Kroppsvård

Ge kroppen omtanke

Ta hand om kroppen med produkter för bad, dusch och personlig omvårdnad. Här hittar du tvål, duschkräm, badtillbehör, intimprodukter och andra produkter som gör den dagliga kroppsvården både enkel och behaglig. Oavsett om du vill fylla på badrumsskåpet eller unna dig en stunds avkoppling finns produkter för olika behov och tillfällen.

157 produkter
Visar sida 2
Mörkgrå flaska Dove Men+Care Extra Fresh duschkräm.

Duschcreme Dove400 ml Men+Care Extra Fresh

4.8 av 5 stjärnor baserat på 692 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 87,25 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Svart flaska Dove Men duschcreme med blå etikett.

Duschcreme Dove400 ml Men Clean Comfort

4.8 av 5 stjärnor baserat på 692 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 87,25 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit plastflaska med hallonbild och rött fliptopplock.

Duschcreme Family Fresh500 ml Creamy Berry

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1547 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En orange duschgelflaska med mangomotiv på etiketten.

Duschcreme Family Fresh500 ml Mango Sensation

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1547 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit plastflaska med Family Fresh 500 ml Coco & Shea butter duschcreme och ett snäpplock.

Duschcreme Family Fresh500 ml Coco & Shea butter

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1547 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Ljusgrön duschkrämflaska med björkblad och grönt lock.

Duschcreme Family Fresh500 ml Spring Rain

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1547 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa grapefrukt duschcreme i en 500 ml ergonomisk flaska med vitt snäpplock, framifrån.

Duschcreme Family Fresh500 ml Pink grapefruit

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1547 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Plastflaska duschgel schampo för barn med fiskmotiv.

Duschcreme Family Fresh500 ml Kids 2- in-1

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1547 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit plastflaska med etikett och lila lavendelmotiv.

Duschcreme Family Fresh500 ml Relaxing Lavender

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1547 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

En gyllene 500 ml Family Fresh Pure Harmony duschcremflaska med vitt snäpplock.

Duschcreme Family Fresh500 ml Pure Harmony

4.8 av 5 stjärnor baserat på 1547 recensioner

Pris 19,90 kr Jämförpris 39,80 kr /liter

NYHET

Lagersaldo: Endast i varuhus

Plastflaska med flipkork och rosa luktärt motiv.

Duschcreme LdB400 ml Vitalizing Sweet Pea

4.8 av 5 stjärnor baserat på 557 recensioner

Kampanjpris 19,90 kr Ordinarie pris 29,90 kr Jämförpris 49,75 kr /liter

Spara Pris 10 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Gul plastflaska duschcreme med macadamia och blommor.

Duschcreme LdB400 ml Oil Infused Macadamia

4.8 av 5 stjärnor baserat på 557 recensioner

Kampanjpris 19,90 kr Ordinarie pris 29,90 kr Jämförpris 49,75 kr /liter

Spara Pris 10 kr

Lagersaldo: Endast i varuhus

Duschcreme Palmolive 500 ml Sport i en blå flaska med svart kork och naturinspirerad etikett.

Duschcreme Palmolive500 ml Sport

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2965 recensioner

Pris 32,90 kr Jämförpris 65,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Blå plastflaska Palmolive duschgel aloe vera havssalt.

Duschcreme Palmolive500 ml Thermal Spa Massage

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2965 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 69,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Rosa Palmolive 500ml Thermal Spa Gentle Massage duschcreme med körsbärsblom och jordgubbar på etiketten.

Duschcreme Palmolive500 ml Thermal Spa Gentle Massage

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2965 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 69,80 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit flaska Palmolive duschcreme med honungskaka motiv.

Duschcreme Palmolive750 ml Milks Honey

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2965 recensioner

Pris 44,90 kr Jämförpris 59,87 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Palmolive duschcreme XL storlek olivdoft.

Duschcreme Palmolive750 ml Milks Olive

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2965 recensioner

Pris 44,90 kr Jämförpris 59,87 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit duschcremeflaska med rosa pionblommor på etiketten.

Duschcreme Palmolive750 ml Milks Peony

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2965 recensioner

Pris 44,90 kr Jämförpris 59,87 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Fyra Palmolive duschcreme för barn med djurmotiv.

Duschcreme Palmolive750 ml Kids With Pump

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2965 recensioner

Pris 49,90 kr Jämförpris 66,53 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Nivea 250 ml Men Energy duschgel: mörkblå flaska, vit kork, grön klimatneutral etikett.

Duschgel Nivea250 ml Men Energy

4.8 av 5 stjärnor baserat på 723 recensioner

Kampanjpris 17,90 kr Jämförpris 71,60 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Turkos duschgelflaska med svart lock och etikett.

Duschgel Axe400 ml Ice Chill

4.8 av 5 stjärnor baserat på 776 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 87,25 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Epic Fresh duschgel, 400 ml, i en ljusgrön flaska med svart geometrisk kork och färgglad etikett.

Duschgel Axe400 ml Epic Fresh

4.8 av 5 stjärnor baserat på 776 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 87,25 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Brun plastflaska med svart pump och gul etikett.

Duschgel Almond Oil1000 ml 95% Natural Ingredients

4.7 av 5 stjärnor baserat på 190 recensioner

Pris 89,90 kr Jämförpris 89,90 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Vit Dove duschgel flaska med blå text.

Duschgel Dove450 ml Hydrate

4.8 av 5 stjärnor baserat på 2168 recensioner

Pris 34,90 kr Jämförpris 77,56 kr /liter

Lagersaldo: Endast i varuhus

Du har tittat på 48 av 157 produkter
Visa fler