rätt spackel ger ett bättre slutresultat och hjälper dig att skapa en snygg och hållbar yta.

5 produkter
Tre blå spackelspadar av stål i olika storlekar.

Japanspackel3-pack

4.7 av 5 stjärnor baserat på 80 recensioner

Pris 29,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

Självhäftande glasfibertejp för reparation och förstärkning.

Spackelremsa25 m Glasfiber

4.8 av 5 stjärnor baserat på 53 recensioner

Pris 34,90 kr

Lagersaldo: I varuhus & online

En vit tub med Spackel Super light 200 ml och "0.2 LITER" tryckt på framsidan, stående upprätt.

Spackel Super light200 ml

4.6 av 5 stjärnor baserat på 48 recensioner

Pris 89,90 kr Jämförpris 449,50 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit plasthink med handtag och text wall filler.

Väggspackel2,7 liter Lightweight

4.7 av 5 stjärnor baserat på 311 recensioner

Kampanj namn: 2 för Kampanjpris 199 kr Ordinarie pris 139 kr /styckJämförpris 51,48 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit tub med Väggspackel 400 ml Lightweight och skruvkork.

Väggspackel400 ml Lightweight

4.8 av 5 stjärnor baserat på 5 recensioner

Pris 79,90 kr Jämförpris 199,75 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 5 av 5 produkter